Top 10 Picture Rail Shelf – Police se skrytým uchycením

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Heimatspäne

#ad

Volně plovoucí regálové desky vč. krytu šroubů z pravého dřeva – ručně vyrobený nástěnný regál, masivní dub, Heimatspäne 2dílná sada obrazových lišt ze dřeva 60 cm – pravé dubové dřevo, dřevěný regál

#ad
Heimatspäne #ad - Pravé dubové dřevo – při výběru našich materiálů neděláme žádné kompromisy. Přesvědčte se sami. Tak nezůstane žádná nevzhledná hlava šroubu a vzhled září jednotným dřevěným vzhledem. Kryt na šrouby z pravého dřeva – pomocí obsažených krytů šroubů lze zakrýt vyvrtané otvory.

Dlouhotrvající ochrana – olejovaný povrch zajišťuje dlouhodobou ochranu před znečištěním a díky kvalitním přírodním olejům zůstane původní vzhled dřeva nezkreslený a dlouho zachován. Nákupem našich produktů nám aktivně pomáháte při zalesňování udržitelných lesů. Každý kus je unikát – každá lišta na obrázky přesvědčí vynikající kvalitou a pravou ruční prací.

Zpracováváme výhradně ze 100% pravého dubového dřeva a vyrábíme precizní ruční prací. Závazek udržitelnosti – podpoříte nás i vy při zachování udržitelného lesního hospodářství. Individuální kresba klade důraz na nezaměnitelný vzhled dřeva a dělá z obrazových lišt skutečnou pastvu pro oči.
ZnačkaHeimatspäne #ad
VýrobceHeimatspäne #ad
Výška1.77
Délka23.62
Hmotnost4.41
Šířka4.72
Číslo díluBilderleiste Eiche 60cm 2er Set

2. Weiai

#ad

38,1 cm, Kinder-Bücherregal, Weiai Transparentes Acrylregal, schwebende Wandleiste, Bücherregal, 4 Stück, Wandmontage, 38,1 cm, unsichtbar

#ad
Weiai #ad - Langlebig und stilvoll: diese Regale sind aus Acryl, sie sind langlebig, stabil und passen gut zu jedem Dekor. International products have separate terms, including fit, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Vielseitig einsetzbar: das durchsichtige schwebende Regal kann verwendet werden, um Kinderbücher, Bilderrahmen, Plattenalben, Nagellacke, Spielzeug, Make-up, Zertifikate usw. Zu präsentieren. Einfache installation: diese wandregale werden mit Montagezubehör geliefert, so dass Sie nur ein Loch für den Anker bohren müssen. Leicht zu reinigen: das transparente wandregal kann seinen Glanz bewahren, indem es einfach mit einem Mikrofasertuch oder einem sanften Tuch abgewischt wird, um Staub und Schmutz abzuwischen.
ZnačkaWeiai #ad
VýrobceQL #ad
Výška0.79
Délka1.57
Hmotnost2.76
Šířka5.91

3. Bestier

#ad

Bestier 105.4 cm schwimmendes Rohrregal, Holzdisplay Bücherregal Aufbewahrung für Wohnzimmer Küche Balkon, Rustikales Braun

#ad
Bestier #ad - Zubehör und alle teile sind gut organisiert und gekennzeichnet für eine schnelle Entnahme. In der mitte befindet sich eine Trennwand, um eine gute Tragfähigkeit und Stabilität zu gewährleisten. Weit verbreitet - dieses schwebende regal im industriedesign besteht aus robusten Vintagerohren und klobigen Holzbrettern, Küche, Kaffeebar, Weinbar, die eine attraktive Dekoration für moderne und Retro-Wohnstil sein werden.

Leicht zu reinigen, einfach mit einem weichen, trockenen Tuch abwischen, 4 cm x 94 cm x 23, um Staub und Schmutz zu entfernen. Es gibt 8 zusätzliche haken, wein und andere Dinge halten, Kaffeeartikel, Schlüssel und einige kleine Gegenstände aufzuhängen. Einfache montage: dieses schwebende rohrregal wird mit schritt-für-Schritt-Anleitung und allem Zubehör geliefert. 3-stöckiger stauraum - es kann ihre lieblingsbücher, um Kleidung, dekorationen, die an der unterseite des Metallrohrs platziert werden können, sparen Sie viel Platz.

Wandmontiertes design: dieses wandregal nimmt nicht zu viel platz ein, indem es an der Wand montiert wird. Jedes bestier-produkt wird mit einer kostenlosen 12-monatigen Garantiezeit geliefert. Robust und leicht zu reinigen: das wand-pflanzenregal ist 105, 9 cm l x h x t. Das offene regal mit 3 Ebenen kann Ihren Aufbewahrungsbedürfnissen gerecht werden. 8 s-förmige haken sind im paket enthalten, die gute Helfer zum einfachen Aufhängen von täglichen Gadgets sind.
ZnačkaBestier #ad
VýrobceCZ #ad
Výška37.01
Délka9.45
Hmotnost24
Šířka45.28
Číslo díluS101J
ModelkaS101J-RST-S

4. GREENHAUS Natürlich wohnen

#ad

Regálové prkénko, dřevěná knihovna, nástěnná police, masivní dub, GREENHAUS Natürlich wohnen Přírodní masivní nábytek, ruční práce z Německa, 40 × 13 × 4 cm, nástěnná police, rustikální

#ad
GREENHAUS Natürlich wohnen #ad - Přirozeně kvalitní: každý plovoucí regál z masivního dubu je vyroben pouze z jednoho dřevěného prkna, což díky přírodnímu lněnému oleji propůjčuje závěsnému regálu charakteristické rustikální žilkování. Dřevěný trám, masivní dubové prkno je díky své přirozenosti jako nástěnná dřevěná police jedinečným a funkčním bytovým doplňkem.

100% ruční práce z německa: vybraná dřevěná prkénka jsou láskyplnou regionální ruční prací v Německu zpracována na plovoucí polici dub, masivní dřevo, nástěnnou desku a regál s dřevěnými trámy. Zásilka v balení: 1x regál dub přírodní olejovaný 40 x 13 x 4 cm d x h x s, hmotnost: 1, nosnost do 30 kg – upozornění: lehké praskání a větve možné, 8 kg - vč. Udržuje elegantní pořádek: naše nástěnná police ze dřeva nabízí spoustu místa jako dekorativní odkládací police na stěnu a jako lišta na obrazy ze dřeva.

100% masivní dřevo z německa: pro náš rustikální kuchyňský regál úzký a dřevěné prkénko do kuchyně používáme výhradně přírodní dřevěné trámy z dubu a buku z trvale udržitelného lesního hospodářství. Montážní sady s nastavitelnými držáky, barva se může lišit – zvláštní provedení na vyžádání. Díky odolnosti se tento regál na koření hodí jako regál na koření do kuchyně a jako plovoucí nástěnná police do vaší koupelny.
ZnačkaGREENHAUS Natürlich wohnen #ad
VýrobceGreenHaus #ad
Výška5.12
Délka15.75
Šířka1.57
Číslo díluHU-XI-201

5. OAKERLAND

#ad

Pohádkové knihy, nástěnný regál, lišta na obrázky na knihy, masivní dub do dětského pokoje, 40 cm, dřevěná knihovna, plovoucí dubová police, časopisy, OAKERLAND Nástěnný regál do dětského pokoje

#ad
OAKERLAND #ad - Povrch je potažen ekologickým lakem, který odolává vlhkosti a snadno se čistí. Zvyšte atraktivitu stěn. Péče o zákazníky: perfektní dárek pro vaše milé dítě. Robustní a s dlouhou životností, dlouhá životnost. Zdravější a bezpečnější než desky z umělého dřeva.

Iroké použití: plovoucí dubový regál vám pomůže ušetřit místo, balkon, kuchyň, obývací pokoj, koupelnu, pracovnu, hladký dubový povrch lze kombinovat s různými styly dekorace. K dostání ve 4 velikostech, a užijte si zábavu při vlastní tvorbě. Leštěný a broušený, žádné otřepy Vás nepoškodí. A vše lze lépe vyřešit prostřednictvím komunikace, neváhejte nás kontaktovat. Velikosti a instalace: nástěnnou knihovnu lze během krátké doby kompletně nainstalovat, lze instalovat více regálů stejné velikosti nebo různých velikostí podle vašich potřeb, i pro ženy je to lehká práce.

Současně perfektní dárek pro kolaudaci přítele a překvapení pro dámu domu. Vhodné pro dětský pokoj, ložnici, kancelář atd. Bezplatná náhrada nebo vrácení peněz v případě jakéhokoliv problému nebo nespokojenosti. Ale to je jednoduchý úkol pro většinu lidí a můžete se podívat na instalační video. Exkluzivní design: knihovna stěna z dubu s krásným vzorem přírodního dřeva, k dostání pouze z masivního dřeva, hodí se velmi dobře na různé obrázky, oblíbený styl.
ZnačkaOAKERLAND #ad
VýrobceOAKERLAND #ad
Výška3.35
Délka15.75
Šířka4.33
Číslo díluWandregal Kinderzimmer
ModelkaWandregal Kinderzimmer

6. Z metnal

#ad

Z metnal Kleine schwebende Regale, 2 Stück, 30,5 x 12,7 cm, Wandmontage, Mattschwarz, Mini-Display Wandregal für Nintendo Switch Smart Speaker Collection, Aluminium

#ad
Z metnal #ad - Max. Kein Rost. Multifunktional: sie können das regal als badezimmerregal, küchenwandregal verwenden. Maße: 300 x 115 x 58 mm. Installation: einfach zu installieren, extra Schrauben-Set ist im Lieferumfang enthalten.

Traglast: 4 kg. Es ist perfekt, sammlerstücke und ihre lieblingsstücke in schlafzimmer, Erinnerungsstücke, Gewürze, Wohnzimmer, um Ihre Bücher, Diaplay-Regal, Küche, Bilder, Büro und mehr zu präsentieren. Elegant: mattschwarze oberfläche, geschnitztem Eisen, Vintage-Messing mit elegantem, modernes, exquisites Design, fügen Sie Ihrem Zuhause eine tolle Dekoration. Robust: solide und langlebig. Hochwertige solide Aluminium-Konstruktion, die Qualität und Langlebigkeit gewährleistet.
ZnačkaZ metnal #ad
VýrobceZ metnal #ad
Výška1.57
Délka4.65
Šířka11.8
Číslo dílu01
Modelkaz01

7. GREENHAUS Natürlich wohnen

#ad

Nástěnná deska, ruční práce z Německa, police na stěnu, dřevo, Greenhaus přírodní masivní nábytek dřevěný regál masivní dub s hranou stromu, 100 × 19 × 4 cm

#ad
GREENHAUS Natürlich wohnen #ad - Díky odolnosti se nástěnné prkénko hodí jak jako dřevěná lišta, tak i jako koupelnová police. Zásilka balení: 1 x regál dub přírodní olejovaný 100 x 19 x 4 cm d x h x h + individuální hrana stromu hloubka 1-3 cm, hmotnost 7, 6 kg - vč. 100% masivní dřevo z německa: pro naši nástěnnou polici, dřevěné prkénko, kuchyň a dřevěný regál na stěnu používáme výhradně přírodní dřevěné trámy a dřevěné desky z dubu rustikální a buk z udržitelného lesního hospodářství.

Montážní sady s nastavitelnými ramínky, nosnost do 30 kg - upozornění: lehké trhliny a větve, barva se může lišit - speciální výroba na vyžádání. 100% ruční práce z německa: každý nástěnný regál dub je zpracován láskyplnou regionální ruční prací v Německu na plovoucí polici, dub a masivní nástěnná deska.

Samozřejmě kvalitní: každý plovoucí dřevěný regál je vyroben z jednoho kusu dřevěného prkna, což propůjčuje dubovému regálu s přírodním lněným olejem charakteristické roční kruhy a žilkování. Masivní dubové prkénko s hranou stromu je díky své přirozenosti jedinečným bytovým doplňkem a dovedně vystavuje vaši dekoraci a obrazy. Elegantní nástěnná dekorace: náš závěsný regál ze dřeva a dřevěná police vám nabízí dostatek místa pro odkládání vašich osobních věcí.
ZnačkaGREENHAUS Natürlich wohnen #ad
VýrobceGreenHaus #ad
Výška4
Délka100
Šířka19

8. Peter's Goods

#ad

Wandmontierte Wandregal mit Geländer für Bad, Schlafzimmer oder Küchenlagerung, Massivholz-Badezimmerregal mit Handtuchstange 2er-Satz Rustikales Weiß, Peter's Goods Rustikale Schweberegal

#ad
Peter's Goods #ad - Zeitlose europÄische eleganz trifft auf modernen chic - die mit Holzkohle beschichteten Stahlrahmen und das wunderschön in Weiß gehaltene Holz machen unser Wandregal perfekt für moderne Häuser, die von Bauernhäusern oder Scheunen inspiriert sind.

Robust build - dank der pulverbeschichtung des wandregals hält Ihr neuer Wandspeicher Kratzern, Abrieb, chemischen Schäden und Rost stand. Der optionale handtuchhalter ist praktisch in Ihrem Badezimmer oder Ihrer Küche. In verbindung mit den schienen ist unser montierter Wandhalter robust und geräumig - die idealen Küchen- oder Badezimmerregale. Gut runde lagerung - das holz ist etwas länger als üblich.

MÜhelose montage - diese schwimmenden regale werden in 2er-Sets vormontiert geliefert, sodass Sie sie entsprechend Ihrer Ästhetik anzeigen können. Verwenden sie diese Regale für die kommenden Jahre! ". Diese ablagefächer sind mit Metallschienen ausgestattet, die verhindern, dass Ihre Wertsachen auf den Boden oder die Toilette fallen. Hilft, einzelteile an ort zu halten - zeigen sie glasdekorationen und Behälter sicher an.
ZnačkaPeter's Goods #ad
VýrobcePeter's Goods LLC #ad
Výška2.8
Délka16.75
Hmotnost3.55
Šířka5.5
Číslo díluGuard_Rail_Shelves-$P

9. Giftgarden

#ad

Giftgarden 3 Stück Set Rustikal Schweberegal 41x16CM für Wohnzimmer Küche Arbeitszimmer und Schlafzimmer

#ad
Giftgarden #ad - Regelmäßig reinigen sie die Oberfläche, behält es auf lange Sicht einer schönen Oberflächenstruktur. Nach der Anleitung ist die Montage kinderleicht. Dekorativ: dieser rustikale wandregal ist auch ideal als Dekoregal im Wohnzimmer oder Arbeitszimmer und kombiniert gut mit allen Möbeln.

Einfache montage: schrauben, dübel, Wandhaterung und Anleitung sind einschließend in der Verpackung. Raum zu sparen: mit diesen wandregalen verwandeln sie Ihre leere Wand in einen fantastischen Ort, an dem Sie Ihre Fotorahmen oder kleinen Plüschtiere präsentieren können; gleichzeitig erschaffen Sie einen ordentlichen Wohnbereich.

Pflegehinweis: das schweberegal kann ganz einfach feucht oder trocken abgewischt werden. Funktionale schweberegal: dieses 3er set wandboard ist geeignet für das Aufbewahrung kleiner Gegenstände im Wohnzimmer, Schlafzimmer, Arbeitszimmer, Büro, Flur und in der Küche.
ZnačkaGiftgarden #ad
VýrobceSainthood #ad
Výška3
Délka5
Hmotnost3.7
Šířka16
Číslo díluGG200342
ModelkaGG200342

10. Giftgarden

#ad

Schlafzimmer, Badezimmer, industrielle dicke Wandregale mit Schienen, 3er Set, Wohnzimmer, Giftgarden Schwebende Regale für Wand, Aufbewahrungsregale Küche, Kinderzimmer, Gewürzregal, Bücher, Wäsche

#ad
Giftgarden #ad - Die zusätzlichen querstangen verhindern das Herunterfallen von Gegenständen und Sie können Dinge an die Stange hängen. Stilvolle optik: die schwarzen metallzäune, halterungen und rustikale Holzbretter bieten diese dekorativen Wandregale mit industriellem Aussehen. Ein niedlicher wand-organizer und funktionale Wand-Aufbewahrungslösung für Ihr Zuhause.

Einfach zu installieren: wird mit notwendigem hardware, 7 x 10, 4 x 11, die installation dieser regale für wände wird ein kinderspiel für sie. Idealer organizer und dekor: verwenden sie diese rustikalen schwebenden Regale zum Aufbewahren und Präsentieren Ihrer Lieblings-Objekte in Ihrem Badezimmer bis hin zu Ihrem Schlafzimmer oder in der Küche. Nicht in deutscher Sprache geliefert, 6 cm. Das handliche Wandregal-Set lohnt sich! Stabile wandregale: diese wandregale sind stabil aus massivem dickem Sperrholz gefertigt und mit metallischen Halterungen vormontiert, sie sind stark genug für den harten Einsatz.

Sie können sie auch separat aufhängen, um Kinderbücher im Kinderzimmer zu präsentieren, Gewürze und Gewürze in der Küche zu organisieren. Mehrzweck-regale mit stange: unsere rustikalen regale bieten ausreichend stauraum, indem Sie sie an der Wand organisieren, shampoo im Badezimmer zu halten, sie können unordnung reduzieren, ohne viel Platz zu beanspruchen.3er-pack regale variieren in größen, 7 cm, großes regal: 39, mittelgroßes regal: 32, kleines Regal: 26, 5 x 11, 2 cm, 2 x 8, 9 x 12, 7 x 11, Nivellierer und Anleitung evtl.
ZnačkaGiftgarden #ad
VýrobceSainthood #ad
Výška5
Délka5
Hmotnost5
Šířka16
Číslo díluGG201105