Top 10 Quest V3 Headstrap – Náhlavní soupravy pro virtuální realitu pro PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Maecker

#ad

Maecker vr Elite Strap kompatibilní s Quest 3 Strap pro Quest 3 příslušenství pohodlný stabilní řemínek náhrada

#ad
Maecker #ad - Snadná obsluha: ergonomicky nastavitelný design, kompatibilní s quest 3 elite páskem, super snadná montáž, nevyžaduje žádné nářadí a je velmi jednoduchý. Knoflíkem na zadní straně se dá otáčet pro snadné nastavení těsnosti a po nastavení zůstává na místě.

Delší hraní bez bolesti hlavy: maecker vr hlavový popruh se hodí pro příslušenství quest 3. Elenka pro quest 3 elite strap se skvěle hodí i na brýle. Volné přepínání mezi více osobami: možnost nechat náhlavní soupravu zapnutou, ale vyklopit hledí je rozhodujícím faktorem, pokud potřebujete rychle nahlédnout do okolí nebo zkontrolovat svůj telefon. Obvod hlavy: 48–69 cm. Pevně sedí v obličeji: maecker vr elite pásek pro quest 3 mění hru.

Hodí se velmi pohodlně na hlavu dětí a dospělých a rychle přizpůsobí náhlavní soupravě uživatelům nebo členům rodiny. Prodyšné, měkké polstrování se snadno čistí, je pohodlné a má dlouhou životnost. Praktický pásek na hlavu pro quest 3 elite popruh a změnil celý zážitek v r. Super pohodlné, protože máte pocit, že hmotnost je rovnoměrně rozdělena díky popruhu na hlavě Quest 3. Na dotek je solidní, než tomu bylo u původních popruhů.
ZnačkaMaecker #ad
VýrobceMaecker #ad
ModelkaMK1-HS

2. Younik

#ad

Rychlé nabíjení Quest 3 Headstrap pro delší dobu hraní, nastavitelný popruh Quest 3 s polstrováním hlavy ke snížení tlaku hlavy, Younik Pásek přes hlavu Quest 3 s baterií 10 000 mAh

#ad
Younik #ad - Materiál s dlouhou životností tento popruh quest 3 je vyroben z odolného ABS materiálu a umožňuje flexibilní nastavení úhlu a vyznačuje se delší životností.

Baterie s vysokou kapacitou pásek quest 3 vybavený výkonnou baterií 10 000 mAh zajišťuje rychlé nabíjení a nekonečnou dobu hraní bez problémů s proudem. Ergonomický designnaše příslušenství quest 3 bylo vyvinuto s ohledem na ergonomii a minimalizuje tlak na hlavu a obličej a zvyšuje komfort při hraní her. Nastavitelná délka přizpůsobte si svůj quest 3 headstrap bez námahy knoflíkem a zajistěte tak individuální a pohodlný tvar pro každého člena rodiny. Prodloužená doba hraní vylepšená bezpečná ochrana nabíjení zajišťuje optimální výkon a prodlužuje dobu hraní až o 4 hodiny.
ZnačkaYounik #ad
VýrobceYounik #ad
Výška2.56
Délka8.66
Šířka6.69
Číslo díluBattery Strap
ModelkaVR-Q8
Záruka2 roky

3. NEWENMO

#ad

VR-Zubehör für Meta Quest 3, Kopfgurt reduziert den Kopfdruck, NEWENMO Verstellbares Kopfband für Oculus Quest 3, Ersatz für Elite-Gurt, Kopfband für Meta Quest 3

#ad
NEWENMO #ad - Einfach & komfortabel zu tragen: das design unseres Kopfbandes ist ein verbessertes ergonomisches Design, dass die Schwerkraft der gesamten Maschine gleichmäßig verteilt ist, was bedeutet, was das Tragen einfacher und angenehmer macht. Resilient side straps: unser eliteband besteht aus hochwertigem ABS-Material, das sowohl Härte als auch Zähigkeit aufweist.

Leichtes designkonzept: im vergleich zu anderen arten von kopfgurten ist das Design dieses Armbands einfacher, reduziert jedoch viel Gewicht, behält die Grundlagen und wichtigen Funktionen bei, ist bequemer zu tragen und vor allem fühlen Sie sich im heißen Sommer nicht stickig. Simpol installation & disassembly: tragbare 1-knopf-schnalle design der elite-gurt, installation und demontage kann in 1 Schritt durchgeführt werden. Kind erinnern: bitte lesen Sie die Anweisungen sorgfältig nach Erhalt it.

We sind immer mehr über die Erfahrung unserer Kunden kümmern. Wenn sie irgendwelche Fragen haben, fühlen Sie sich bitte frei, uns zu kontaktieren. Hoffe, sie mögen es! . Einstellbare verbindung: es gibt eine runde eine robuste runde Verbindung in Elite-Gurt, der nach oben schwenkt, so dass das Entfernen des Headsets ein Kinderspiel ist. Die seitengurte sind flexibel und biegsam, ohne zu reißen oder zu brechen. Einfache größenanpassung und tolle Passform für alle in der Familie.
ZnačkaNEWENMO #ad
VýrobceNEWENMO #ad
Číslo dílu1226-caraotu-A03489

4. Elegamefy

#ad

Zesílená podpora, dvojitý knoflík nastavitelný pohodlný hlavový popruh pro Oculus Quest 2, Elegamefy VR Head Strap VR Head Strap hlavový popruh kompatibilní s Meta Quest 2

#ad
Elegamefy #ad - Design s dvojitým tlačítkem lze snadno nastavit do nejpohodlnějšího stavu. Pokud chcete rychle něco napít nebo něco vidět, můžete headset jednoduše vyklopit. Na horní a zadní straně hlavy jsou dvě tlačítka, pomocí kterých můžete přizpůsobit velikost elitního popruhu, abyste mohli headset přesněji umístit na hlavu.

Dvojitý knoflík pro přizpůsobení velikosti hlavového popruhu hlavový popruh pro meta/oculus quest 2. Tento popruh má větší opěrku hlavy a je vhodný pro dospělé a děti. Nastavitelný horní popruh nastavte horní popruh do své nejpohodlnější polohy. Popruh na hlavu pro oculus quest 2 je vyroben z vylepšeného polymerového materiálu, který je neuvěřitelně silný. Popruh na hlavu pro meta quest 2 je tiše pohodlný, i když jej používáte dlouho.

Vylepšené boční popruhy po více než 10 0000 testech zůstává popruh hlavy vrr stále neporušený. Užitečný rozevírací design hlavového popruhu jednoduše otočte náhlavní soupravu bez odstranění hlavového popruhu. Popruh na hlavu s měkkým polštářem na opěrku hlavy podpůrný polštář s měkkou látkou šetrnou k pokožce a bavlněným polstrováním s vnitřním pomalým zpětným chodem, které efektivně snižuje tlak obličeje při nošení náhlavní soupravy. To vám umožní hrát dlouhou dobu.
ZnačkaElegamefy #ad
VýrobceElegamefy #ad

5. SUPERUS

#ad

Vylepšený komfort, SUPERUS Čelenka pro Meta Quest 3, příslušenství VR kompatibilní s Meta Quest 3, Elite-Headstrap náhrada za Oculus Quest 3, snížení tlaku hlavy, s nastavitelným závěsem

#ad
SUPERUS #ad - Kromě toho má pásek na hlavu kabelovou svorku pro zajištění nepřerušovaného VR zážitku. Elenku můžete snadno zasunout a obléknout podle svého vkusu, aniž byste museli headset pevně přitlačit proti kůži nebo se vypořádat s výraznou mezerou v nosu. Polstrování z pu kůže lze jednoduše připevnit suchým zipem na zadní straně plastu a umožňuje pohodlné odstranění a čištění.

Konec s neustálým nastavováním hlavního pásku; nyní je jednodušší nasadit a sundat. V případě dotazů nebo obav se neváhejte obrátit na náš 24hodinový zákaznický servis pro uspokojivá řešení. Nastavitelný závěs vám umožňuje snadno zvednout náhlavní soupravu a zkontrolovat tak okolí, aby zlepšil váš herní zážitek tím, aniž byste museli sundat headstrap. Rychlé a snadné přizpůsobenínastavitelný knoflík na zadní straně se přizpůsobí široké paletě tvarů a velikostí hlavy. Zesílené boční popruhy tyto pásky pro příslušenství meta quest 3 vydrží vyšší napětí a odstraňují obavy z problémů s trhlinami.

Vyvinuto pro meta quest 3 náš pásek na hlavu je pečlivě navržen tak, že zvyšuje komfort a snižuje tlak hlavy. Lepší rozložení hmotnosti horní popruh a polstrování zad efektivně rozdělují hmotnost náhlavní soupravy a nabízejí bezpečný tvar, který posune větší váhu dozadu a snižuje tlak na lícní kosti. Jednoduše odstraňte původní čelenku pro quest, nasaďte náš elitní pásek a nastavte kulatý knoflík na zadní straně na obvod hlavy. Snadná instalace instalace našeho elitního pásku je hračka.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluSQ0-013
ModelkaSQ0-013
Zárukatři měsíce

6. MoKo

#ad

Zubehör Kompatibel mit Oculus Quest 3 mit Verstellbarem Elite Strap Ersatz für Verbesserte Komfortunterstützung und Gaming-Eintauchen in VR nur Komfort-Kopfband, MoKo Headstrap für Meta Quest 3

#ad
MoKo #ad - Genießen sie einen nahtlosen Übergang zwischen der virtuellen und der realen Welt mit unserem bequemen und leichten Kopfband. Der kopfgurt stützt ihren hinterkopf bequem und eignet sich besonders gut für Meta Quest 3-Spieler, um länger in Virtual-Reality-Videospiele einzutauchen. Der gesamtrahmen des kopfbandes besteht aus ABS-Kunststoff, wobei die Eigenschaften Robustheit, Haltbarkeit und Fallfestigkeit berücksichtigt wurden.

Der kopfgurt wird bei Meta Quest 3-Spielern sehr begehrt sein. Installation in sekundenfür die installation dieses oculus quest 3 zubehör sind keine werkzeuge erforderlich. Hervorragende verarbeitung & materialiendieses meta quest 3 headstrap hat ein ähnliches finish wie das originalgerät und verfügt über die gleiche angenehme Haptik und das gleiche minimalistische Aussehen wie das Original. Spielen ohne stressder moko vr head strap für meta quest 3 hat eine den kopf umschließende bogenform und verfügt über eine rundumunterstützung, die den Druck auf Ihren Kopf effektiv reduzieren kann.

Wenn sie fragen zum Produkt haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Das kopf-rückenpolster besteht aus memory-Schaum, umhüllt von weichem PU-Material, um die Gesamtumhüllung und den Komfort zu verbessern. Sie können in die vr-welt eintauchen, ohne sich Sorgen machen zu müssen, dass das Stirnband beschädigt oder kaputtgeht. Maßgeschneidert für meta quest 3das moko vr-kopfband ist nur kompatibel mit meta quest 3 und ist nicht für meta/oculus quest 2 oder anderen Modellen von VR-Headset-Zubehör geeignet. Hinweis: bitte überprüfen Sie zuerst Ihr Konsolenmodell.
ZnačkaMoKo #ad
VýrobceMoKo #ad
Výška5.51
Délka9.45
Hmotnost0.39
Šířka8.07
Číslo díluP840401407530
ModelkaP840401407530

7. IKWOLETI

#ad

Nastavitelný a lehký elitní řemínek s polyuretanovým pěnovým polstrováním, IKWOLETI Elite Strap pro Meta Quest 3 příslušenství, Komfort Headstrap pro rozšířenou podporu

#ad
IKWOLETI #ad - Emínek z vysoce husté paměťové pěny: horní popruh je vyroben z paměťové pěny s vysokou hustotou a snadno se rozebírá a čistí. Díky ergonomickému designu elite strap může hlava rovnoměrně rozložit hmotnost headsetu a vyřešit tak problém, že se váha originálního hlavového pásku soustředí na obličej.

Přizpůsobí se a rozděluje kontury hlavy a rovnoměrně vyrovnává tlak zepředu a dozadu, takže si můžete užívat VR hru. Nastavitelný popruh pro quest 3: headstrap pro quest 3 lze plynule nastavit pomocí zadního knoflíku do nejpohodlnějšího stavu, aby se přizpůsobil různým velikostem hlavy. Dlouhá životnost a vynikající bezpečnost: elite strap pro quest 3 je vyroben z abs + pc, který vykazuje mnohem lepší tuhost a lze jej ohnout více než 100 000krát, což nabízí výrazně lepší životnost a lepší ochranu životního prostředí.

Díky tomu lze hlavový popruh snáze nosit a uložit do tašek, kdo nosí brýle, když jste na cestách. Sklopný popruh pro quest 3: boční popruh sklopný o 60° vám umožní jednoduše vyklopit headset a prozkoumat okolí, přestávku pro oči nebo setřít mlhu pro ty, aniž byste museli sundat hlavu. Noste headset delší dobu a zintenzivněte tak svůj herní zážitek. Komfort elite strap pro quest 3: ikwoleti elite strap pro quest 3 je ergonomicky navržen tak, aby se přizpůsobil různým elitním páskům.
ZnačkaIKWOLETI #ad
VýrobceIKWOLETI #ad
Hmotnost0.74

8. NEWZEROL

#ad

NEWZEROL Čelenka s baterií kompatibilní s Quest 3 9V 2A verze pro rychlé nabíjení a upgrade RGB světla 8000 mAh prodlužuje dobu hraní, snižuje tlak hlavy, přizpůsobitelné příslušenství VR – bílá

#ad
NEWZEROL #ad - Díky polstrovanému popruhu a ergonomickému designu rovnoměrně rozděluje hmotnost na hlavu, čímž se snižuje napětí a nepohodlí. Dlouhá životnost baterie – rozlučte se s častou výměnou baterií. Bezproblémová instalace – instalace dobíjecího nastavitelného hlavového oblouku pro quest 3 je hračka.

Tato dobíjecí čelenka má integrovanou baterii, která umožňuje delší životnost bez nutnosti neustálé výměny. Disponuje praktickým mechanismem pro nastavení pásu, abyste zajistili, kterým můžete délku řemínku jednoduše přizpůsobit velikosti vaší hlavy a vašim osobním preferencím, že pokaždé bude zaručen perfektní a bezpečný tvar. Perfektně se hodí do vaší náhlavní soupravy a nevyžaduje komplikovanou konfiguraci nebo další nářadí. Elegantní a elegantní design dodá vašemu obytnému vozu nádech rafinovanosti. Vylepšený komfort – dobíjecí nastavitelný pásek na hlavu pro quest 3 byl vyvinut, aby poskytoval vysokou úroveň komfortu během delších herních sezení.

Jednoduše připojte baterii čelenky přes dodávaný usb kabel k vašemu přístroji a můžete se celé hodiny ponořit do dobrodružství ve virtuální realitě. Připevněte jej jednoduše na svůj quest 3, nastavte popruh podle libosti a jste připraveni se ponořit do pohlcujících virtuálních světů s vylepšeným komfortem a stabilitou. Přizpůsobitelný tvar – vyvinuto speciálně pro quest 3. Vysoce kvalitní materiály – vyrobeno z kvalitních materiálů, tato čelenka je koncipována tak, aby odolala náročným náročným hrám.
ZnačkaNEWZEROL #ad
VýrobceNEWZEROL #ad
Číslo díluAGZ554A_X1-NEW

9. Rohqipmk

#ad

Elite Strap pro Meta Quest 3, VR příslušenství pro Meta Quest 3 nastavitelný hlavový popruh pro Oculus Quest 3, čelenka pro Meta Quest 3

#ad
Rohqipmk #ad - Vyvinuto pro meta quest 3 poloha otvorů je přesná a perfektně vhodná pro Meta Quest 3, čímž se maximalizuje efekt VR. Postranní popruhy lze otáčet v několika úhlech pro lepší zážitek z používání.

Vylepšené boční popruhy vyrobeno z kvalitního abs materiálu, s dobrou tvrdostí a tuhostí, silné a s dlouhou životností. Lepší vizuální zážitek z vr elite čelenka dokáže vyrovnat hmotnost a zajistit rovnoměrné rozložení gravitace, což vám nabízí pohodlnější herní zážitek. Nastavitelný pásek velikost lze přizpůsobit kulatým knoflíkem, snadno se ovládá a je vhodná pro různé tvary hlavy. Příjemné nošení lehký design, váží pouze 218 g, lehký a pohodlný a neduší.
ZnačkaRohqipmk #ad
VýrobceRohqipmk #ad
ZárukaČ

10. Soumit

#ad

Soumit Elite Strap kompatibilní s Meta Quest 3, lepší držení a komfort, aktivace jedním kliknutím pro Quest 3 Headstrap

#ad
Soumit #ad - Hodí se pro většinu lidí: lze snadno nastavit otočením otočného knoflíku nebo kliknutím na terč na pohodlnější tvar. Dodatečný komfort a delší ponoření: kompatibilní pouze s meta/oculus quest 3, není kompatibilní s Meta/Oculus Quest 2 nebo jinými značkami nebo modely sluchátek VR.

A head strap pro mate quest 3 se dodává s cool nálepkami, abyste si vytvořili vlastní jedinečnou čelenku. Upozornění: pro bezpečnější usazení v otázkách 3 je spojení pevné, což může ztížit odstranění. A funkce sklápění a kloubové ovládání se snadno pohybují. Zadní stranu headstrap for quest 3 lze uvolnit a utáhnout pomocí snadno ovladatelného zařízení, které umožňuje více uživatelům mnohem pohodlnější a jednodušší nastavení. Snižte tlak na obličej a zatížení krku: soumit elite strap kompatibilní s tloušťkou horní části polštáře Meta Quest 3 může efektivně zlepšit komfort a snížit tlak.

Celkově je opravdu kvalitní a komfortní, díky čemuž je hraní mnohem komfortnější. Snadná instalace: design vše v jednom pro quest 3 elite headstrap se snadno instaluje během pouhých 3 kroků během několika sekund. Vylepšený otočný závěs: zadní část hlavního pásku podporuje flip, který je pro vás velmi pohodlný, abyste elitní pásek oblékli nebo svlékli, aniž byste se museli obtěžovat suchým zipem a upínacími pásky.
ZnačkaSoumit #ad
VýrobceSoumit #ad