Top 10 Bauarbeiter Kostüm Kinder – Kostýmy pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Kvalitní materiály, 5 a 6 let, lze prát v pračce, dětský kostým, dárek pro dívky a chlapce, 4, hračka, na 3, Melissa & Doug Kostým policisty

#ad
Melissa & Doug #ad - Lze prát v pračce. Obsahuje bundu, dýmku, policejní odznaky, plášť, pouta, vysílačku s efekty hluku a opakovaně použitelnou jmenovku. Hodí se pro děti ve věku 3 - 6 let. Kostým policistů s funkčním příslušenstvím. Stabilní příslušenství zajišťuje další zásahy při hře a zábavě.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1.75
Délka23.6
Hmotnost0.13
Šířka17.6
Číslo dílu4835
Modelka4835

2. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Doctor Role-Play Costume Set Pretend Play, 44,45 cm V × 60,96 cm Š × 1,905 cm L, High-Quality Materials, Machine Washable

#ad
Melissa & Doug #ad - S lékařským pláštěm, otoskopem, maskou, reflexním kladivem, stetoskopem, stříkačkou a opakovaně použitelným štítkem. Vysoce kvalitní materiály zaručují trvanlivost a bezpečnost. Stetoskop se zvukovými efekty. Vše, co dítě potřebuje, aby vypadalo jako skutečný lékař, a zajímavé příslušenství, které podnítí fantazii při hraní rolí. Plášť a masku pro lékaře lze prát v pračce.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška59.69
Délka4.06
Hmotnost1.19
Šířka43.18
Číslo dílu14839
Modelka14839

3. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug astronaut Role Play Costume sada

#ad
Melissa & Doug #ad - Dokonce wiederverwendbares jmenovka pro váš hrdého malých prostoru řidiče je přitom; je lze jednoduše otřít, takže i další malé Astronaut se přesně identifikovat.

Tento stabilní role sada na hraní Vhodné pro děti od 3 – 6 a je v pračce. 5 dílná sada. Pro mladé i staré & mladé. Nejlepší zpracování, písek Spielstabil. Obsahuje jednodílné oblek, lesklý helma, stříbrná Stretch rukavice a Wiederverwendbares jmenovka. Astronauten-overalls se stříbrným stretch rukavicemi a lesklý helma jsou přesně to správné pro imaginaere cestovní pro měsíc menší astronauten.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška28
Délka17
Hmotnost1.2
Šířka2.5
Číslo dílu8503
Modelka8503

4. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Pirátská roleplay kostýmová souprava na šaty | předstírání hry | halloweenský kostým|3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Kostým lze prát v pračce s otíratelným příslušenstvím. S pirátským kloboukem, měkkým mečem a klapkou na oči. S touto dobrodružnou sadou na hraní rolí jsou malí piráti vybaveni pro ta nejúžasnější dobrodružství! Vysoce kvalitní tkanina a robustní provedení zaručují stabilitu. Pro děti od 3 do 6 let.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška4.2
Délka21.7
Šířka17.2
Číslo dílu14848
Modelka14848

5. Melissa & Doug

#ad

Jednotná velikost, Melissa & Doug Dětský kostým 18536 Halloween Vědec, bílý

#ad
Melissa & Doug #ad - Obsahuje laboratoři zástěra zástěra, hrnek, hrací ochranné brýle, 6 Experiment karty, odměrka, Petri, jmenovka, zkumavka, Hypothese karta. Vysoce kvalitní tkanina a solidní provedení. Skvělý outfit pro přestrojení jako výzkumníci s příslušenstvím. Ideální pro kreativní a Fantasiereiche hry.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška18.5
Délka4
Hmotnost1.54
Šířka17.2
Číslo dílu18536
Modelka18536

6. SOMSOC

#ad

SOMSOC Dětský kostým 100 dnů školy sada děti věk muž kostým předstírá, že je dědečkovský kostým pro chlapce, Hnědá

#ad
SOMSOC #ad - Sada vousů a obočí od star: z umělého vlákna, bezpečná bez zvláštního zápachu, abyste knír a obočí připevnili na obličej dítěte, stačí pouze odstranit nálepku, jednoduše a pohodlně. Humanizovaná kombinace: nabízíme vám svetrovou vestu, 3% viskóza a základní tričko je z čisté bavlny; nabízíme 3 různé věkové skupiny: 4-6 let, 23% nylon a 49, a připravíme pro vás základní tričko; materiál vesty je 27, 6-8 let.

Bohatá kombinace: naše sada dětských kostýmů pro prvních 100 dní ve škole je velmi bohatá, 1 falešných vousů, 1 brýle, 1 motýlek a 1 šle, 1 vycházkové hole, 1 kapesní hodinky, 1 falešné píšťalky, včetně 1 kusu svetrové vesty, 1 kusu hnědého klobouku na noviny, 1 šle, 1 pár falešných obočí, ideální kombinace pro váš kostýmp.

Věvěvěvěvěvěvě0 let, 7% polyester, která dokáže zdůraznit vlastnosti dědečka, můžete si vybrat podle svých potřeb. Použití: tato sada dětských kostýmů je ideální pro 100denní večírky, jevištní show, halloweenské večírky, kostýmové party Gatsbyho 20. Let a vintage party. Arty. Odnímatelná vycházková hůl: jednoduchá instalace, stačí pouze nainstalovat příslušné rozhraní, bez nářadí, jednoduše pro uložení a přenášení. Tyto rekvizity vám přinášejí zajímavé.
ZnačkaSOMSOC #ad
VýrobceSOMSOC #ad
Číslo díluUA5345
ModelkaUA5345

7. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Dětský kostým hasič, 3-6, vícebarevný

#ad
Melissa & Doug #ad - Dobrý materiál. Kostým k převlékání a hraní. Bunda lze prát v pračce, příslušenství je omyvatelné. S bundou, služebním odznakem, helmou, hasicím přístrojem, megafonem a opakovaně použitelným štítkem. Megafon.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška22.5
Délka4.25
Hmotnost0.88
Šířka15.5
Číslo dílu14834
Modelka14834
ZárukaIl produttore Garantie sce il prodotto per 90 giorni dalla data di acquisto.

8. Born Toys

#ad

Born Toys 8dílný opravdový hasičský kostým a příslušenství pro hasiče s pravým hasicím přístrojem, ideální na Halloween

#ad
Born Toys #ad - S nastavitelnou helmou s hledím, sekerou, mess free water extinguISHER, píšťalkou, jmenovkou a batohem hasičů. Knapsack pro přenášení hraček na cesty a snadné čištění. Prvotřídní kvalita odolná a s dlouhou životností. Fire chief 8dílná sada Pretend Play Dress-Up pro nápaditou hru.
ZnačkaBorn Toys #ad
VýrobceBorn Toys #ad
Výška11.5
Délka10
Hmotnost1.3
Šířka4.7
Číslo díluPT-8J5H-C4FS
ModelkaPT-8J5H-C4FS

9. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Hasiči kostým pro děti chlapci a dívky | sada hraček pro dětské kostýmy | vybavení hasiče s helmou a hasicím přístrojem od 3 let

#ad
Melissa & Doug #ad - Oblečení pro děti podporuje rozvoj: přestrojení podněcuje fantazii a kreativitu. S tímto dětským kostýmem je zábava: děti milují hraní rolí a tento hasičský oblek se skvělým hasičským příslušenstvím pro děti je vyroben z robustních materiálů – perfektní sada hasičských hraček pro začínajícího hasiče nebo hasičku.

Vysoce kvalitní požární vybavení od melissa and doug: tento hasičský kostým pro děti zaujme hasičskou bundou, dívky, hasicím přístrojem a megafonem. Hravě objevte svět s kostýmem dětského hasičského muže: s tímto převlekem se vaše dítě naučí vidět svět různými očima. Vysoce kvalitní kostýmy pro kostýmy a hry pro objevovatele: u produktů a hraček od Melissa a Doug – od puzzle až po skvělé kostýmy – se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující herní zážitek.

Tento hasič dětský kostým je perfektním převlekem pro chlapce, hasičskou přilbou, malé dítě. Perfektní jako masopustní kostým pro malé děti nebo hasiče jako dárek pro děti, protože hasiči nabízí bezpečnou zábavu při hraní. Hasičský kostým pro děti od 3 let nechává děti vklouznout do nové role a hravě trénuje sociální dovednosti a empatii.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa and Doug #ad
Výška4.12
Délka3.37
Hmotnost0.88
Šířka2.87
Číslo dílu96549
Modelka96549

10. Sincere Party

#ad

Piraten-Rollenspiel-Kits 8er Komplettset Größe 3-4 Jahre, Aufrichtige Partei Piratenkostüm für Kinder

#ad
Sincere Party #ad - Sie sind langlebig und wiederverwendbar. Einfache reinigung: die piratenkostüme für Kinder sind kalt in der Maschine waschbar, die Accessoires sind abwischbar. Alles inbegriffen: piratenoberteil, sich in ein wahres abenteurer zu verwandeln. Die hose besteht aus rotem und schwarzem Streifenstoff und einem dazu passenden gestreiften Kopftuch, das anstelle der rohen Kante festgenäht ist die meisten Kostüme haben eine niedrige rohe Kante Klasse.

Hohe qualitÄt: das piratenkostüm-set-top ist in den farben des traditionellen totenkopf-drucks gehalten. Wir haben ausgezeichnete Arbeit für das Piratenkostüm-Set und haben einen hohen Inspektionsstandard. Das zubehör ist alle gut verarbeitet und sicher für Kinder zum Spielen. GrÖsse: es gibt 4 größenbereiche für kinder von 3-4, empfehlen wir, 5-6, 8-10.

Imaging, Münztüte. Mehrere anlÄsse: dieses piratenkostüm-set ist perfekt für kinder-Rollenspiele, Halloween-Piratenkostüme für Jungen, Kinder-Piraten-Geburtstagsgeschenke, Disney Cruise Boys-Piraten-Kostüme, Piratenkostüme zum Weltbuchtag und vieles mehr. Wenn die größe ihres kindes zwischen zwei Größenbereichen liegt, 7-8, eine Größe größer zu wählen. Das ganze set wird ihrem kleinen helfen, erkunden, Kopftuch, Abenteuerkarte, Hose, Piraten-Augenklappe, Kompass, Piraten-Cutlass-Schwert, die Welt des Unbekannten erleben.
ZnačkaSincere Party #ad
VýrobceSP Funworld #ad
Číslo dílu..
Modelka..