Top 10 Amazfit Gtr 4 pro – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, fitness hodinky pánské, 1,85" chytré hodinky, pánské, sportovní hodinky s monitorem pulzního, Chytré hodinky, 112+ sportovních režimů

#ad
Donerton #ad - Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, abyste ukázali svůj osobní styl.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, bdění, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.

Vezměte prosím na vědomí: 1. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, bez problémů zobrazuje data i přes den. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

2. Donerton

#ad

1,85" chytré hodinky, vodotěsné IP68, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 112 + sportovní režimy, Donerton Chytré hodinky pánské, sportovní hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního

#ad
Donerton #ad - Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, lehký spánek, včetně hluboký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, ovládání kamery, časovač, předpověď počasí, stopky, jako je kalkulačka, ovládání hudby, připomenutí sedadla atd. Kalendář, které jsou praktické pro každodenní používání. 1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, švihadlo, jógu, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl.

S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

3. HUAWEI

#ad

Management zdraví, dlouhá výdrž baterie, Isle Blue, záznam SpO2, animované rychlé cvičení, Bluetooth hovory, německá verze, HUAWEI WATCH Fit 2 SmartWatch, 1,74" displej HUAWEI FullView

#ad
HUAWEI #ad - S těmito chytrými hodinkami vzkvétáte v každém ohledu. Od cvičení až po hovory – vše je pro vás připraveno intuitivním způsobem. 1, 74palcový displej huawei fullview: se svým perfektně zarámovaným 1, 2 % a o 18, co potřebujete, 74palcovým displejem amoled displejem, poměrem obrazovky k tělu 72, ultra úzkými okraji, 6 % větším displejem vám HUAWEI WATCH Fit 2 poskytne vše, na vašem zápěstí.

Bluetooth hovory: huawei watch fit 2 nejsou jen chytré hodinky – s funkcemi pro bluetooth hovory, že se každý hovor zobrazí na vašich chytrých hodinkách. Zení zdraví "healthy living": huawei watch fit 2 nabízí náročné a inteligentní funkce pro vaše řízení zdraví, mezi nimi zaznamenávání hodnoty spo2 a srdeční frekvence a monitorování spánku a stresu. Kromě toho můžete své chytré hodinky používat po celý den s dobou nabíjení pouze 5 minut. Dlouhá výdrž baterie: plné nabití zajistí, že vaše chytré hodinky vydrží při typickém používání 10 dní a při intenzivním používání 7 dní.

V aplikaci huawei health app můžete nastavit inteligentní vzpomínky na usínání a probuzení, přísun tekutin a své aktivity. Pak se můžete sami rozhodnout, kde se právě nacházíte – můžete si být jisti, rychlou reakcí na zprávy a importované kontakty se stanou vaším ultimativním komunikačním centrem! Nezáleží na tom, zda jej přijmete nebo odmítnete. Animované rychlé cvičení: exkluzivní fitness animace a jazykově podporovaná protahovací cvičení pro zahřátí pro 7 běžných druhů sportů jako běh, jízda na kole a plavání zajišťují, že každý trénink maximálně využijete.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška1.81
Délka0.43
Hmotnost0.06
Šířka1.32
Číslo dílu55028895
Modelka55028895
Záruka30 měsíců

4. HUAWEI

#ad

HUAWEI Watch GT 2 46 mm, s měřením srdeční frekvence, matná černá, přehráváním hudby a telefonováním Bluetooth, 5ATM vodotěsný + 5EUR amazonský poukaz

#ad
HUAWEI #ad - Perfektní zábava pro trénink: pomocí fitness hodinek si můžete přehrávat lokální hudbu přímo z hodinek / různé sportovní režimy pro různé tréninkové aktivity. Hmotnost: cca 41 g bez pásku. Různé funkce tréninkového monitoru, bluetooth telefon a přehrávání hudby dělají chytré hodinky GT 2 značky HUAWEI inteligentním společníkem pro sport a všední den – s výdrží baterie až 2 týdny.

Přečtěte si ve 3 jednoduchých krocích, jak můžete své chytré hodinky spojit se svým chytrým telefonem a spravovat své zařízení a údaje o fitness a zdraví ve Huawei Health český jazyk nelze zaručit. Vše v přehledu: kontinuální monitor srdeční frekvence podporuje frekvence klidu a jednotnou frekvenci / díky sledování aktivit se sportovní hodinky ideálně hodí pro běh, jízdu na kole, plavání atd. Nic už nic nezmeškáte: s chytrými hodinkami lze zcela jednoduše vyvolat kontakty z smartphonu, aktivovat hovory přes Bluetooth & SMS nebo zprávy ze sociálních aplikací.

Ka řemínku: 22 mm, 39" rozteč: 454 x 454 px, obvod zápěstí: 140 až 210 mm velikost displeje: 35, 306 mm 1, 326 ppi technologie: Full-Color-AMOLED. Místo poukázky se záruka prodlouží na 30 měsíců. Všechny chytré hodinky huawei jsou kompatibilní s chytrými telefony s ios a android. V současné době není tento produkt k dispozici 5 euro poukázky. Návod" můžete vyvolat na oficiálních webových stránkách HUAWEI.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.81
Délka0.42
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55024316
Modelka55024316
Záruka2 Jahre

5. Amazfit

#ad

Kompasem, monitorováním srdeční frekvence a SpO2, barometrem, Amazfit T-Rex 2 outdoorové chytré hodinky, multifunkční GPS fitness hodinky, vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem

#ad
Amazfit #ad - Je jedno, mokro a slaná mlha, v jakém prostředí extrémní teploty, bude vždy vaším spolehlivým společníkem.150+ sportovních režimů a 10 atm vodotěsné sportovní hodinky t-rex 2 mají více než 150 sportovních režimů, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Intuitivní operační systém zepp usnadňuje používání než dříve.

Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakBeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní doba zotavení, např. Můžete si zažít mini aplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce aplikace Home Connect a GoPro třetích stran. Nezáleží na tom, zda jste outdoorový sportovec nebo milovník kempování a divokého přežití, abyste si mohli užívat svého koníčku. Běh, tanec. Ultralehká výdrž baterie 24 dní smart watch t-rex 2 nabízí nejdelší výdrž baterie v přírodě, je zde dostatek času, jakou jste kdy viděli u robustních gps hodinek. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik během 45 sekund.

Vodotěsnost 10 atm se hodí k plavání, plavání v bazénu, jízdu na kole, triatlonu, golfový švih, zatížení tréninku a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu. Poklepejte na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe s funkcí amazfit t rex 2, 24hodinový krevní kyslík, která sleduje vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, váš spánek, úroveň stresu a vaši dýchací frekvenci. S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

6. Csasan

#ad

Sportovní hodinky, 1,85" palců HD Smart Watch, dámské, 112 sportovních režimů, fitness hodinky s krokoměrem, pánské s funkcí telefonu, Csasan Chytré hodinky, spánkovým monitorem,, vodotěsné IP68

#ad
Csasan #ad - Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, jako je běh, chůze, aby vám pomohl přizpůsobit intenzitu tréninku a dosáhnout nejlepšího účinku cvičení. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek a stáhnout si aplikaci "GloryFit". Kromě toho je vybaven dvěma různými popruhy, 85" hd obrazovka a 100+ ciferníků: csasan chytré hodinky dámské a pánské mají obrazovku o velikosti 1, sportovním řemínkem a běžným řemínkem, jas a dobu vypnutí obrazu lze nastavit, můžete také vytvářet DIY fotografie, který se hodí k vašim různým stylům.

Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: chytré hodinky mají baterii 280 mah, umožňují rychlé magnetické nabíjení pro dlouhou výdrž baterie. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí. S dobou nabíjení pouze 2 hodiny nabízejí hodinky životnost až 7 dní a pohotovostní režim 30 dní.

Můžete také přidat oblíbené kontakty a kontrolovat seznamy hovorů. Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru, Facebook, Instagram, takže můžete s někým kdykoli mluvit. Vodotěsnost ip68 a funkce odvodnění, basketbal, jízda na kole, skákání, běh, lze použít při mytí rukou nebo v dešti. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. Tento fitness tracker je kompatibilní se smartphony s Android 5.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!

7. Amazfit

#ad

Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, sledováním srdeční frekvence a SpO2, kompasem, Multisport GPS fitness hodinky, barometrem

#ad
Amazfit #ad - Výkonný operační systém zepp a podpora aplikací třetích stran. Vodotěsnost 10 atm je vhodná pro plavání, jízda na kole, např. S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání. 150+ sportovní režimy & 10 atm vodotěsné t-rex 2 sportovní hodinky mají více než 150 sportovních režimů, tanec.

Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik za 45 sekund. Intuitivní operační systém zepp usnadňuje používání než dříve. Běh, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran. Outdoorové hodinky nabízí s barometrickým výškoměrem a kompasem důležité informace pro turisty a horolezce. Je jedno, abyste si mohli užít svůj koníček. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům GPS, trailovém běhu nebo lyžování, jízdě na horském kole, Galileo, beidou, GLONASS, QZSS a podporují duální pásmo.

Klepnutím na čtyři zdravotní metriky porozumějte svému tělu lépe díky hodinkám amazfit t rex 2, které monitorují vaši 24hodinovou srdeční frekvenci, spánek, 24hodinovou krevní kyslík, hladinu stresu a frekvenci dechu. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakbeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní dobu odpočinku, golfový švih, plavání v bazénu, triatlon, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

8. HUAWEI

#ad

Präzise Positionierung mit fünf Systemen, über 100 Sportmodi, Bluetooth-Anrufe, KI-Lauftrainer, iOS/Android, Herzfrequenzmessung, SpO2-Überwachung, 14 Tage Akkulaufzeit, HUAWEI WATCH GT 3 46 mm

#ad
HUAWEI #ad - Sie können die uhr auch verwenden, ob Sie sich im Pool erfrischen oder auf dem Platz schwitzen, um Musik zu hören. Hinweis: verwenden sie zum aufladen der Uhr nur das mitgelieferte Zubehör und verwenden Sie nur die neueste Firmware. Ihr persönlicher lauftrainer: neben der bewertung ihrer sportlichen fähigkeiten anhand der historie ihrer laufdaten bietet der huawei wATCH GT 3 ist in der Lage, Ihnen einen wissenschaftlichen und professionellen Rennplan zu liefern, sowohl für Ihren täglichen Laufablauf als auch für die Vorbereitung auf einen Wettkampf.

Dies ermöglicht eine genaue Überwachung der Herzfrequenz auch bei anstrengenden Übungen und verbessert die Genauigkeit von Gesundheitsdaten wie dem Blutsauerstoffgehalt. Befolgen sie die 3 schritte, um ihre uhr mit Ihrem Smartphone zu verbinden und Ihr Gerät und Ihre Gesundheitsdaten in HUAWEI Gesundheit. Funktioniert mit ios und android.

Ein wahres meisterwerk: das elegante 42-mm-zifferblatt fängt das licht auf seinem geschwungenen 3D-Glas ein, beruhigenden Schimmer schimmert. So können sie sich von Bedenken hinsichtlich der Akkulaufzeit verabschieden. Präzise herzfrequenzüberwachung: der ki-algorithmus wurde verbessert, um laute Signale effektiver herauszufiltern. Spo2-Überwachung im laufe des tages: huawei watch gt 3 erkennt automatisch den SpO2-Wert rund um die Uhr, egal ob Sie arbeiten, trainieren oder schlafen, und schützt so Ihre Gesundheit. Um mehr zu erfahren, lesen sie bitte die Installationsanleitung unten.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.09
Číslo dílu55028445-FR
Modelka55028445-FR
Záruka2 Jahre Herstellgarantie

9. HUAWEI

#ad

HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 Pro 46 mm, monitorování srdeční frekvence a SpO2, titanové pouzdro, dlouhá výdrž baterie, hovory přes Bluethooth,, safírové sklo, bezdrátové nabíjení, ponorný režim

#ad
HUAWEI #ad - Přijímání hovorů přes bluetooth na vaše chytré hodinky. Užijte si úplnou jistotu, že péče a prevence hodinek HUAWEI Watch GT 3 pro jsou v krvi. Titanové pouzdro chytrých hodinek nabízí kombinaci sportovního šarmu a ležérní business estetiky. Automatické monitorování sp02: s měřeními spo2 umožněnými technologií truseen pro detekci srdeční frekvence. Certifikováno IP68 a vodotěsné. Titanové pouzdro safírové sklo otočná koruna z titanu.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška0.43
Délka1.83
Hmotnost0.12
Šířka1.83
Číslo dílu55028467
Modelka55028467
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

10. AcclaFit

#ad

2,01" dotykové chytré hodinky s upozorněními, fitness hodinky se srdeční frekvencí, AcclaFit Chytré hodinky, měřič krevního tlaku, počitadlo kalorií pro Android iOS,, odpověď/volání, dámské pánské

#ad
AcclaFit #ad - 2, 01" hd full touch screen: kovové pouzdro a silikonový náramek vám přinášejí perfektní zážitek z nošení. Monitorování srdeční frekvence a kyslíku v krvi: km15 podporuje dynamické sledování srdeční frekvence, kyslíku v krvi a krevního tlaku, takže můžete lépe porozumět své fyzické kondici a kdykoli přizpůsobit svůj fyzický stav výsledkům sledování.

Ovládání hudby při volání: hodinky se dodávají s mikrofonem a reproduktorem. Výkonné funkce a inteligentní oznámení: km15 má celou řadu užitečných funkcí, upozornění na sezení, Messenger, včetně SMS a oznámení aplikací Twitter, Facebook, zobrazení počasí, multimediální ovládání, Viber. Budík, nastavení jasu, stopky, ovládání kamery, dálkové fotografie a vyhledejte svůj mobilní telefon. Pokud hodinky spárujete s aplikací "fitpro" na svém telefonu, můžete zaznamenat všechny své denní údaje o zdraví, jako jsou kroky, spálené kalorie a další.

Km15 více než 100 režimů ciferníku, takže můžete kdykoliv změnit. Nouzové kontakty sos: km15 lze nastavit pomocí nouzových kontaktů, takže se můžete v případě potřeby obrátit přímo na hodinky a vyhledat pomoc. Přehrávání hudby na svém mobilu můžete ovládat přes hodiny a samozřejmě můžete přehrávat hudbu přímo přes reproduktor hodin. Výdrž baterie a kompatibilita: až 3–6 dní běžného používání a 15 dní v pohotovostním režimu. 2, 01" plně dotykový hd displej a bezproblémové ovládání vám přinášejí nesrovnatelný uživatelský zážitek.
ZnačkaAcclaFit #ad
VýrobceAcclaFit #ad
ModelkaKM15