Top 10 Robot Vacuum Cleaner With mop – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

Robotický vysavač s funkcí stírání, provoz 250 minut, HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, ovládání aplikací, ideální pro zvířecí, robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací

#ad
HONITURE #ad - Maximální sací výkon může dosáhnout 3500 Pa. V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Rozlučte se s páchnoucími nádobami a svědícími nosy – perfektní pro rodiny s domácími zvířaty a dětmi. Vysavač s funkcí stírání může uložit pět karet a můžete rychle vyvolat podlahovou mapu, kterou potřebujete k uklízení.

Robotický vysavač honiture q6 pro může sbírat data v reálném čase; efektivní a detailní výkres mapy domů a důkladné čištění. Do nádrže prosím neplňte žádný čisticí prostředek. Vytírání ve tvaru y je čistší a efektivnější. Robotický vysavač čistí efektivněji a automaticky se vrátí do své nabíjecí stanice, když je baterie téměř vybitá nebo je proces čištění dokončen. 3 v 1 zametání, selektivního čištění, stírání a vysávání robotický vysavač s funkcí vytírání honiture q6 pro je vybaven elektronicky řízenou nádržkou na vodu, včetně automatického čištění, stírání a vysávání se 4 režimy čištění, která dokáže automaticky regulovat třístupňové množství vody.

Pomocí chytrých map se robotický vysavač obejde překážky, rozpozná nebezpečí a plánuje efektivní cesty čištění. Robotický vysavač má kromě toho automatickou čisticí základnu s LED indikátorem, která se automaticky vyprázdní za 20 sekund, který vás informuje o stavu vysávání a nabíjení. Jsme tu vždyckyrobotický vysavač honiture nabízí 6 měsíců plné náhrady za vrácení zboží a 2 roky bezplatné údržby. Naše poprodejní podpora se těší na vaše kontakty.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. Vactidy

#ad

Vactidy Robotický vysavač Nimble T8 s funkcí vytírání s sací silou 4000 Pa, robotický vysavač na zvířecí chlupy, robotický vysavač s funkcí vytírání s vylepšenou technologií GyroNav

#ad
Vactidy #ad - Robotický mop t8 rozpozná a zapamatuje si čisticí trasy, mapuje prostor v reálném čase a plánuje čisticí trasy, aby bylo zajištěno, že vám neunikne žádný roh. Třívrstvý filtrační systém efektivně filtruje prach a jemný prach a odstraňuje alergeny. Aplikace vám umožňuje regulovat obsah vlhkosti stírací podložky volným nastavením 4 stupňů průtoku vody.

Tenké pouzdro robotický vysavač a mop t8 je kompaktní a štíhlý s výškou pouhých 7, 3 cm, takže se může pohybovat kolem nízkého nábytku a těžko přístupných rohů. Robotický vysavač t8 dokáže zachytit povrchový prach, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty. Automaticky také rozpozná koberce a přepne na maximální sací výkon. Upozornění: před čištěním koberců odstraňte držák mopu. Výkonný sací výkon až 4000 parobotický mop t8 nabízí 3 stupně sání maximální/standardní/tichý pro všechny typy podlah a koberců s nízkým vlasem. Robotický vysavač 2 v 1 s funkcí vytírání robotický vysavač t8 je vybaven lapačem prachu 2 v 1 a nádrží na vodu s objemem 250 ml a 230 ml dokáže robotický vysavač t8 současně vysát a setřít a efektivně tak odstraňovat prach z podlahy.

Kromě toho je robotický vysavač t8 dodáván s ručním dálkovým ovládáním, siri, google Home nebo hlasových příkazů Alexa, které je perfektní pro rodiče a starší lidi a odstraňuje problémy s Bluetooth nebo WiFi připojením. Jednoduchý start ovládejte vysavač t8 s funkcí vytírání zcela jednoduše pomocí aplikace vactidy, abyste získali snadný zážitek z čištění.
ZnačkaVactidy #ad
VýrobceVactidy #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka11.81
ModelkaT8

3. Tikom

#ad

14 zón No-Go, max. 150 min, tvrdé podlahy, samonabíjecí, navigace LiDAR, ideální pro zvířecí chlupy, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, koberce, WLAN, robotický vysavač 4000 Pa

#ad
Tikom #ad - 4000 pa. Nabízíme zákaznický servis 24/7. Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu.

Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. 14 zón no-go a senzorová technologie: robotický vysavač může nastavit 14 zón no-go a bezpečnostní ochranu pro koberce, domácí zvířata a dětská hřiště a nabízí vám inteligentní čištění, které opravdu chcete. Co dostanete: robotický vysavač *1, síťový adaptér*1, náhradní hadřík*1, čisticí kartáč* 1, náhradní hepa a houba*1, 2 v 1 nádoba na prach a nádrž na vodu *1, nabíjecí stanice*1, 1 držák hadříku*1, průhledný kryt nádoby na prach*2, boční kartáč* 4, návod k rychlému spuštění *1, uživatelská příručka *1.22

2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. 360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. Může se také spojit s alexou a google home podporuje pouze 2, že zvolíte druhy čištění, 4 GHz WLAN. Vhodné pro tvrdé podlahy, dlaždice, dřevěné podlahy a koberce s nízkým vlasem.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

4. Laresar

#ad

Aplikace, 3D, robotický vysavač 3 v 1, zvířecí chlupy, ideální pro tvrdé podlahy, 3,5l robotický vysavač L6 Pro, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, odsávací stanice, navigace Lidar

#ad
Laresar #ad - Vysoká účinnost čištění se silným odsáváním 3500 pa a tof senzorem Úžasná sací síla je až 3500 pa, dokáže absorbovat rozlití, zvířecí chlupy a jemný prach. 8 baterií a samonabíjení vybaveno bateriemi 5000 mah, aby robotický vysavač dosáhl delší životnosti a až 200 ㎡ úklidového prostoru najednou.

Co obdržíte 1× robotický vysavač l6 pro, 5 × sáček na prach, 1× vodní nádrž dva v jednom, 2× hadřík, 1× nabíjecí stanice pro sběr prachu, 2 × sáček na prach, 1× nosič mopu, 10× jednorázový hadřík, 2 × upřímný zákaznický servis. Automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když výkon klesne nebo sání skončí. Robotický vysavač laresar dokáže přesně naskenovat a mapovat váš domov, překážkám se snadno vyhnete a nemusíte si dělat starosti. Hlasové ovládání a ovládání pomocí aplikace vysavač laresar pracuje s amazon alexa a google assistant, baterie a příslušenství v reálném čase, upravovat režimy čištění, pohodlné spuštění a zastavení čištění pomocí hlasových příkazů.

Jeden stroj je hned tři stroje. Zametací, vysávání a stírání 3 v 1 na rozdíl od jiných robotických vysavačů s pouze jednou funkcí má náš vysavač laresar kombinaci funkce zametání, vysávání a vytírání. Kromě toho dokáže high-performance tof senzor rozpoznat roh dokonce 1 cm od zdi, není nutné, vlasy, prach, aby náš Laresar robotický vysavač chyběl v oblasti čištění. V režimu vysavače nabízí silný sací výkon 3500 Pa pro důkladné čištění podlahy a koberce.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílupart_B09BN4HMWB
ModelkaL6 PRO

5. HONITURE

#ad

G20 Pro, ideální pro zvířecí chlupy,, 7,6 cm, HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, robotický vysavač s ovládáním přes aplikaci, robotický vysavač s výkonem 4500 Pa, doba provozu 180 min

#ad
HONITURE #ad - Vezměte prosím na vědomí: g20 pro se může připojit pouze k síti 2, zařízení 5 GHz nejsou podporována. Co obdržítebalíček obsahuje robotický vysavač s nádržkou na vodu/nádobou na prach/heap filtrem/rolovacím kartáčem/čisticí čepelí/bateriemi, 5m kabelová páska, 2m omezovací proužky, síťový adaptér AC, dálkové ovládání, uživatelskou příručku, 1 držák mopu mop je součástí dodávky, 2 boční kartáče, nabíjecí stanici, návod k rychlému spuštění a náš 12měsíční český jazyk nelze zaručit.

Ml velvelvelvelvelvelŘízenou vodní nádrž lze volně nastavit pomocí 3stupňového průtoku vody. Aplikace a alexa a dálkové ovládání s pouhými 3 kroky pro spojení s aplikací můžete robotický vysavač ovládat na dálku, 4 ghz, i když nejste doma, nastavte časovač pro čištění a zvolte režim čištění. Robotický vysavač lze také spojit s Alexou a Google Home a dodává se s dálkovým ovládáním. Robotický vysavač je vybaven 23 senzory, a zabrání tak poškození nábytku a stěn. Zametání, aniž by je opakovaně vyměňoval, pouze stírání, podporuje pouze zametání, a zvládne všechny druhy nečistot, vysávání a stírání 3 v 1 robotický vysavač g20 pro může současně instalovat jak nádobu na prach, tak i nádrž na vodu, ať už se jedná o prach, zametání a stírání současně, což výrazně zlepšuje účinnost čištění, drobky nebo kapaliny.

Bezproblémová záruzáru. Revoluční upgrade výkonurobotický vysavač g20 pro zvyšuje sací výkon na 4500 pa a je vybaven vylepšenou vysoce výkonnou baterií 3200 mah, robotický vysavač se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, která umožňuje silnou výdrž baterie 180 minut a kompletní čisticí plochu 200 m².
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.09
Délka22.05
Hmotnost5.73
Šířka7.87
Číslo díluCRV014DEE
ModelkaG20 PRO-DE

6. roborock

#ad

Robotický vysavač s funkcí vytírání, koberce a všechny druhy podlah energetická třída A+++, inteligentní navigační robotický vysavač se sacím výkonem 2000 Pa a Wi-Fi připojením pro zvířecí chlupy

#ad
roborock #ad - Istá půda. Díky kombinaci přesného laserového mapování, pokročilé navigace a silné sací síly budou podlahy bleskově čisté. Byl vyvinut pro bezproblémové automatické stírání a disponuje extra velkou nádržkou na vodu, přesnou regulací vody, virtuálními uzavíracími zónami stírání a mnoho dalšího. Po nastavení můžete přístroj S5 Max zcela jednoduše nastartovat a pohodlně se opřít.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška13.9
Délka3.82
Hmotnost7.1
Šířka13.78
Číslo díluRoborock S5 MAX
ModelkaS5E02-00
Záruka30 dní v plné výši. 2 roky záruka.

7. ZINNZ SELECTED

#ad

ZINNZ SELECTED Náhradní díly pro Roborock S50 S55 S6 S5Max robotický vysavač mop náhradní díly úsporné balení náhradních dílů příslušenství pro opravy mopy 2 kusy

#ad
ZINNZ SELECTED #ad - Díky rovnoměrné absorpci vody vydrží mop 45 – 60 minut, než je plně nasáván. Originální Xiaomi Roborock mop. 2 kusy v balení. Utěrky absorbují vodu a zabraňují tak zbytkům. Rovnoměrné rozložení vody zajišťuje rovnoměrné čištění.
ZnačkaZINNZ SELECTED #ad
VýrobceOriginal Roborock #ad

8. roborock

#ad

Snášenlivost s alergiím, roborock Auto vyprazdňovací stanice pro S7 a S7 MaxV až 6 týdnů bez vyprazdňování, černá, cyklonová technologie certifikovaná TÜV pro konstantní sací výkon

#ad
roborock #ad - Vyprázdnění lze také kdykoli ovládat v aplikaci. Inteligentní sběr prachu: inteligentní algoritmy pro sběr prachu upravují vyprazdňování pomocí použití a umožňují tak bezproblémové vyprazdňování.

Detekce nádoby na prach: zabraňuje nechtěnému vyprázdnění díky automatické detekci nádoby na prach. Používání robotických vysavačů je od nynějška nejen praktické, ale také geniálně pohodlné. Vhodné pro sáčky na prach: 1, 8l sáček na prach se při vyjmutí sám uzavře, aby se zabránilo úniku prachu. Dvojitá certifikace tÜv rheinland: první samovypouštěcí dok na světě, který od TÜV Rheinland získal certifikaci jak pro konstantní sací výkon, tak i pro snášenlivost s alergiemi.

Je to tak jednoduché. Est týdnů bez vyprazdňování: v případě potřeby automaticky vyprázdní nádobu na prach robota a je schopen ukládat prach až šest týdnů2. Pokud není k dispozici nádoba na prach, robot se nevyprázdní. Potaženo antibakteriální vrstvou, zabraňuje růstu bakterií.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška15.08
Délka12.36
Hmotnost12.13
Šířka17.99
Číslo díluBASE ROBOROCK S7-BL
ModelkaBASE ROBOROCK S7-BL
Záruka2 roky výrobce.

9. roborock

#ad

Utěrky příslušenství VibraRise, 2 kusy, Originální utěrky Roborock S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra

#ad
roborock #ad - Vyměňte čisticí látku každých 3-6 měsíců tak, aby vysavač pracoval s vysokým výkonem. Originální utěrky roborock jsou kompatibilní s robotickými vysavači Roborock S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra.

Je možné ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Utěrka se skládá z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při běžném vysávání zůstal. Utěrka na mop vibrarise v kombinaci s technologií zvukové vibraci vysavače Roborock S7 odstraňuje část suchých nečistot, které může robot zanechat, od kávy až po blátivé stopy. Utěrky na mopy jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. Jednoduchá instalace: bez zvedání nebo otáčení robota pouze montážním otvorem.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluS8/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra
ModelkaS8/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra

10. Laresar

#ad

Robotický vysavač Evol 3s, aplikace, zvířecí chlupy, WLAN, koberce, robotický vysavač 150 min, 4000 Pa, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, robotický vysavač 3 v 1, ideální pro tvrdé podlahy

#ad
Laresar #ad - Energetické systémy s dlouhou životností. Ujistěte se, 4ghz router nebo dvoupásmový router. Všechny robotické vysavače laresar jsou dodávány s bezstarostnou zárukou, která zahrnuje výměnu a průběžnou podporu.

Tip – wlan ️robotický vysavač laresar evol 3s s funkcí vytírání se může připojit pouze k WiFi sítím s frekvencí 2, že používáte 2, 4 GHz. Zametání, vysávání, nádobou na prach 450 ml a 250ml vodní nádržkou se vzduchovou pumpičkou. Sací výkon 4000 pa a nehlučný. Můžete také nastavit časově řízené čištění a robotický vysavač za vás všechno zvládne. Kdykoliv zapněte automatický režim, abyste celý dům pravidelně zametali.

Pokrokový filtrační systém zachytí až 90 % částic. Obraťte se prosím na naše německé zástupce zákaznického servisu. Zapněte režim spot pro odstranění odolných skvrn. Robotický vysavač laresar evol 3s má silnou sací sílu 4000 pa a je vybaven motorem nidec, který poskytuje vysoký výkon a rychlost. Kromě toho můžete pomocí příkazu "Alexa. Aktivovat evol 3s s rozpoznáváním řeči.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3
Délka12
Hmotnost5.73
Šířka12
Číslo díluCRV535
ModelkaEvol 3s 17
ZárukaZáruka dva roky.