Top 10 Hydrometer Feuchtigkeit Digital – Teploměry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ThermoPro

#ad

Therm Opro TP50 Digitalni Termoplasticky vlhkomer

#ad
ThermoPro #ad - Rozsah měření teploty: -50 °c ~ + 70 °c; rozsah měření vlhkosti vzduchu: 10 % ~ 90 %. Možnost zavěšení magnetický držák, nebo postavení na stůl. Ukládání nejvyšší a nejnižší hodnoty s ručním zpětným nastavením. Ukazatel komfortní zóny:Suchá/Komfortní/Mokrá. Zobrazení vlhkosti vzduchu a pokojové teploty pro zdravější klima v interiéru.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.62
Délka3.11
Hmotnost0.17
Šířka0.84
Číslo díluThermoPro
ModelkaDigital thermometer hygrometer TP50
ZárukaNe.

2. Thlevel

#ad

Thlevel 6 x mini LCD digitální teploměr teplota vlhkost tester vlhkoměr pro chladničku vnitřní 50 °C ~ 70 °C 6 ks B

#ad
Thlevel #ad - Malý a přenosný měřič teploty a vlhkosti je vhodný pro každou scénu. Baterie: lr44 knoflíkové baterie, velikost: 44*44*15 mm. Měřitelný rozsah teplot: -50 °c ~+70 °c, přesnost měření teploty: ± 1, 0 °c. Domácí teplota vlhkosti: tento přenosný teploměr a vlhkoměr měří vlhkost vzduchu a teplotu ve vnitřních prostorách, pomáhá vám poznat podmínky vnitřního vzduchu.

Kromě toho je krásný a stylový vzhled také krásnou dekorací prostoru. Staňte se ideální volbou pro váš osobní a profesní život. Můžete vidět aktuální klima v místnosti a pomocí zvlhčovače vzduchu podle potřeby nastavit teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti. Měřitelný rozsah vlhkosti vzduchu: 10 % – 99 %, měřeno jednou za 10 sekund, přesnost měření vlhkosti: ± 5 % – 10 % při pokojové teplotě 25 °C.

Spolehlivost, poskytuje nejnovější a přesnou naměřenou hodnotu. Thlevel digitální měřič vlhkosti vzduchu a vlhkoměr je velmi populární a používá se obecně v obývacím pokoji, sklepech, dětském pokoji, ve sklepě, sklepech, prostoru na hudebních nástrojích, skleníku, sýpkách na obilí, šatně.
ZnačkaThlevel #ad
VýrobceThlevel #ad
Číslo dílu188013

3. Thlevel

#ad

Kancelář, Thlevel Měřič vlhkosti vzduchu, vlhkoměr, obývací pokoj 5 ks, pokojový teploměr pro interiér, mini LCD digitální teplota

#ad
Thlevel #ad - Měřitelný rozsah vlhkosti vzduchu: 10 % – 99 %, měřeno jednou za 10 sekund, přesnost měření vlhkosti: ± 5 % – 10 % při pokojové teplotě 25 °C. Thlevel digitální měřič vlhkosti vzduchu a vlhkoměr je velmi populární a používá se obecně v obývacím pokoji, sklepech, sklepech, ve sklepě, dětském pokoji, prostoru na hudebních nástrojích, sýpkách na obilí, skleníku, šatně.

Spolehlivost, poskytuje nejnovější a přesnou naměřenou hodnotu. Měřitelný rozsah teplot: -50 °c ~+70 °c, přesnost měření teploty: ± 1, 0 °c. Staňte se ideální volbou pro váš osobní a profesní život. Domácí teplota vlhkosti: tento přenosný teploměr a vlhkoměr měří vlhkost vzduchu a teplotu ve vnitřních prostorách, pomáhá vám poznat podmínky vnitřního vzduchu.

Kromě toho je krásný a stylový vzhled také krásnou dekorací prostoru. Baterie: dvě lr44 knoflíkové baterie, 6*15, velikost: 48*28, 2 mm. Malý a přenosný měřič teploty a vlhkosti je vhodný pro každou scénu. Můžete vidět aktuální klima v místnosti a pomocí zvlhčovače vzduchu podle potřeby nastavit teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti.
ZnačkaThlevel #ad
VýrobceThlevel #ad
Výška0.01
Délka0.01
Šířka0.01
Číslo díluThlevel

4. Funmo

#ad

5 ks mini LCD digitální teploměr, vlhkoměr, digitální teploměr a vlhkoměr vnitřní vlhkost tester pro skleníky/auta/domů/kancelář

#ad
Funmo #ad - Můžete vidět aktuální klima v místnosti a pomocí zvlhčovače vzduchu podle potřeby nastavit teplotu a vlhkost vzduchu v místnosti. Iroké použití: teploměry a vlhkoměry se často používají ve vašem domě, skleníku, knihovně, laboratoři, akvakultuře, dílně na nástrojích, škole, hotelu, továrně, zahradním domku, autě, školce, kanceláři, garáži, boxu pro filamenty 3D tiskárny a na místech s klimatizací atd.

Měřitelný rozsah vlhkosti vzduchu: 10 % – 99 %, přesnost měření vlhkosti: ± 5 % – 10 % při pokojové teplotě 25 °C. Malé a přenosné: dvě lr44 knoflíkové baterie, 6*15, velikost: 48*28, 2 mm. Domácí teplota vlhkosti: tento přenosný teploměr a vlhkoměr měří vlhkost vzduchu a teplotu v interiéru, pomáhá vám poznat podmínky vnitřního vzduchu, nastavení odvlhčovače vzduchu a přizpůsobit regulátor vlhkosti.

Spolehlivost, měřeno jednou za 10 sekund, poskytuje nejnovější a přesnou naměřenou hodnotu. Pro velmi snadné odečítání displeje nepotřebujete žádný provoz. S nejjednodušším vzhledem a velmi praktickou funkcí. Malý a přenosný měřič teploty a vlhkosti je vhodný pro každou scénu. Měřitelný rozsah teplot: -50 °c ~+70 °c, přesnost měření teploty: ± 1, 0 °c.
ZnačkaFunmo #ad
VýrobceFunmo #ad
Číslo dílu20-Temperature and Humidity Meter

5. TFA Dostmann

#ad

9.3 x 9.3 cm, Digitální teploměr/vlhkoměr TFA-Dostmann Comfort Control 30.5011, černá

#ad
TFA Dostmann #ad - Měření: přesné a rychlé měření, díky reagujícím senzorům, přesné naměřené hodnoty, rozsah měření vlhkosti vzduchu: 1–99 procent.

Alarm: funkce alarmu při nebezpečí plísní, funkce varování proti plísním, volitelný se zvukem a LED světlem, nebo pouze LED alarm. Poradce: včetně podrobného návodu s mnoha tipy pro aktivní vytápění/větrání a teplotu v místnosti a vlhkost vzduchu. Vysoká přesnost: přesné měření vlhkosti vzduchu a teploty, ideální pro monitorování klimatu v místnosti díky přesnému senzoru. Montáž: k zavěšení na zeď nebo postavení, kanceláři, pouze v interiérech, ideální pro sledování v domě, sklepě nebo garáži.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.74
Délka3.74
Hmotnost0.4
Šířka0.98
Číslo dílu30.5011
Modelka30.5011
Záruka2 roky výrobce

6. Dinjunxi

#ad

Vnitřní, Dinjunxi Pokojový teploměr, vnitřní pokoj a vinný sklep, pokojový teploměr, měřič teploty | Mini LCD | magnetická přitažlivost | teploměr a vlhkoměr uvnitř, digitální, 4 kusy, bílý

#ad
Dinjunxi #ad - Vnitřní ventilační teploměr má na zadní straně magnet, magnetický adsorpční design: Prostorový teploměr lze nejen postavit na stůl, digitální ukazatel teploměru, což usnadňuje používání. Tento měřič vlhkosti v místnosti měří vlhkost vzduchu a teplotu uvnitř a dává vám představu o klimatu v místnosti. Přenosný mini design: tento digitální vnitřní teploměr a vlhkoměr má přenosný design se zabudovaným 4, tloušťkou 1, 3 cm a váží pouze 21 gramů.

Nálepka, který lze adsorbovat na železném nábytku, ale lze jej také nalepit všude. Vysoce přesný teploměr: vnitřní mini teploměr vlhkoměr uvnitř používá vysoce kvalitní čipy s malou chybou a velkým rozsahem měření, rozlišení 0, s přesností ± 1 °C a rozsahem měření -20 ~ 60 °C; přesnost vlhkosti ± 5 % RF a rozsah měření 10 % RH ~ 99 % RH, 1000 Obrazovka vlhkoměru je jasnější. Ideální pro váš soukromý a profesní život. Vnitřní digitální měřič vlhkosti vzduchu je pouze 6, délkou 4, 1palcovým mini lcd displejem, šířkou 4, 3 cm, 3 cm, 08 palců velký a pokojový teploměr pro vnitřní prostory lze umístit kdekoliv v interiéru.

Teploměr a vlhkoměr jsou široce používány: měřič vnitřní teploty a vlhkosti lze použít v obývacích pokojích, ložnicích, abyste mohli sledovat vaši teplotu, dětských pokojích, abyste zajistili příjemnou okolní teplotu a vlhkost vzduchu, vinných sklepech, kuchyních, nástrojích, skladech, sklenících, sklepech, šatnách a jiných vnitřních prostorách, pokojích obilovinách, budete se cítit šťastní a spokojeni. Balení se 4 teploměry a vlhkoměry: obdržíte 4 digitální vnitřní teploměry na jednu objednávku, dodává se se 4 bateriemi cr2032 pro dlouhou životnost baterie.
ZnačkaDinjunxi #ad
VýrobceDinjunxi #ad
Výška1.69
Délka1.77
Šířka0.01
Číslo díluA00173-001
ModelkaLot de 4, Blanc
ZárukaNávod k použití, 12měsíční záruka vrácení, kontaktujte prosím co nejrychleji zákaznickou podporu, abyste vyřešili případné problémy!

7. SwitchBot

#ad

LCD obrazovka, vlhkoměr, digitální teploměr, sklepní garáž, SwitchBot Teploměr, Bluetooth digitální snímač teploty vlhkosti s chytrým upozorněním a ukládáním dat, vlhkoměr pro pokojovou teplotu

#ad
SwitchBot #ad - Můžete jej dokonce připevnit na stěnu nebo magnetický povrch nebo postavit vzpřímeně na stůl pod 3 rohy. V dosahu bluetooth 120 metrů. Přesnější naměřené hodnoty: náš vnitřní teploměr má zabudovaný senzor vyrobený ve Švýcarsku, který vám poskytne přesnější měření teploty a vlhkosti vzduchu ve stupních Celsia a Fahrenheita.

Lze použít všude: umístěte náš teploměr všude, je ideální pro vinný sklep, zimní zahrady, kuchyně a mnoho dalších míst. S názornými symboly na obrazovce můžete kromě toho zkontrolovat, zda vaše prostorové podmínky odpovídají vámi nastaveným parametrům. Spolehlivě monitoruje okolí každé 4 sekundy a udržuje přesnost ± 0, 2 °c při teplotě 0 °C ~ 65 °C a ±2 % RH při vlhkosti vzduchu 10 ~ 90 % RH. Dálkové ovládání bluetooth: váš digitální vlhkoměr můžete mít kdykoli a odkudkoliv v domě.

Ještě větší obrazovka – s 3palcovým displejem můžete nyní ještě lépe odečítat svá data, takže svůj měřič vlhkosti můžete kdykoli použít ke čtení teplotních údajů. Exportovatelná data – s naší aplikací můžete data svého vlhkoměru za posledních 68 dní jednoduše uložit a exportovat pro analýzu teploty ve vašem prostředí. Aplikace může číst data v reálném čase a prezentovat trend v jasných diagramech.
ZnačkaSwitchBot #ad
VýrobceSwitchBot #ad
Výška0.68
Délka3.11
Hmotnost0.14
Šířka2.53
Číslo díluW2301500
ModelkaW2301500

8. JEDEW

#ad

JEDEW 2dílná sada mini digitálních vlhkoměrů Gauge Indoor teploměr, plazy na kytaru, teploměr pro humidity pro humidifikátory skleníků, Fahrenheit°F °F / C nebo Celsia ℃ černá 2 balení

#ad
JEDEW #ad - 1 mini, odolný a přenosný. Funkce 2 – teplota: rozsah teploty: 0 °c až 70 °c +32 °f ~ +158°f, přesnost měření teploty: +/-1 °C +/-2°F. 4-this přenosný vlhkoměr/teploměr measures indoor/outdoor humidity and temperature in time, help to adjust the humidifier, dry skin, astma, great for monitoring family's living conditions and health by preventing colds, dehumidifier, mold.

5-applicable for reptile, factories and places equipped with air condition, car, home, hotely, aquaculture, knihovny, školy, laboratoře, Office, mateřské školy, workshop, schools, etc.

Měření vlhkosti a teploty uvnitř/venku. Rychlá odpověď, která měří každých 10 sekund s 24 citlivými VENTS to provide updated and accurate readings. 3-humidity funkce: measuring humidity range: 10%-99%RH, Measuring humidity Accuracy: +/-5%RH. Režim s přepínačem teplot – °C/°F. Normální rozsah.
ZnačkaJEDEW #ad
VýrobceJEDEW #ad
Výška0.59
Délka1.77
Šířka1.77
Číslo díluRound-0204
ModelkaRound-0204

9. SONOMO

#ad

Vnitřní teploměr, SONOMO Teploměr a vlhkoměr, vysoká přesnost, pro interiér bílý, pro vertikální nebo montáž na stěnu, přístroj na měření vlhkosti vzduchu, 2 kusy digitálního vlhkoměru

#ad
SONOMO #ad - Usmívající se obličej se hodí pro pohodlí, neutrální obličej pro vlhkost a smutný obličej pro sucho. Vysoce přesný vlhkoměr vnitřní teploměr 10s aktualizuje měření jednou, rychlá reakční rychlost, teploměr vlhkoměr, digitální vlhkoměr 10 S automaticky aktualizuje obrazovku, vestavěný přesný a citlivý senzor vlhkosti, abyste získali co nejpřesnější naměřené hodnoty.

Rozsah měření vlhkoměru uvnitř velký digitální displej lcd displeje teploměru a vlhkoměru je jasný a dobře čitelný i z velké vzdálenosti. Rozsah měření teploty: -50 ° c ~ 70 °c -58 °f ~ 158 ° f hodnoty vlhkosti: 10% rh ~ 99% RH, teploměr přepínatelný na ukazatel °C nebo °F. Zjasněte obsah vlhkosti a teplotu v interiéru. Kromě toho mohou magnety upevnit teploměr a vlhkoměr na lednici.

Tři možnosti umístěníteploměr vlhkoměr lze umístit na stůl pomocí zadního držáku nebo nainstalovat na stěnu pomocí otvoru pro zavěšení na zadní straně. Ukazatel pohody vlhkosti vzduchu vnitřní teploměr ukazuje se třemi symboly stav vlhkosti v místnosti. Kvalita a bezpečnost teploměr vlhkoměr je vyroben z kvalitních ekologických materiálů jako PC/ABS+PMMA a má kompletní certifikáty kvality a bezpečnosti jako FCC/EMC/CE/ROHS. Postarejte se o zdraví své rodiny a dopřejte si pocit bezpečí.
ZnačkaSONOMO #ad
VýrobceSonomo #ad
Výška2.2
Délka1.77
Šířka0.7
Číslo díluhygroThermo-wh-2p
ModelkaThermo-wh-2p

10. GoveeLife

#ad

3 balení, vhodný do skleníku, teploměr, GoveeLife Vlhkoměr, vnitřní čidla, mini Bluetooth teplota a měřič vlhkosti vzduchu s aplikací oznámením a ukládáním dat, vinného sklepa

#ad
GoveeLife #ad - Kompaktní design: design teploměru a vlhkoměru se hodí do dlaně. Velký rozsah měření: senzory vyrobené ve Švýcarsku nabízejí velký rozsah měření vlhkosti vzduchu a teploty. Ukládání dat a export: naše bezplatná cloudová služba umožňuje ukládání a export dvouletých dat.

Rozsah měření teploty je mezi +0, 54 °f / +-0, 3 °c, zatímco rozsah měření vlhkosti vzduchu je mezi 0 % – 99% relativní vlhkosti vzduchu pro přesnější měření. Pokud jsou přednastavené hodnoty mimo rozsah, obdržíte okamžité upozornění na váš telefon. Je dostatečně malý, aby se vešel do květináčů, humidorů doutníků, vivarií plazů a dalších malých prostor. Senzor pro rozbočovač h5151: náš vlhkoměr bluetooth h5100 lze připojit k wi-fi bráně GoveeLife H5151, aby fungoval jako Wi-Fi vlhkoměr a sledoval vnitřní a venkovní teplotu a vlhkost vzduchu bez omezení vzdálenosti.

Inteligentní hlášení alarmu: nastavte si v aplikaci goveehome přednastavené oblasti pro vaši teplotu a vlhkost vzduchu. Sledujte aktuální záznamy teploty a vlhkosti pomocí křivkových diagramů a sledujte své historické 2leté údaje v souboru CVS.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluB5100002
ModelkaH5100