Top 10 Ordnungsboxen Küche – Organizéry do šuplíků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IRROA

#ad

Průhledný, organizér do kuchyně, 7dílná sada – kuchyňský organizér a zásuvky, IRROA Organizér na lednici, kanceláře a koupelny – organizér na doručení dortů

#ad
IRROA #ad - Prvotřídní kvalita – výrobek přesvědčí robustní konstrukcí a jasným designem, je praktický jako organizační systém pro použití v kuchyni, skříni, zásuvkách, koupelně, obytném voze a chladničce jako 7dílná sada úložných boxů. Německá společnost a distribuce – jako rodinný podnik se osobně postaráme o vaše blaho a v případě dotazů nebo návrhů týkajících se organizéru chladničky nás prosím kontaktujte přímo – těšíme se, koupelně, že vám pomůžeme při pořádku v kuchyni, kanceláři a obytném voze.

Snadné čištění – na základě typických vlastností pet nejsou organizéry vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí – organizér do chladničky by se měl při skladování potravin nebo jako boxy na krájení do ledničky čistit pouze vodou a jemnými čisticími prostředky.

Vaše zdraví nám leží na srdci. Osvědčený systém pořádku – šetří místo díky stohování na sebe v prázdném stavu a lze jej použít také pro skladování lega, kuchyni, pracích prostředků a léků – pro pořádek je zaručen ve skříni, zásuvkách a lednici. Bez bpa – při výrobě se upustil od bisfenolu a – proto lze nejlépe použít jako box na klobásy v ledničce nebo jako box na uzeniny.
ZnačkaIRROA #ad
VýrobceIrina Schulz #ad
Výška3.39
Délka11.3
Šířka7.48
Číslo díluKeine
ModelkaOWN-KSCJ-AP005
Záruka1 rok.

2. itena

#ad

Itena® Organizér zásuvek z bambusu I vyjímatelné dělicí příčky I 5dílný organizér na psací stůl I inovativní systém uspořádání zásuvek do kanceláře, kuchyně a koupelny I 37,5 × 37,5 × 6,35 cm d × š × v × v × 37,5 cm

#ad
itena #ad - Pohotovost, 5 cm. Výška všech boxů: 6, xl box 15 cm x 37, 5 cm x 25 cm; xs-box 7, 35 cm i univerzální použití: příborník pro zásuvky, uložení líčidel, organizér do skříně, 5 cm; s-box 7, 5 cm; ×12×××, 5 cm; l-box 15 cm x 25 cm; box 15 cm x 25 cm; M-box 15 cm x 25 cm; M box 15 cm x 12, přebalovací stůl, příslušenství, organizér, toaletní stolek, .

Ložný box ze dřeva. Naše organizační boxy jsou vyrobeny z dvoustěnného a 100% přírodního bambusu. Další protiskluzové výstupky a extra vyrobené kovové svorky zaručují pevné držení v zásuvce.

5dílná bambusová sada vás podpoří při organizaci a skladování ve všech oblastech života: kancelářský organizér, organizér do kuchyně, organizér na psací stůl, organizér do koupelny atd. Velkou bambusovou zásuvku lze díky dvěma použitelným přepážkám individuálně přizpůsobit vašim potřebám.
Značkaitena #ad
Výrobceitena #ad

3. Vtopmart

#ad

Schminktisch Organizer Einsetzbar für Makeup Organizer, Klar Kunststoff Organizer Schublade, Küchen, Schubladen Organizer, Vtopmart 15 Stücke Schubladen Ordnungssystem mit 4 Größen, Bad, Büro

#ad
Vtopmart #ad - Praktisch für den einsatz im Alltag, sorgt dafür, dass alles schön und besser organisiert aussieht. Kombination aus 4 verschiedenen größen ein set enthält 15 aufbewahrungskörbe in 4 verschiedenen größen, 15 x 7. 5 x 5 cm 6 stück, 23 x 7. 5 x 5 cm 2 stück, mit denen sie kombinationen zum Aufbewahren von Gegenständen und zum Ordnen von Schubladen im Regal/Schrank/Schrank/Kommode anpassen können.

Kleben sie sie einfach auf die unterseite der Kunststoffschalen, sodass Sie sehen können, ohne herumzuwühlen oder Unordnung zu machen, was sich darin befindet, um sie rutschfester zu machen. Passend für alle arten von Schubladen, Haarschmuck, Schmuck, wie z. Waschtisch-/badezimmer-/küchen-/Büroschubladen/Bastelraum, Bürobedarf, Bastelbedarf, Nadeln, Utensilien usw.

Hergestellt aus strapazierfähigem und durchsichtigem Kunststoff, und Ihnen so einen gepflegten Lebensstil ermöglicht. Stapelbare aufbewahrung die schubladenkästen können bei Nichtgebrauch ineinander gestapelt werden, dass es so einfach ist, was viel Platz spart und sich gut organisieren lässt. Rutschfest und langlebig im lieferumfang sind 100 zusätzliche silikonpads enthalten. Enthält: 23 x 15 x 5 cm 1 Stück, 7. 5 x 7. 5 x 5 cm 6 Stück.
ZnačkaVtopmart #ad
VýrobceVtopmart #ad
Výška4.06
Délka8.94
Hmotnost1
Šířka5.91
Číslo díluSVM0401002
ModelkaSVM0401002

4. InnoGear

#ad

InnoGear Organizér do zásuvek, koupelny, zásuvky, 12 ks toaletního stolku, organizér na make-up, organizér, do kuchyně, kanceláře, organizér na tužky

#ad
InnoGear #ad - Kromě toho je lze umístit na psací stoly, produktů péče o pleť, aby byly tužky, kancelářské sponky a další doplňky organizované a snadno přístupné. Transparentní konstrukce: průhledný materiál umožňuje organizérům zásuvek perfektně sedět do každé zásuvky, nezávisle na designu nebo umístění.

Stohovatelný design pro úsporu místa: vlnitý design na dně udržuje vaše předměty efektivně na místě a zabraňuje sklouznutí. Vysoce univerzální: průhledné organizéry do zásuvek jsou k dostání v různých velikostech a pojmou více věcí, od kancelářských potřeb až po nástroje na líčení. Usnadňuje také hledání hledaných předmětů. Organizéry do zásuvek jsou robustní, s dlouhou životností a vydrží dlouho. Možnosti uložení můžete přizpůsobit tím, 1 × 5 cm, 1 × 7, 7 × 15, abyste splnili své preference a optimálně využili dostupný prostor. Různé velikosti: sada zásuvek innogear obsahuje 2 kusy 22, 2 kusy 15, že organizér zkombinujete, 1 × 5 cm a 8 kusů 15, 1 × 15, 5 × 5 cm a nabízí celou řadu velikostí pro uložení různých předmětů.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto organizér do zásuvek by neměly být chráněny před vysoce temperovanými předměty. Praktická funkce stohování usnadňuje skladování v případě nepoužívání a můžete maximalizovat skladovací kapacitu, aniž byste obětovali cenné místo. Trvanlivý materiál: vyrobeno z kvalitního materiálu ps, má organizér do zásuvek vyšší odolnost proti nárazům než jiné organizéry z akrylového materiálu.
ZnačkaInnoGear #ad
VýrobceInnoGear #ad
Výška9.65
Délka1.97
Hmotnost1100
Šířka6.42
Číslo díluHK1361
ModelkaHK1361

5. Puricon

#ad

Průhledné, kosmetiku, toaletní stolek do kuchyně, kanceláře, plastový organizér na make-up, Puricon 7 kusů zásuvek, plastové úložné boxy pro koupelnu, protiskluzové zásuvky

#ad
Puricon #ad - Super geniální pro vytvoření pořádku. Stabilní a protiskluzové: gumové nožky pod organizérem, aby se zabránilo tomu, aby organizér sklouzl ve vašich zásuvkách a aby byl chráněn povrch vašeho nábytku.

Hodí se do každé zásuvky a činí je přehlednějšími. Solidní konstrukce: z čirého, krásného a silného plastu pro dlouhodobou trvanlivost; Snadné čištění pouze vlhkým hadříkem nebo papírovým kapesníkem. Mnohostranně použitelné: ideální pro organizaci make-upu, příslušenství do koupelny, kuchyňského náčiní, kancelářských a kutilských potřeb atd.

Sada 7 kombinovatelných organizérů zásuvek: Čtyři velikosti pro vaše různé potřeby, štětce, tužky, vhodné pro rtěnky, ořezávátko, oční stíny, gumy, svorky atd. Jednoduché, klasicky jednoduché a účelné: se 7 organizérovými díly pro přizpůsobení vašim specifickým kombinacím.
ZnačkaPuricon #ad
VýrobcePuricon #ad
Výška0.6
Délka9
Hmotnost0.01
Šířka6
Číslo díluPC-08362116
ModelkaCTSN-7pcs-Clear
ZárukaVýrobce warranty.

6. iDesign

#ad

Koupelně a kanceláři, iDesign Organizér do zásuvek, průhledný, dlouhá vložka do zásuvek z plastu, 8 cm × 32,5 cm × 5 cm, příborník pro zásuvky v kuchyni

#ad
iDesign #ad - Pro každou místnost: kromě použití jako příborová vložka v kuchyňské zásuvce je box vhodný také pro uložení kosmetiky v koupelně nebo psacích potřeb v kanceláři.

Robustní a decentní: zásuvkový box je vyroben z robustního plastu bez obsahu BPA. Pevný stojan: organizér do kuchyňských zásuvek má na spodní straně protiskluzové nohy, které zajišťují, že box zůstane v zásuvce na svém místě. Praktická velikost: s velikostí 7, 6 cm × 30, 5 cm × 5, 1 cm nabízí kuchyňský organizér dostatek místa pro různé potřeby a vejde se do zásuvek standardní velikosti. Vytvoření pořádku: s tímto praktickým kuchyňským pomocníkem obratem ruky vrátí pořádek v nepřehledných kuchyňských zásuvkách, zásobní skříni nebo také na pracovní desce. Díky decentnímu průhlednému designu ji lze umístit také na komodu.
ZnačkaiDesign #ad
VýrobceInterdesign #ad
Výška2
Délka3.2
Hmotnost0.37
Šířka12.8
Číslo dílu52530
Modelka52530

7. Yucch

#ad

SIUNDAM 24 Stücke Schubladen Ordnungssystem mit 5-Größen-Aufbewahrungsboxen, Antirutsch Transparent Make-up Organizer Schublade für Schminktisch Küche Badezimmer

#ad
Yucch #ad - Das design mit abgerundeten ecken ist leicht zu reinigen und benötigt nur einen feuchten, warmen Seifenschwamm oder ein Tuch für eine schnelle und mühelose Reinigung. 100% kundenzufriedenheit garantiert: wählen sie unsere schubladen, um Ihre Schublade oder Ihren Schreibtisch sauber und ordentlich zu halten. Bastelräume werden effizienter.

Endlose konfigurationen: unser schubladen-set für make-up-organizer verfügt über 5 schubladenbehälter unterschiedlicher Größe, in denen Sie das Layout an jede Schubladengröße oder spezielle Anforderung anpassen können, z. 24-teilige behälter können übereinander gestapelt werden, einschließlich: Schränke, sodass Sie leicht auf die darunter liegenden Gegenstände zugreifen können. Sie können die nutzungsräume in allen Wohnbereichen maximieren, Wäscherei, Büro und andere Wohnbereiche mit klarem Küchenschubladen-Organizer. Sparen sie ihren platz: dank der verschiebbaren und abgerundeten ecke passt er problemlos in jede schublade oder Theke.

Premium material & einfach zu reinigen: der organizer für badschubladen besteht aus DICKEM Kunststoff in Lebensmittelqualität und ist langlebig, umweltfreundlich, bpa-frei und recycelt. Vielseitiger schubladenorganisator: zeit, haarschmuck, medikamente, besteck, ihre schubladen zu organisieren! SIUNDAM 24-teilige Schubladen eignen sich hervorragend für die Klassifizierung Ihrer kosmetischen Make-up-Tools, schmuck, Haarbürsten, Zahnpasta, Nagellack, Büromaterial usw. B. Make-up- / badezimmer- / büro- / küchenkommode / Waschtischschubladen, um Ihre Schublade sauber und ordentlich zu halten.
ZnačkaYucch #ad
VýrobceYucch #ad
Výška1.97
Délka6.46
Hmotnost3.2
Šířka9.65
Číslo dílu1
Modelka1

8. Navaris

#ad

Navaris Organizér do zásuvek, organizér do zásuvek, organizér z plsti – různé velikosti přihrádek – použití na psací stůl, kancelářské zásuvky – šedá

#ad
Navaris #ad - Multifunkční: v vložce je dostatek místa například pro líčení a kosmetiku, tužky, kuchyňské potřeby nebo jiné příslušenství. Tak máte vždy okamžitě přehled a ušetříte si dlouhé hledání.

Rozhodnete, co zde bude uloženo. Již nikdy dlouhé hledání v koupelnové skříňce, šatníku nebo kancelářských zásuvkách. Moderní design: díky materiálu je rozdělení z plsti nejen praktické, ale také opticky přitažlivé a díky tomu upoutá pozornost, ať už se používá. UpozornĚnÍ: robustní zásuvkovou vložku nelze prát. Vytvoření pořádku: díky praktickému uložení pro vaši zásuvku nebo skříňku můžete konečně vytvořit pořádek. Různé velikosti: různé přihrádky vám pomohou roztřídit vaše věci v oddělovači.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška2.36
Délka15.94
Hmotnost0.48
Šířka12.01
Číslo dílu50236.01
Modelka50236.01_m001010

9. Greentainer

#ad

Potraviny, Greentainer Organizér na lednici, dózy na, bobule, maso, PET plast, sada zásuvek s rukojetí, 3dílná sada stohovatelných kuchyňských úložných boxů s výsuvnou zásuvkou a víkem na zeleninu

#ad
Greentainer #ad - Pokud máte více položek k uskladnění, doporučujeme vám zakoupit více sad. Díky jasnému designu zůstávají potraviny viditelné a snadno se najdou. Velké a chaotické chladničky jsou tříděné a uspořádané, kancelářských prostorách, organizacích kalhotek, což usnadňuje život.

3 odnímatelné přihrádky na karty jsou pohodlné pro uložení a klasifikaci zboží. Velká velikost: 13. Jako koření, skladování oblečení, mrazničkách, svačinky, zelenina, kuchyňských skříních, maso, dětské výrobky a jiné výrobky. Vnitřní zásuvku lze vytáhnout a použít samostatně jako nekrytý úložný koš, a dostupný prostor je po demontáži větší. Malá velikost: 13. Sada 3 ks 1 velká + 2 malá. Design ve stylu zásuvek ve srovnání s běžnými jednovrstvými otevřenými policemi na lednici jiných značek jsou naše organizéry do ledničky jiné a lepší.

Rohy jsou kulaté a hladké, nepoškozují váš pracovní stůl. Zdravý materiál tyto nádoby na organizéry do chladničky jsou vyrobeny z nového materiálu pet, silná odolnost proti nízkým teplotám, bez BPA a bez chuti. Jedná se o kompletní zásuvku, která udržuje obsah izolovaný a čerstvý a zároveň udržuje mimo jiné pachy. Mnohostranné použití vhodné pro použití v lednicích, skladování kosmetiky atd.
ZnačkaGreentainer #ad
VýrobceGreentainer #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost8.71
Šířka10.63
Číslo dílu003
Modelka3 pack-6L+2*3L

10. Aokyom

#ad

Zásuvky, organizér do zásuvek, organizér na make-up, koupelnu, průhledný, vložka do zásuvky na psací stůl, plastové úložné boxy pro kancelářské organizéry, 16 kusů zásuvek, zásuvky

#ad
Aokyom #ad - Najdete je rychleji. Jsme 100% odpovědní za výrobek. S přehledným organizérem pro kuchyňské zásuvky můžete maximalizovat dostupný prostor ve všech obytných prostorách, kanceláří a dalších obytných prostor. Kancelářský regál na zásuvky je robustní, neobsahuje BPA a recyklovatelný.

Kombinujte podle libosti sada zásuvek pro kosmetické úložné boxy od aokyom má 5 různých velikostí odpadkových košů, takže můžete rozložení přizpůsobit každé velikosti zásuvek nebo zvláštním požadavkům. Pro rychlé a snadné čištění použijte jednoduše vlhkou, ekologický, s dlouhou životností a transparentní, teplou mýdlovou houbu nebo hadřík. Je to ideální organizační systém zásuvek, organizér na toaletní stolek a zásuvka na komody. Multifunkční organizér zásuvek je čas uspořádat zásuvky. Etřete místo ušetřete místo, prádelen, včetně skříní, díky designu s posuvnými a zaoblenými rohy jej lze bez problémů nainstalovat do každé zásuvky nebo pultu.

Průhledný úložný box od aokyom je vyroben z pp materiálu. Můžete vidět vnitřek výrobku a snadno najít věci. 16dílné nádoby lze stohovat tak, abyste měli snadný přístup k následujícím předmětům. 16dílná zásuvka od aokyom se ideálně hodí pro klasifikaci kosmetických nástrojů, vlasových ozdob, šperků, zubní pasty, hřebenů, nádobí, laků na nehty, kancelářských potřeb atd.
ZnačkaAokyom #ad
VýrobceAokyom #ad
Hmotnost2.43
Číslo díluCM-56