Top 10 Laborwaage 0 001g Feinwaage – Váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. G&G

#ad

Váha na mince 500 g x 0,01 g, stříbrná, G&G Jemná váha MS kapesní váha digitální váha na mince

#ad
G&G #ad - Váha je před zabalením u g&g seřízena a dodána připravená k použití. Sadu z "váhy + hmotnosti" najdete přes číslo výrobku Amazon B08L5DJCMC. Funkce: tara po umístění misky nastavte na 0, dwt, gn, oz, ct, ozt, 6 různých hmotnostních jednotek g, funkce automatického vypnutí 1 min.

Rozsah dodávky: s 2 x aaa bateriemi a návodem v němčině a angličtině český jazyk nelze zaručit. Možná tolerance jako chyba měření: +/- 0, 01 g. Pokud si chcete váhu sami nastavit na místě použití, je u MS500 zapotřebí dvě kalibrační závaží 200 g. Digitální kapesní váha se sklopným víkem G&G. Ty nejsou součástí dodávky. Snadno čitelné s podsvíceným LCD displejem. Doporučená minimální hmotnost: od 0, 10 g jednotlivé 0, 03 g. Konstrukce: velmi vysoká přesnost. Kapacita: 300 g/0, 01 g nejsou zobrazeny.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceGundG #ad
Výška0.75
Délka5.04
Hmotnost0.4
Šířka3.07
Číslo díluMS500
ModelkaMS500

2. G&G

#ad

G&G PLC 100 g/0,001 g, přesná váha, laboratorní váha, průmyslová váha, stolní váha

#ad
G&G #ad - 7 jednotek vážení g, oz, dwt, ct, gn, ozt, lb; funkce počítání referenční čísla 1/10/20/50/100. Plastový kryt se snadnou údržbou, plošinový zátěžový článek strie. Vážicí plocha z ušlechtilé oceli; LED displej. Funkce tárování; automatický kalibrační proces. Rozsah dodávky: přesná váha plc; síťový zdroj; sklo ochrana proti větru; návod k použití.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceG&G GmbH #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost8.82
Šířka0.01
Číslo díluPLC100B-C

3. GRAM PRES

#ad

Opětovného nabíjení, digitální mini kapesní gramová váha, s váhou kalu, pinzetou, šperků, 50 g/0,001 g, váha Mg pro vážení prášků, léků, GRAM PRES Vysoce přesná váha v miligramech, zásobníkem a

#ad
GRAM PRES #ad - Váha kromě toho disponuje funkcí automatického vypnutí, oz, ozt, ct, která po 180 sekundách šetří energii. Součástí dodávky je sada praktických nástrojů - pinzety, váhy a baterie -, které usnadňují vyjímání drobných předmětů a vážení prášku na cestách. Dodává se také s kalibrační hmotností 50 g, se kterou můžete váhu snadno nově kalibrovat, aniž byste museli kupovat další závaží.

Multifunkční váha – tato překládací váha má funkci tárování, která vám pomůže snadno udržet čistou hmotnost váženého materiálu v nádobě. Podsvícený lcd displej zobrazuje jasné číslice v bezsvětlém prostředí. Vysoce přesné vážení – vysoce přesná miligramová váha gram pres má zabudované vysoce přesné senzory, medicína, které přesně váží malé předměty, prášek, jako jsou šperky, mince a drahokamy. Záruka a zákaznický servis -gram pres nabízí 10letou záruku a doživotní podporu pro tuto vysoce přesnou miligramovou stupnici.

Má maximální kapacitu 50 gramů a ukazuje závaží v krocích po 0, zlato, byliny, 001 g. Přenosná a praktická -mini gramová váha gram pres má malou velikost, lžíce, podobnou velikosti mobilního telefonu a dodává se s ochranným ABS sklopným krytem pro váhu. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně produktu, který do 24 hodin odpoví na vaše dotazy a nabídne řešení, obraťte se prosím na tým zákaznických služeb, která odpovídají vašim potřebám. Několik jednotek vážení – s mini gramovou váhou gram pres můžete zcela jednoduše přepínat mezi 6 režimy – g, dwt a gn – pomocí tlačítka "M".
ZnačkaGRAM PRES #ad
VýrobceGRAM PRES #ad
Výška0.79
Délka5
Hmotnost0.32
Šířka2.9
Číslo díluGP50-001-BLK
ModelkaGP50-001-BLK

4. ACCUWEIGHT

#ad

Přesná váha na dopisy, střižená vážící miska, ACCUWEIGHT 300/0,01 g, gramová váha, přesná váha na koření, s funkcí počítání, kapesní váha na chutě

#ad
ACCUWEIGHT #ad - 6 hmotnostních jednotek: tlačítkem unit se jednotka rychle přepíná pod ct, dwt, oz a g, gn, dopisní váha, ozt, aby byla malá váha vhodná jako váha zlata, váha na kávu nebo mince. Multifunkční design: praktická jemná váha s funkcí vážení pro určení čisté hmotnosti, ukazatel stavu baterie a přetížení a zajímavá funkce počítání času při počítání perel, energeticky úsporné automatické vypínání při nečinnosti 90 s, pilulek nebo šroubů.

Hygienická a snadno čitelná: vážicí plošina z ušlechtilé oceli zajišťuje snadné čištění; s modrým podsvíceným LCD displejem je elektronická váha dobře čitelná na slunci i ve tmě.

Přesná čitelnost: díky přesnému vážení v kroku 0, kteří se spoléhají na přesné výsledky od 0, 01 g je tato digitální váha ideální pro vážení všech, 05 g do 300 g. Malá, ale jemná: miniváha je praktická a kompaktní, aby se vešla do každé kapsy a snadno se přepravuje; víko chrání laboratorní váhu před nečistotami a poškozením, lze ji uvolnit bočním tlačítkem a lze ji použít jako váhu.
ZnačkaACCUWEIGHT #ad
VýrobceACCUWEIGHT #ad
Výška0.79
Délka2.8
Hmotnost0.22
Šířka4.02
Číslo díluAccuweight-255EU

5. JOSHS

#ad

Jemná digitální váha od Joshs, listovní váha, kapesní váha, váha na zlato, stolní váha s vážící plochou z ušlechtilé oceli, přesně vážící v krocích po 0,01 g až do 100 g

#ad
JOSHS #ad - Ochranný kryt se používá jako miska pro vážení; automatickévypínání pro úsporu baterie. Vážící plocha z ušlechtilé oceli, tárovací funkce; gramy; unce, dwt. Automatická kalibrace při zapnutí nastavení nuly. 2 ks normálních aaa baterií jsou součástí dodávky. Značková váha mr1 od joshs mr1, dělení po 0, 01 g při celkové kapacitě 100 g.
ZnačkaJOSHS #ad
VýrobceSSR Produkt GmbH & Co. KG #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo díluMR-100

6. Defurhome

#ad

Funkce tárování, kapesní váha, digitální váha 500 g/0,01 g, kuchyňské, s osvětleným LCD displejem, Defurhome Jemná váha 0,01 g, váha na mince, 6 jednotek, zlatá váha, kapesní váha, funkce počítače

#ad
Defurhome #ad - Kapacita: 500 g / 0, ozt, 01 g. Chytrý displej a úspora energie: funkce tare, automatické vypnutí, funkce počtu kusů, životnost baterie, snadné ovládání, nízká výzva k uložení funkcí.

Vysoce kvalitní materiál: brifit váha na mince je vyrobena z kvalitní platformy z ušlechtilé oceli a rámu z plastu ABS, má dlouhou životnost a snadno se čistí. Vhodné pro vážení koření, mincí, zlata, DWT, OZ, CT, léků atd. Zákaznický servis: neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaký problém, problém za vás co nejrychleji vyřešíme. Multifunkce: měření v jednotkách; g, šperků, gn. Vysoká přesnost: jemná váha brifit je vybavena vysokou citlivostí gravitačním senzorem a velkým dosahem až 500 g, rozlišení: 0, 01 g.
ZnačkaDefurhome #ad
VýrobceDefurhome #ad
Hmotnost0.57

7. Ankilo

#ad

Digitální miligramová váha, max. vysoce přesná váha na šperky v kapesním formátu, digitální váha s kalibrační hmotností 20, 50 g/0,001 g, kapesní váha 50 g, Profesionální kapesní váha, kuchyňská váha

#ad
Ankilo #ad - Velký lcd displej s podsvícením, digitální displej je větší a snadno čitelný. 180 sekund žádný provoz se automaticky vypne, lehká a přenosná, šetří energii a proud. 100% záruka spokojenosti naše doživotní záruka a záruka vrácení peněz po 60 dnech.

Neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Ukazatel hloubky baterie a ukazatel přetížení usnadňují výměnu baterie a správné používání váhy a prodlužují životnost výrobku. Jednoduchá kalibrace a připomenutí slabé baterie obsahuje 20 g kalibrační hmotnost, snadná rekalibrace, aby bylo možné kdykoliv zaručit přesné naměřené hodnoty. Grain scalejednotky měření zahrnují: g/oz/ozt/dwt/ct/gn s rychlým přepínáním.

Clamshell design může lépe chránit kolébkovou plochu. Pokud nejste 100% spokojeni. Racionální design kapesní velikost, vhodná pro nošení. Vysoce přesný senzordigitální kapesní váha má zabudovaný vysoce přesný senzor s malým, minimální vážení 0, 001 g, rychlou reakcí, velmi citlivá, 006 g, šířka kroku 0, maximální rozsah 50 g.
ZnačkaAnkilo #ad
VýrobceAnkilo #ad
Číslo díluKA97D-BR-AK-DE

8. G&G

#ad

G&G TS-B+G kapesní váha 100g/0,01g + kalibrační závaží 100g Kapesní váha Jemné váhy Digitální váha Váha na mince

#ad
G&G #ad - Dodávka včetně 2 baterií aaa + kalibračního závaží 100g, návod k použití německy + anglicky. 5 jednotek hmotnosti g, dwt, oz, funkce „TÁRA“, ct, ozt, funkce počítačky. Rozsah měření: 0, barva: černá, 2g-100 g, 01 g, přesnost odečtu: 0, hmotnost: 110 g. Podsvícený lcd displej, minimální váha pro přesné měření: 0, funkce automatického vypnutí 1 min, 2g 200 mg. Vážicí plocha: 60 × 60 mm, 115 d × 71 Š × 15 V mm.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceGundG #ad
Výška1.3
Délka6.1
Hmotnost0.24
Šířka4.21
Číslo díluTS100B
ModelkaTS100B

9. Zacro

#ad

200 g x 0,01 g, Zacro Digitální kuchyňská váha, baterie jsou součástí dodávky, přenosná kapesní váha, váha na šperky s LCD displejem, mini váha

#ad
Zacro #ad - Přesné vážení: kapesní váha zacro 200 g/0, 01 g vám umožňuje vážit až dvě stě gramů, aby bylo zajištěno přesné a přesné vážení. Nemusíte se snažit otřít si ruce a váhu zavřít, takže je bez starostí a hygienické.

Automatické vypnutí: vestavěný lcd displej s funkcí automatického vypnutí 60 sekund pro zachování životnosti baterie. Módní vzhled: černý ochranný skládací design, platforma z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Multifunkční: velmi vhodné pro vážení drobných cenností, sběratelské mince, drahokamy, šperky, jako je zlato, mince, pro hubnutí, stříbro, vaření bylin a koření.

Lehký design pro všechny vaše přenosné projekty vážení. Produktová sada neobsahuje kalibrační závaží, 01 g, s čitelností 0, před nákupem si prosím pečlivě přečtěte.6 nastavení: s 6 různými režimy vážení: g / gn / ozt / dwt / ct pro jednoduchou přeměnu vážení.
ZnačkaZacro #ad
VýrobceZacro #ad
Výška0.98
Délka5.79
Hmotnost0.29
Šířka3.54
Číslo dílu‎ZBA25BBZZ6HDE

10. Muaket

#ad

Dopisní váha, Muaket Jemná váha, kapesní váha, jemná váha 50 g/0,001 g, elektronická digitální váha s LCD displejem, MG váha, laboratorní váha, zlatá váha, profesionální miligramová váha

#ad
Muaket #ad - Funkce pcs vám umožňuje přesné počítání, gn, funkce tara zajišťuje přesnější výsledky. Lcd displej a tlačítko pcs digitální váha modrý lcd displej je dobře čitelný i v noci, oz, 6 jednotek hmotnosti: g, dwt, ct, tl. Obsahuje sadu baterií.

Stabilita a opětovná použitelnost miligramová váha. Pokud máte během používání otázky, my vám odpovíme do 12 hodin. Funkce automatického vypnutí po dobu 30 sekund šetří výdrž baterie pro dlouhodobé používání. Mini kompaktní velikost a snadno se přenáší. Pokud indikátor není 50 g, kontaktujte nás, přečtěte si prosím příručku pro kalibraci. Kalibrační funkce pro kalibraci miligramové stupnice prosím před použitím položte 50 g hmotnost.

Mini přesná váha s vysokou přesností, vážení prášku nebo jiných drobností. Přesná a profesionální digitální miligramová váha kapacita 50 g a přesnost 0, perfektní pro vážení zlata nebo šperků, 001 g +/- 2%. Kvalitní senzor ve tvaru i – lepší stabilita a lepší opakovatelnost. Ochrana proti větru a přenosnost 0 001 g jemná váha s ochranou proti větru, aby se zabránilo ovlivnění přesnosti vážení narušením vnějšího prostředí.
ZnačkaMuaket #ad
VýrobceMuaket #ad
Výška1.18
Délka3.94
Hmotnost0.42
Šířka1.97
Číslo díluA3002EU