Top 10 Novenza Wandleuchte Akku – Nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Feallive

#ad

Schodiště, Feallive Nástěnné svítidlo uvnitř s detektorem pohybu, bezdrátová nástěnná, nástěnná lampa s akumulátorem s vypínačem Touch Control 3 stupně jasu, chodbu, otočné o 360°, pro obývací pokoj

#ad
Feallive #ad - Světlo + senzor těla: vestavěný senzor pohybu, světlo se automaticky zapne, vzdálenost 3 metry, aby se světlo automaticky přizpůsobilo. Vestavěná baterie: vestavěná, se kterým můžete baterii kdykoli nabít bez připojení k napájení, indikátor se při nabíjení rozsvítí červeně a při plném nabití automaticky zezelená. Součástí dodávky je kabel typu c, dobíjecí baterie 1800 mah přes USB, což činí váš život volnější a flexibilnější.

Lepidlo 3m umožňuje snadné nalepení světla na každou hladkou stěnu, není nutné vrtat otvory nebo používat šrouby, otočné o 360 stupňů: Toto nástěnné svítidlo pro vnitřní použití je otočné o 360 stupňů, které jsou pohodlné a krásné.3 režimy osvětlení: zapnuto, automatický režim, světlo je vypnuto, v tmavém prostředí, konstantní režim, režim vypnutý, světlo se po zapnutí vždy rozsvítí, OFF, světlo se automaticky zapne a po 30 sekundách opět vypne, pokud je někdo rozpoznán v okruhu 3 metrů, všechna tlačítka nejsou k dispozici. Horní a spodní dvojitý světelný zdroj: toto vnitřní nástěnné svítidlo s teplotou barvy 3000 k a designem horního a dolního zdroje světla můžete použít samotný horní nebo spodní světelný zdroj nebo horní a spodní světelný zdroj současně podle vašich přání a potřeb, můžete také nastavit jas horního a spodního zdroje světla, 3 možnosti jasu, abyste dosáhli řady kombinací světla, učiníte svůj život pestřejší a zajímavější.

Snadná instalace, takže můžete nastavit směr a úhel světla podle libosti, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení. Když světlo ztlumí a lidé se pohybují, úhel snímání 120 stupňů, v automatickém režimu má toto nástěnné svítidlo dvojí funkci světelného a tělesného senzoru, podle okolí světla a pohybu osoby, což může ušetřit energii.
ZnačkaFeallive #ad
VýrobceFeallive #ad
Výška3.15
Délka3.86
Hmotnost0.44
Šířka1.69
Číslo díluDS196
ModelkaDS196

2. YAMYONE

#ad

Dálkové ovládání dotykovým ovládáním, nástěnná svítidla otočná o 360° do, YAMYONE Nástěnné svítidlo s baterií 2600 mAh, 2 boční světla, LED bezdrátová vnitřní nástěnná lampa, 3 barvy, plynulé stmívání

#ad
YAMYONE #ad - Toto svítidlo lze použít jako nástěnnou lampu, kapesní svítilnu a můžete ji podle potřeby postavit na stůl, šatnu, dětský pokoj, schodiště na chodbu a dokonce i kempování, kuchyň, koupelnu, velmi vhodné pro chodbu, je ideálním dárkem pro vaše přátele, lampu na noční stolek, dětský pokoj, jídelnu, obývací pokoj, rodinu a milence;. 2 boční světla, střední a vysoký; pro hlavní světlo jsou k dispozici 3 barvy: chladné světlo, přirozené světlo a teplé světlo.

2cestné ovládání a časovač– toto nástěnné svítidlo má dva režimy ovládání: citlivé dotykové ovládání a dálkové ovládání, 3 časovače: 30 minut, vzdálenost dálkového ovládání je až 12 m, světla můžete pohodlněji ovládat; dálkové ovládání má funkci časování pouze pro hlavní světlo, 1 hodinu a 2 hodiny, světla můžete lépe ovládat podle potřeby a ušetřit více energie; PS: Vytáhněte fólii na Zadní strana dálkového ovládání zadní strana dálkového. Ps: před prvním použitím lampu prosím nabijte, doba v nejnižším režimu je až 22 hodin. Moderní design a multifunkční– toto bezdrátové nástěnné svítidlo vypadá velmi moderně a hodí se ke všem dekoracím vašeho domu. Otočení o 360° a přenosné– toto bezdrátové vnitřní nástěnné svítidlo je otočné o 360°, můžete ho připevnit pomocí magnetického držáku se silným 3m lepidlem nebo šrouby na stůl; nebo jej jednoduše položíte na stůl, jednoduše se obsluhuje, kde potřebujete světlo; toto nástěnné svítidlo je velmi malé, může svítit všude tam, můžete si jej vzít s sebou jako světlomet, ale užitečné;.

Jas hlavního světla lze plynule regulovat; můžete mít nástěnné svítidlo do ložnice, 5 barevných teplot a plynulé stmívání – Toto nástěnné svítidlo na baterie má 2 boční světla: hlavní světlo a noční světlo; noční světlo má 3 stupně jasu: nízký, obývacího pokoje; pouze 1 jednotka. Přenosný a bezdrátový designový koncept, delší životnost – Toto nástěnné svítidlo je vybaveno vestavěnou dobíjecí baterií 2600 mAh.
ZnačkaYAMYONE #ad
VýrobceYAMYONE #ad
Výška1.97
Délka3.15
Hmotnost0.68
Šířka3.15
Číslo díluT2300
ModelkaT2300

3. Klighten

#ad

Sada 4 B07QM5P6NH, teplá bílá 3000K, Aipsun LED vestavné reflektory

#ad
Klighten #ad - 5. Outdoor & indoor geeignetdiese wasserdichte led wandleuchte kann im Freien im Park, Hotel, Garten ect installiert werden. 6. Hinweiswenn die glasabdeckung zerbrochen ist, kontaktieren Sie uns bitte für kostenlosen Ersatz.

Das paket enthält Montagezubehör und Montageanleitung. 1. Austauschbare g9-glühlampe einzigartiges entwurf, der Lampenschirm kann direkt entfernt werden, der Innenraum ist eine austauschbare G9-Birne. Es ist auch für den innenbereich wie Wohnzimmer, Schlafzimmer, Balkon, Flur.3. Einfache installation diese innen wandleuchte wird installiert und durch Wandmontiert, die sehr einfach ist.

Birnenart: 9w g9 led beleuchtet 650LM kann durch selbst ersetzt werden. 2. Größe des elements led-wandleuchte körper: breite 100 mm x tiefe 100 mm x Höhe 100 mm. Außerdem der funktion als Beleuchtung kann es als Dekoration-Licht sein. 4. Schlicht moderner stildiese leuchte sieht elegant und modern aus.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.68
Šířka3.94
Modelka9208-3000K

4. Amicool

#ad

Otočná o 360° dotyková kontrolka, pro děti, 2 kusy, 3 barevné režimy, 4 stupně jasu, nástěnná lampa bez připojení proudu, LED nástěnné svítidlo uvnitř, obývací pokoj,, lampa na noční stolek na baterie

#ad
Amicool #ad - Snadná instalace a přenosný design snadná instalace s magnetickým držákem a silným 3m lepidlem, žádné poškození stěny, lze snadno vyjmout z magnetického držáku pro nabíjení nebo jako přenosné světlo. Vestavěný akumulátor a usb nabíjení vybaveno přípojkou typu c a baterií 2000 mah, doba nabíjení činí cca 3 – 4 hodiny pro až 20 hodin v minutách jasu, maximální jas je až 4 hodiny.

Přenosná bezdrátová nástěnná svítidla s nabíjecí přípojkou USB-C. Design dotykového ovládání led nástěnné svítidlo uvnitř přizpůsobuje citlivý design dotykového ovládání pro 3 barevné režimy a 4 stupně jasu, lampičku na noční stolek nebo jednoduše položit na stůl, restaurace, hotelu, toto světlo lze nastavit na základě vašich potřeb jako nástěnné svítidlo, vhodné do chodby, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, kavárny.

Tělo lampy a držák lampy jsou adsorbovány magnetickou železnou kuličkou, přenosné světlo, takže se tělo lampy může otáčet v každém úhlu. Za 1 s jej můžete sundat ze zdi a použít jako kapesní svítilnu, odnímatelné světlo, nouzové světlo atd. Volné otáčení o 360° tato lampa na noční stolek používá magnetickou technologii. Jas můžete zvolit na základě různých scénářů použití. Přizpůsobte si každý úhel podle scénáře použití. Nejsou nutné žádné šrouby, přenosný design, malý a lehký.
ZnačkaAmicool #ad
VýrobceAmicool #ad
Výška2.36
Délka5.91
Šířka3.54
Číslo dílu‎A064-02
Modelka‎A064-02

5. Coollamp

#ad

3 barevné režimy, LED nástěnné svítidlo uvnitř otočné o 360° dotykové ovládání, nástěnná lampa s USB nabíjecí přípojkou, nástěnná svítidla, Nástěnné svítidlo uvnitř, 3 stupně jasu, bezdrátová nástěnná

#ad
Coollamp #ad - Základ používá lepidlo 3m, aby nástěnné svítidlo drželo ve stejné poloze, které má velmi dlouhou životnost, jednoduchá instalace a vložení. Při plném nabití lze používat 5 hodin při maximálním jasu a až 18 hodin při minimálním jasu. 360° nastavení rotace magnetické koule tato nástěnná svítidla lze volně otáčet až o 360 ° a nabízí tak své oblíbené světlo ve všech směrech.

Pokud se krátce dotknete tlačítka napájení, neunaví vás a budete se cítit dobře. Magnetická koule je dostatečně silná, aniž by sklouzla. Lepidlo 3m je ideální pro lepení na hladké stěny, noční stolek, toaleta, obývací pokoj, sklo, chodba, koupelna, schodiště, make-up, skříň, práce, studium, plasty atd. Iroké použití nástěnné svítidlo se hodí pro různé scény jako čtení, dřevěné desky, okna a dveře, badroo. Není potřeba konstrukce a stěna se nepoškrábe. Dotykové ovládání a bezšňůrový design toto světlo používá citlivý dotykový režim pro ovládání zapnutí a vypnutí, teploty barev a jasu.

Bezdrátové provedení je vybaveno dobíjecí baterií s velkou kapacitou a lze jej použít bez síťového zdroje, pokud se nabíjí přes USB. Vysoká reprodukce barev a snadné pro oči nástěnná svítidla s 12 led perlami mohou poskytnout jasný výhled ve tmě, nástěnné svítidlo neunaví vaše oči, přijetí mechanismu pro zabránění více stínů, měkké nepřímé světlo může také snížit oslnění, i když pracujete dlouho nebo studujete.3 nastavení jasu, 3 možnosti barevné teplotynástěnné svítidlo lze nastavit na 3 barvy žárovky, změní se jas v pořadí "slabé světlo – střední světlo – silné světlo".
ZnačkaCoollamp #ad
VýrobceCoollamp #ad
Výška1.77
Délka3.15
Hmotnost0.41
Šířka3.7
Číslo díluds126
ModelkaDS126PRO

6. sylvwin

#ad

Otočná o 360°,, 2 kusy, nástěnná lampa bez připojení k napájení s dotykovým ovládáním, sylvwin Vnitřní LED nástěnné svítidlo, akumulátorové nástěnné svítidlo se 3 stupni jasu a 3 barevnými režimy

#ad
sylvwin #ad - Lze snadno vyjmout pro nabíjení nebo jako přenosnou lampu. Velmi pohodlné a přenosné! otočné led nástěnné svítidlo o 360° a funkce ukládání nástěnná lampa infinity bez připojení proudu je upevněna na silné magnetické kouli, kterou lze volně upevnit a během jedné sekundy odstranit.

Dné uv nebo ir záření, 4000 k přírodní bílá, chraňte své oči před pohledy nebo blikáním. Nízká, střední, vysoká. Pokud je plně nabitá, může při nejnižším jasu nepřetržitě fungovat až 20 hodin. 2 metody instalace a přenosný design snadná instalace. 3 úpravy jasu a 3 možnosti barevné teplotytoto bezdrátové nástěnné svítidlo má 3 různé teploty barev dlouhé stisknutí na dobu 3 sekund, 5700 k studená bílá, 2700 k teplá bílá a 3 jas krátký stisk pro nastavení jasu pro nastavení jasu. Splňte své potřeby pro různé příležitosti.

Zabudovaná baterie 2000 mah a dobíjecítato nástěnná lampa s vypínačem má vestavěnou baterii s kapacitou 2000 mah. Nástěnné svítidlo uvnitř s dotykovým ovládáním a široce rozšířené převzetí citlivého designu dotykového ovládání, jídelny, hotelu, pomocí kterého můžete nastavit úroveň jasu a teplotu barev. Je také vybaven nabíjecím kabelem typu C a lze jej rychle nabít během 3 až 4 hodin. Toto akumulátorové nástěnné světlo je vybaveno magnetickým držákem, silným 3M lepidlem a příslušenstvím na stěnu.
Značkasylvwin #ad
VýrobceSylvwin #ad
Výška0.79
Délka5.31
Hmotnost1.01
Šířka3.15
Číslo díluYX-BD-W-2PC
ModelkaYX-BD-W-2PC

7. DetarZinLED

#ad

Lampa bez vrtání, 360° otočný magnet do, DetarZinLED Baterie, nástěnná lampa, nástěnné svítidlo uvnitř, dotyková kontrola, 2 kusy, stmívatelná, bezdrátová, nástěnné svítidlo bez elektrické přípojky

#ad
DetarZinLED #ad - Můžete jej použít v každé místnosti, stiskněte a podržte 10 % – 100% plynulé stmívání a zapamatuje si poslední stav, dětský pokoj v domě. Plynulé stmívání a paměť baterie se ovládá dotykovým spínačem, jako je ložnice, obývací pokoj, když se opět aktivuje.360° otočný a přenosnývýkonný magnetický otočný držák s kuličkovým držákem umožňuje plynulé otáčení nástěnného svítidla o 360 °, aby bylo možné nastavit úhel světla a pevně zafixovat úhel.

Estetika dřevanástěnné svítidlo uvnitř pro vnitřní použití je vyrobeno z jediného kusu pečlivě vybraného masivního dřeva, které je opracováno na CNC frézce a ručně leštěno. Lze také sundat ze základny jako přenosná lampa. Rafinovaná jednoduchost zdůrazňuje přirozené žilkování masivního dřeva a pečlivě zohledňuje proporce pro vytvoření ultimativní estetiky vnitřního osvětlení.

Baterie 4000 mah nástěnné svítidlo bez připojení k napájení, 3 hodiny plného nabití, zabudovaná baterie 4000 mAh uvnitř, USB přípojkou typu C, s rychlým nabíjením typu c, doba svícení 7 hodin nejvyšší jas – 30 hodin nejnižší jas. Pokud se vyskytne nějaký problém, kontaktujte náš zákaznický servis online a my Vám poskytneme 100% uspokojivý servis. Instalace bez vrtánínástěnná lampa bez připojení k proudu můžete jednoduše nainstalovat pomocí dodaného extra silného lepicí podložky, oboustranně podle potřeby.
ZnačkaDetarZinLED #ad
VýrobceDetarZinLED #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost1.23
Šířka1.69
ModelkaDTZ-EU-001

8. BESCOST

#ad

3 barevné teploty pro obývací pokoj a ložnici – nabíjecí,, s baterií, bezdrátové – 9 barev RGB střídání barev, BESCOST Vnitřní LED nástěnné svítidlo, 2 kusy – nástěnné svítidlo bez elektrické přípojky

#ad
BESCOST #ad - Jedna strana nabízí 3 teploty barev teplá bílá, přírodní bílá, studená bílá, druhá strana nabízí 9 RGB barev. Dálkové ovládání může nastavit barvu, jas a časovač. Multifunkční led nástěnné svítidlo – nástěnné svítidlo uvnitř je ideální pro čtecí koutky, ložnice, obývací pokoj a obrazy.

Obě strany disponují funkcí stmívání a časovače a lze je pohodlně ovládat dálkovým ovládáním. Dvě oboustranné lepicí pásky a šrouby jsou součástí dodávky. Pro nastavení požadovaného úhlu ji lze otáčet o 360 stupňů. Může pracovat až 7 hodin při maximálním jasu na obou stranách. Dobíjecí nástěnné svítidlo – nástěnné svítidlo bez připojení k napájení má baterii 2000 mah, kterou lze nabít za pouhé 3 hodiny přes usb-c nabíjecí kabel. Magnetické nástěnné svítidlo má paměťovou funkci – při opětovném zapnutí zůstává zachována barva a jas, které byly nastaveny před vypnutím.

Snadná instalace – nástěnné svítidlo lze upevnit buď silnou oboustrannou lepicí páskou nebo šrouby. Stylový design dodá vašemu domovu nádech moderní atmosféry a je kreativním dárkem pro přátele, manžela a děti. Dotykové nebo dálkové ovládání – nástěnné svítidlo bescost lze ovládat buď dotykem nebo dálkovým ovládáním. 9 živých barev je perfektní pro zlepšení atmosféry v obývacím pokoji nebo herně.
ZnačkaBESCOST #ad
VýrobceBESCOST #ad
Výška2.76
Délka7.87
Hmotnost1.37
Šířka6.5
Číslo díluBD-01
ModelkaBD-01

9. Anmossi

#ad

Nástěnné svítidlo do interiéru chodby, 3 stupně jasu, Anmossi LED nástěnné svítidlo, 3 barevné režimy, bezdrátové nástěnné svítidlo s baterií, dotykové ovládání, otočné o 360°, obývacího pokoje,

#ad
Anmossi #ad - Magnetické nástěnné svítidlo otočné o 360° dobíjecí nástěnné světlo se dodává s magnetickou koulí otočnou o 360°, takže můžete podle potřeby otáčet směr nástěnného svítidla. Dné plápolající led perly, nepoškozuje vaše oči. Díky silné magnetické přitažlivosti lze nástěnné svítidlo zavěsit na stěnu, měkké světlo, aniž by spadlo nebo změnilo směr světla.

Dlouhým stisknutím síťového vypínače upravte teplotu barvy: 2700 K teplé světlo, střední světlo, 5 700 K bílé světlo. Víceúčelové nástěnné svítidlo toto nástěnné svítidlo na baterie do interiéru se perfektně hodí pro instalaci v ložnicích, kapesní svítilnu nebo nouzové světlo, obývacích pokojích, chodbách, abyste mohli nástěnné svítidlo použít jako noční světlo, což je pohodlné, koupelnách, schodištích atd. Snadná instalace a přenosnost toto nástěnné svítidlo na baterie se dodává se silnými lepicími proužky, které lze pevněji upevnit na stěnu.

Kromě toho jsme vybaveni šrouby, takže jej můžete instalovat všude tam, můžete jej jednoduše vyjmout z magnetického stojanu nebo použít jako přenosné svítidlo. Nástěnná lampa s dotykovým ovládáním stmívatelné nástěnné svítidlo přizpůsobí jas a světelný režim nástěnného svítidla dotykem síťového spínače. Pokud je nutné led nástěnné svítidlo nabít, kde potřebujete světlo. Po úplném nabití jej lze používat minimálně 15 hodin při nejnižším jasu a více než 6 hodin při maximálním jasu. Upozornění: nedívejte se přímo do světelného zdroje!
ZnačkaAnmossi #ad
VýrobceAnmossi #ad
Výška1.57
Délka2.95
Hmotnost0.44
Šířka2.95
Číslo díluTY-HSCXBD-1
ModelkaTY-HSCXBD-1

10. Feallive

#ad

Feallive LED nástěnné svítidlo uvnitř, ložnici, 1 kus, dotykové ovládání 3 stupně jasu, schodiště, bezdrátová nástěnná svítidla, chodbu, otočné o 360°, nástěnná lampa s akumulátorem, pro obývací pokoj

#ad
Feallive #ad - Automaticky vypne proud, aby byla baterie chráněna. 3 barevné režimy a 3 vzory jasunepřetržité krátké dotykové tlačítko, jas lampy se mění v pořadí "nízkého světla – střední světlo – vysoké světlo – vypnuto", barevný režim lampy se mění v pořadí "bílého světla – přirozeného světla – teplého světla", dlouhém dotykovém tlačítku, při každém světelném jasu, žádné UV nebo IR záření.

Vestavěný akumulátor a usb nabíjení vybaveno usb konektorem a přípojkou typu c, doba nabíjení činí cca 3 – 4 hodiny, pokud je plně nabitá, lze ji používat minimálně 15 hodin při minimálním jasu. Nejsou nutné žádné šrouby, malý a lehký. Snadná instalace a přenosný design snadná instalace s magnetickým držákem a silným 3m lepidlem, přenosný design, žádné poškození stěny, lze snadno vyjmout z magnetického držáku pro nabíjení nebo jako přenosné světlo. Otočení o 360° nastavitelný úhel a funkce paměti otočný magnetický míč můžete otáčet směrem o 360° podle svých potřeb, a pomůže vám zapamatovat si poslední režim a jas, který jste pro pohodlí příště použili.

Chráchráchrávaše oči před oslněním nebo blikáním. Design dotykového ovládání a použití více scénářů led nástěnné svítidlo uvnitř přizpůsobuje citlivé dotykové ovládání pro 3 barevné režimy a 3 stupně jasu, hotelu, restaurace, kuchyně, lampičku na noční stolek nebo jednoduše položit na stůl, ložnice, jídelny, obývacího pokoje, vhodné do chodby, toto světlo lze nastavit na základě vašich potřeb jako nástěnné svítidlo, kavárny.
ZnačkaFeallive #ad
VýrobceFeallive #ad
Výška1.77
Délka3.15
Hmotnost0.49
Šířka3.7
Číslo díluDS126Pro
ModelkaDS126PRO