Top 10 Fahrrad 26 Zoll Jungen – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bergsteiger

#ad

13 let, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, vhodné pro 8, 24 palců, přehazovačka Shimano 21 rychlostí, 11, 9, pro chlapce a dívky, kotoučová brzda, 10, 12

#ad
Bergsteiger #ad - Vynikající vybavení – chlapecké jízdní kolo / dívčí kolo s 21 rychlostmi řazení Shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, V-brzda vzadu, plné odpružení, stojan a odrazky.

Plné horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo ve volném čase. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Od cca 135 cm tělesná výška je vhodná pro chlapce a dívky. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

2. Talson

#ad

Talson 24 palců horské kolo kolo kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FSTR zelené

#ad
Talson #ad - Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Nástroje nejsou součástí dodávky.

Přepínání je namontováno a přednastaveno. Barva: zelená doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Pedály, řídítka, zvonek, osvětlení, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm. Sedlo, sada blatníků, přední světlo, zadní světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

3. Talson

#ad

24 palcové horské kolo jízdní kolo s plnou ochranou a osvětlením 21 rychlostí Shimano OXT Black

#ad
Talson #ad - Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 140–165 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Nástroje nejsou součástí dodávky. Přepínání je namontováno a přednastaveno.

Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 85 cm - bez osvětlení na sedlovce 80 cm. Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Pedály, sedlo, zvonek, osvětlení, řídítka, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

4. Bergsteiger

#ad

Fully MTB pro chlapce, 21 rychlostí, plné odpružení, kotoučová brzda, ženy a pány, 29 palců, přehazovačka Shimano, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, dívky

#ad
Bergsteiger #ad - ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás.

Kompletní horské kolo – 29palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo do práce. Rychlá montáž – 29palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Vynikající vybavení – 21rychlostní řazení shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, V-brzda vzadu, plné odpružení, stojan a odrazky. Od cca 170 cm tělesná výška je vhodná pro muže a dámy, chlapce a dívky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku. Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost39.68

5. Talson

#ad

Talson 24" horské kolo kolo s vidlicovým odpružením a osvětlením 21 rychlostí Shimano Faster BBO

#ad
Talson #ad - Nástroje nejsou součástí dodávky. Pedály, osvětlení, zvonek, řídítka, sedlo, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo.

Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na trubce sedla 65 cm. 24palcové horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO. Sedlo, přední světlo, sada blatníků, zadní světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Azení je namontované a přednastavené. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Barva: černo-modrá, doporučená tělesná výška 130 – 155 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

6. Talson

#ad

Talson 26 palcové horské kolo jízdní kolo s odpružením vidlice a osvětlením s 21 rychlostmi v zelené barvě

#ad
Talson #ad - Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 76 cm - bez osvětlení na sedlovce 73 cm. Přehazovačka - přehazovačka s otočnou rukojetí - přesmyka. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit.

Nástroje nejsou součástí dodávky. Sedlo, zadní světlo, sada blatníků, přední světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Pedály, zvonek, osvětlení, řídítka, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. 26" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 145–170 cm – kolo je ze 75 % předmontované.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

7. Talson

#ad

26" horské kolo kolo s plnou výztuží a osvětlením, 21 rychlostí Shimano OXT RED

#ad
Talson #ad - Barva: černo-červená, sedlo, doporučená tělesná výška 150 – 170 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. 26palcové horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Pedály, osvětlení, řídítka, zvonek, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.

Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 95 cm – bez osvětlení na trubce sedla 90 cm. Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Azení je namontované a přednastavené. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Nástroje nejsou součástí dodávky. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost35.27

8. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Diamond Premium horské kolo hliník, pány a dámy – 21rychlostní přehazovačka – kotoučová brzda pánské kolo – nastavitelná přední vidlice 26, jízdní kolo pro chlapce, bílá, dívky

#ad
Licorne Bike #ad - Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme.

Až 30 dní po zakoupení! Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Hliníkový rám, průběh kabelu v rámu jízdního kola a nastavitelné odpružení vidlice mechanický zámek. Díky vysoce kvalitnímu řazení lezete s horským kolem Licorne zaručeně každou horu.

Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný hliníkový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Perfektní horské kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na výlet do hor. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.09

9. Chillaxx

#ad

Pány a dámy – 21 rychlostí 26 palců, Chillaxx Bike Escape Premium horské kolo 24 a 26 palců kolo pro dívky, chlapce, černo-červená V-brzda

#ad
Chillaxx #ad - Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete na horské kolo CHILLAXX ESCAPE zaručeně každou horu. Perfektně sladěné dvojité ráfky jsou vhodné jak pro drsný terén, tak i pro jízdy po asfaltu. Poměr ceny a výkonu: jízdní kola chillaxx mají poměr cena/výkon díky udržitelnému a neustálému plánování.

Pokud se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbí, dostanete peníze zpět. Tak se zaručeně dostanete k cíli bez ohledu na počasí. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Chillaxx escape je multifunkční kolo, do školy, které dokáže dokonale splnit vaše každodenní potřeby. Jedinečný design: kola chillax escape mohou vyniknout nejen vašimi vnitřními hodnotami. U escape se setkává s cool designem, bezpečností a špičkovou cenou – toto kolo splňuje všechna přání.

Montáž jednoduchá a rychlá: kromě toho je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete hned začít jezdit. Perfektní horské kolo: kolo je skutečným každodenním hrdinou a je vhodné pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na túru do hor. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým obvodem zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. S jízdním kolem od chilaxx esCAPE budete díky odrazkám vnímáni. Odkaz na montážní video najdete zcela jednoduše na obalu.
ZnačkaChillaxx #ad
VýrobceSidelja GmbH #ad

10. Talson

#ad

Odpružení vidlice a 21rychlostní přehazovačka Shimano ve žluté barvě, Talson 26palcové osvětlení na horské kolo

#ad
Talson #ad - Barva: Žlutá doporučená tělesná výška 145–170 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit.

Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 76 cm - bez osvětlení na sedlovce 73 cm. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. 26" horské kolo s 21 rychlostmi Shimano a odpružením vidlice. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Shimano přehazovačka – shimano přehazovačka – SHIMANO přehazovačka. Pedály, zvonek, řídítka, osvětlení, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Nástroje nejsou součástí dodávky.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07