Top 10 Fernseher mit Scart Anschluss – Konvertory videa

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CAVN

#ad

1m kabel, nový All-in-One se vstupním kabelem SCART a výstupním konektorem HDMI HD 1080P Video Audio adaptér, pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-Ray, CAVN Převodník Scart na HDMI

#ad
CAVN #ad - Iroká kompatibilitavstupní rozhraní scart - hdtv stb vhs xbox ps3 sky dvd blu-ray s výstupním rozhraním scart; vstupní formát scart: podporuje standardní formát pal, secam, ntsc3. 58-, ntsc4. 43-, pal/m a pal/n standardní TV vstup. Hdmi výstupní rozhraní - připojení k hd televizoru nebo monitoru; HDMI výstupní formát: HDMI 1.

Pokud je kontakt rezavý, narušuje to běžné používání kabelu Scart! Lze připojit přímo k vašemu hdtv nebo projektoru bez kabelu HDMI pro stabilnější a vyšší přenosovou rychlost. Konvertor all-in-one scart na hdmi je napájen kabelem usb 5v je součástí dodávky, snadná instalace a obsluha, délka přenosového kabelu Scart se prodlužuje na 1 m, síťový zdroj 5 V není součástí dodávky. Převede analogový vstup scart na hdmi výstup s 720p/1080p 60 Hz, které vám nabízí realističtější zážitek z HD. 3 kompatibilní, podporuje výstup 720p/1080p.

Hd rozlišení výstup: hdmi připojení, nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností a rozlišením, vstup: scart konektor. Nový a vylepšený konvertor typu "vše v jednom" na hdmi má změněný vzhled ve srovnání s běžnými konvertory, vstupní kabel SCART + výstup HDMI portu. Vylepšený konvertor scart na hdmipřevede analogový vstup scart na výstup hdmi 720p/1080p 60 hz, pro realističtější hd zobrazení. 1m kabel lehký a přenosný, není nutná instalace ovladače, takže připojení je ještě pohodlnější.
ZnačkaCAVN #ad
VýrobceCAVN #ad
Modelka1m

2. Uzifhdhi

#ad

Uzifhdhi RCA zu HDMI Adapter Konverter, AV zu HDMI Konverter mit HDMI-Kabel unterstützt PAL/NTSC für PS2/VHS/VCR/Blue-Ray DVD usw.

#ad
Uzifhdhi #ad - Cinch-zu-hdmi-konverter: dieser cinch-zu-hdmi-adapter konvertiert analogen Cinch-Composite-Eingang auf HDMI 720P/1080P 60 Hz Ausgang, Sie können alte Geräte auf Smart-TV ansehen. Breite kompatibilität: dieser cinch-zu-hdmi-konverter unterstützt die quellformate von pal, pal/m, pal/n standard-TV.

58, videorekorder, vhs, ntsc4 43, stb, secAM, DVD-Player-Projektoren. Eingang: cinch-buchse, ausgang: hdmi an einen fernseher oder monitor anschließen; Hinweis: Bitte stellen Sie sicher, dass Sie diesen AV-zu-HDMI-Konverter mit einer Stromquelle verbinden, anschluss der signalquelle, damit er funktioniert Adapter nicht im Lieferumfang enthalten. Plug & play: av-auf-hdmi-adapter, keine treiber erforderlich, einfach einstecken.

Nicht in deutscher Sprache. Lieferumfang: 1 x cinch-buchse auf hdmi-konverter mit cinch-kabel, 1 x USB-Stromkabel Adapter nicht im Lieferumfang enthalten, 1 x HDMI-Kabel, 1 x Bedienungsanleitung evtl. Weit verbreitet für N64, NTSC3. Bitte denken sie daran, das usb-Stromkabel im Lieferumfang enthalten an eine 5-V-Stromquelle anzuschließen, damit es funktioniert.
ZnačkaUzifhdhi #ad
VýrobceUzifhdhi #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluUzi-RCA01
ModelkaUzi-RCA01

3. AMANKA

#ad

Adaptér a Scart kabel Full HD 1080P Video Audio převodník pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd, AMANKA Převodník Scart na HDMI kabel

#ad
AMANKA #ad - Vysoké rozlišení hdmi 1080p, vysoce kvalitní technologie škálování pro vstupní rozlišení. 58, pal / m, secam, vhodný pro přístroje se standardním Scart rozhraním. Scart na hdmi adaptér adaptér scart na hdmi s kable je upgrade ze scart na hdmi konvertoru na trhu.

Hdmi výstup přiložený, pal / n, barvou, rozlišením a detaily. Vstup scart: paL, NTSC4. Adaptér scart na hdmi s kabelem adaptér scart to hdmi je vybaven kabelem scart a usb kabel. Plug and playscart na hdmi konvertor je lehký a přenosný produkt, není nutná instalace ovladače, jednoduchá instalace a používání. 43, ntsc3. Adaptér od scart na hdmi je vhodný pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd. Upozornění: podporuje pouze Scart na HDMI. Balení: 1 x scart na hdmi konvertor 、1 x hdmi kabel 、1 x dc / 5v síťový konektor mix starých a nových síťových konektorů, zasíláno bez rozdílu 、1 x uživatelská příručka nemusíte kupovat kabely, knižní plug and play.

Převodník scart na hdmi automaticky rozpozná a mění složený signál na výstup 1080p 60 Hz, takže video žije a nabízí nejostřejší a nejrealističtější HD obrazy. Kromě toho je součástí dodávky také hdmi kabel, takže nemusíte kupovat žádný další kabel, ušetříte čas a energii, což vám nabízí velké pohodlí. Amanka vám nabízí technickou podporu a záruku.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceAMANKA #ad

4. deleyCON

#ad

DeleyCON SCART na HDMI konvertor s Audio Extractor SCART + HDMI vstup na HDMI výstup koaxiální + 3,5mm audio výstup SCART na HDMI

#ad
deleyCON #ad - Deleycon scart na hdmi konvertor s integrovaným audio extraktorem // scart & hdmi na hdmi // 3, 5mm audio zdířka // koaxiální s/pdIF audio zdířka // Pro všechny přístroje, které mají SCART / HDMI přípojku např. Univerzálně kompatibilní se všemi zařízeními, 480 i - 1080i 24 / 25 / 50 / 60hz, ntsc, které mají konektor hdmi / 25 / 50 / 60 hz, secam // rozlišení: 4k x 2k @30hz, 480p - 1080p 24 / scart // Univerzálně kompatibilní se všemi audio zařízeními s 3, 5mm nebo koaxiálním audio konektorem // SCART vstupní formáty: PAL, 3D.

Konvertor má zabudovaný audio extraktor s analogovým konektorem 3, 5 mm jack a digitálním koaxiálním audio výstupem S/PDIF // rozměry: 28 mm x 13 mm x 51 mm // Rozsah dodávky: deleyCON SCART na HDMI konvertor, 5v dc síťový zdroj, obrázkový návod k obsluze // barva: Černá.

Přípojky - vstupy: 1x scart + 1x hdmi // výstupy: 1x hdmi + 1x s/pdif koaxiální + 1x 3, 5 mm zdířka // automatické rozpoznání rgb 50/60Hz // Automatické rozpoznání kompozitního videa PAL / NTSC // Automatické ukládání výstupního rozlišení. Tv, televize, projektor, monitor, atd. Signál scart rgb nebo composite se měřítko na 720p / ntsc 60hz // přepínací tlačítka pro 720p / 1080p full hd signál // na konvertoru lze přepínat mezi scart nebo hdmi vstupem // Přepínací knoflíky pro PAL 50Hz / 1080p Full HD //.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Hmotnost0.88
Číslo díluMK1846
ModelkaMK1846

5. AMANKA

#ad

AMANKA Scart na HDMI konvertor HD 1080P SCART na HDMI adaptér se Scart kabelem a HDMI kabelem Audio Video převodník pro HDTV VHS Set Top Box PS3 Sky DVD Blu-ray atd

#ad
AMANKA #ad - 43, barvou, standardní TV tvar vstup. Vstup scart: pal, pal / m, secam, NTSC4.58, vhodný pro přístroje se standardním Scart rozhraním. Amanka vám nabízí technickou podporu a záruku. Převodník scart na hdmi automaticky rozpozná a mění složený signál na výstup 1080p 60 Hz, takže video žije a nabízí nejostřejší a nejrealističtější HD obrazy.

Plug and playadaptér od scart na hdmi je lehký a přenosný produkt, snadná instalace a používání. Hdmi výstup přiložený, NTSC3. Scart na hdmi adaptér s kabelemscart na hdmi kabel samotný konvertor má scart kabel a usb kabel. Adaptér od scart na hdmi je vhodný pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd. Upozornění: podporuje pouze Scart na HDMI. Scart podporuje pouze signály cvbs, ušetříte čas a energii, takže nemusíte kupovat žádný další kabel, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám pomůžeme vyřešit váš problém.

Vysoké rozlišení hdmi 1080p, vysoce kvalitní technologie škálování pro vstupní rozlišení. Iroce kompatibilní scart hdmi konvert podporuje standardní výstup tv systému ntsc a pal; scart na hdmi slouží pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností, pal / n, rozlišením a detaily. Balení: 1 x hdmi kabel konvertor、1 x hdmi kabel、1 x uživatelská ruka, není nutná instalace ovladače, nemusíte kupovat kabely, knižní plug and play. Kabel adaptéru scart na hdmi převádí analogové scart kompozitní video a audio signály a FL/FR stereo audio signály na digitální HDMI signály.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceAMANKA #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.4
Šířka1.97
Číslo díluLmpyf
ModelkaLmpyf

6. Kirolle

#ad

Kirolle Scart na HDMI konvertor s kabelem, konvertor, vstup výstup video audio adaptér pro Sky/DVD/STB pro zobrazení HDTV

#ad
Kirolle #ad - Iroce kompatibilní tento hdmi adaptér scart se často používá pro všechna zařízení s výstupy scart pro zobrazení na hdtv, např. Oživuje videa, barvami, nejrealističtější HD vizuály. Díky integrované technologii škálování uvnitř automaticky rozpozná Scart Signal a přemění jej na HDMI 720P/1080P Full HD výstup.

Pozor: potřebujete dodatečný scart female adapter pro použití se starými herními konzolami jako PS2/N64/Xbox na základě samčího konektoru Scart na tomto konvertoru. Sky, dvd přehrávač, STB a další. B. Výstup full hd 720p/1080p tento konvertor scart na hdmi podporuje více tv formátů. Rozšířené zpracování signálu tento hdmi výstupní konvertor scart nabízí pokročilé zpracování signálu s velkou přesností, rozlišením a detaily; automaticky převádí kompozitní signál Scart na výstup HDMI 720P/1080P.

Nákladově efektivní nemusíte kupovat žádné další kabely samostatně, 1x usb napájecí kabel, všechny kabely jsou součástí dodávky tohoto konvertoru Scart na HDMI; 1 x HDMI kabel; 1 x Scart kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Lehký a přenosný. Plug and play scart to hdmi video audio adaptér, nejsou nutné žádné ovladače, snadná instalace a obsluha.
ZnačkaKirolle #ad
VýrobceKirolle #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluLmpyf
ModelkaLmpyf

7. SUNNATCH

#ad

SUNNATCH Konvertor s HDMI a Scart kabelem, adaptér, Scart vstup HDMI výstup konvertor, samec

#ad
SUNNATCH #ad - Všechny kabely jsou součástí dodávky nemusíte kupovat žádné další kabely scart nebo hdmi. Balíček tohoto scart na hdmi konvertor obsahuje: 1x scart to hdmi konvertor, 1x USB napájecí kabel, 1x HDMI kabel, 1x Scart kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Upozornění: při použití s herními konzolami jako n64 / ps2 / xbox je nutný adaptér pro ženy Scart není součástí dodávky, protože konektor Scart tohoto konvertoru je mužský. Pro scart signály pro přehrávání na HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI vstupy, ale bez SCart. Iroká kompatibilita tento hdmi výstupní konvertor scart se často používá s dvd přehrávači, stb, sky a všemi druhy zařízení s kompozitními výstupy pro ženy Scart. Záruka podpory protože jsme výrobcem, je kvalita naším prvním zájmem. Full hd kvalita tento scart na hdmi konvertor dokáže automaticky rozpoznat signály kompozitního strachu a převést je na HDMI 720P/1080P.

Výstupní rozlišení můžete vybrat pomocí tlačítka Shift na konvertoru. Kabel pro konvertor typu samec scart na hdmi tento scart hdmi adaptér je univerzální konvertor pro analogový kompozitní Scart vstup signálu a převádí jej na digitální HDMI 720P/1080P 60Hz výstup. Náš konvertor scart na hdmi nabízí 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis, který se zaměřuje na video a audio produkci, aby byl váš nákup bez starostí.
ZnačkaSUNNATCH #ad
VýrobceSUNNATCH #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluE607A
Modelka‎E607A

8. uhddadi

#ad

Scart na HDMI adaptér, pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd, video audio měnič HD 1080P s HDMI kabelem, Převodník Scart na HDMI

#ad
uhddadi #ad - Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart. Upozornění: použijte síťový zdroj 5V1A. Scart na hdmi konvertor: převeďte analogový vstup scart na výstup hdmi 720p / 1080p 60 hz, monitoru nebo projektoru s hdmi vstupy, který nabízí realističtější HD zobrazení.

Hdmi 1. 3 výstup: scart na hdmi konvertor dokáže převést kompozitní signál na hdmi výstup 720p nebo 1080p, nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností a rozlišením a nabízí vizuální zážitek s vysokým rozlišením. Obdržíte: 1x scart na hdmi konvertor, 1x hdmi kabel, 1x usb napájecí kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Plug and play: lehký a přenosný, není nutná instalace ovladače, snadná instalace a obsluha.

Napájení přes usb mikrokabel součástí dodávky, neobsahuje síťový zdroj 5 V. Poznámka: Žádná podpora WII. Iroká kompatibilita: tento scart vstup hdmi výstupní konvertor se často používá s ps2, dvd přehrávačem, N64, PS3, Xbox, STB a všemi druhy zařízení s Scart Composite výstupy. Upozornění: podporuje signál cvbs, který video probudí k životu, nikoli signál RGB. Pro scart signály pro přehrávání na HDTV, ale bez SCart.
Značkauhddadi #ad
Výrobceuhddadi #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluSC-01
ModelkaSC-01
Záruka12 měsíců

9. Wrugste

#ad

Scart na HDMI konvertor HD 1080P/720P Switch Video Audio adaptér s USB kabelem pro HDTV Monitor Xbox PS3 Projektor STB VHS Sky Blu-ray DVD Player, Wrugste SCART na HDMI konvertor s HDMI kabelem

#ad
Wrugste #ad - Vylepšený scart na hdmi konvertor převeďte analogový vstup scart na hdmi 720p / 1080p 60 hz, který nabízí realističtější hd zobrazení. Hdmi výstupní rozhraní – připojení k hdtv nebo monitoru; výstupní formát hdmi: kompatibilní s hdmi1. 3, sky nebo jiná zařízení s výstupním konektorem scart; vstupní formát SCART: Podporuje zadávání formátů PAL, NTSC4.

43-, set-top box, NTSC3. 58-, blu-player, secam, podporuje výstup 720p / M a PAL / 1080p. Napájení probíhá přes usb mikro kabel součástí dodávky, powerbanky nebo jiných USB napájecích zařízení. Plug and play lehký a přenosný, který lze připojit k většině 5v usb konektorů není součástí dodávky, není nutná instalace ovladače, snadná instalace a obsluha. Rozšířené zpracování signálu převaděč scart na hdmi dokáže převést kompozitní signál na výstup 720p nebo 1080p, nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností a rozlišením a nabízí vizuální zážitek s vysokým rozlišením.

Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart! Upozornění: podporuje signál cvbs, který probudí video k životu, nikoliv RGB signál. Bezstarostný nákup co obdržíte: převaděč scart na hdmi, hdmi kabel, USB kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaWrugste #ad
VýrobceWrugste #ad
Výška0.94
Délka7.48
Hmotnost0.22
Šířka4.72
Číslo díluLmpyf
ModelkaLmpyf

10. AIFHDAUF

#ad

AIFHDAUF Scart na HDMI konvertor s HDMI kabelem, video audio adaptér pro Sky/DVD/STB pro zobrazení na HDTV, Scart vstup HDMI výstup

#ad
AIFHDAUF #ad - Iroká kompatibilita: scart vstupní rozhraní - dvd, Set Top Box, blu-player, Sky nebo jiná zařízení s výstupním konektorem Scart. Hdmi výstupní formát připojit na hdtv nebo monitor: Kompatibilní s HDMI1.

3, podporuje výstup 720p / M a PAL / 1080p. Scart na hdmi konvertor: převeďte analogový vstup scart na hdmi 720p / 1080p výstup, který nabízí realističtější HD zobrazení. Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart. Napájení probíhá přes usb mikrokabel součástí dodávky, není nutná instalace ovladačů, powerbanky nebo jiné USB napájecí přístroje. Plug and play: lehký a přenosný, který lze připojit na většinu 5v usb zástrček není součástí dodávky, snadná instalace a obsluha.

Upozornění: podporuje signál CVBS, NTSC4. 43, nikoli signál RGB. Co obdržíte: scart na hdmi konvertor, usb kabel, hdMI kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Scart vstupní formát: podporuje zadávání pal, ntsc3. 58, secam, pal / n standardních televizních formátů.
ZnačkaAIFHDAUF #ad
VýrobceAIFHDAUF #ad
Výška0.59
Délka1.57
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo díluFHFJ987
ModelkaZHQSK67