Top 10 Rutschauto Mit Schiebestange – Dětská odrážedla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG-Bobby-Car Classic, Kinderfahrzeug für Jungen und Mädchen, klassisches Rutschfahrzeug belastbar bis 50 kg, für Kinder ab 1 Jahr, rot

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Es ist perfekt auf die Bedürfnisse und die Ergonomie der Kinder angepasst. Die produkte spiegeln sich darin und in einem kindgerechten, ergonomischen Design wider. Er hat eine ergonomische sitzfläche, eine Anhängerkupplung vorne und hinten, einen kleinen Wendekreis, sowie abriebfeste Räder.

Zur stetigen kontrolle der sicherheit wird es regelmäßig vom unabhängigen Prüfinstitut TÜV-Rheinland geprüft. Sicheres fahren - mit seiner belastbarkeit von bis zu 50kg ist das Rutschauto besonders stabil. Auch das griffige sicherheitslenkrad und die mechanische Hupe verhelfen dem Bobby Car zu Sicherheit.

Viele details - der babyrutscher überzeugt durch tolle Details. Viel fahrspaß - bereits seit dem jahr 1972 überzeugt das Kinderauto von BIG als eines der beliebtesten Rutschautos. Made in germany - das rutscherfahrzeug wird direkt in Deutschland hergestellt. Big markenqualität - robustheit, stärke und widerstandsfähigkeit sind die Kern-Werte der Marke BIG.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Hmotnost6.39
Šířka11.81
Číslo dílu800001303
Modelka800001303
Záruka3 Jahre

2. BIG Spielwarenfabrik

#ad

BIG-Bobby-Car-Neo antracitová – protiskluzové vozidlo pro vnitřní i venkovní použití, pro děti od 1 roku, dětské vozidlo s šeptacími pneumatikami a dvěma barevnými ráfky na výměnu

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Moderní design – big-bobby-car neo může díky svému novému stylovému tvaru a potištěné mřížce chladiče rozbuší srdce mnoha dětí. Vyvinuto pro děti – ergonomický sedák vhodný pro děti s protiskluzovým povrchem a kolenní emuldou je pro děti od 1.

Vysoká kvalita a design vhodný pro děti jsou na prvním místě. Individuálně navržené – kroužky na ráfky a vložka klaksonu jsou přiloženy v tyrkysové a růžové barvě, takže si můžete svůj Bobby-Car individuálně navrhnout. Vhodné pro rok života. Pneumatiky mají stylový BIG buvolí profil. Kvalita – ať už v bytě/domě nebo venku, díky svým kvalitním šeptacím pneumatikám nikdo nebude rušit. Made in germany – logo firmy big, znamená sílu, buvol, robustnost a odolnost.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBig Spielwarenfabrik #ad
Výška15.35
Délka22.44
Hmotnost4.41
Šířka11.81
Číslo dílu800056243
Modelka800056243

3. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Dětské vozidlo s LED předním světlometem, BIG-Bobby-Car Next – Deluxe varianta, protiskluzové vozidlo pro děti od 1 roku, červené, šeptácími pneumatikami a měkkým sedadlem, nosnost až 50 kg

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Přesně podle těchto hodnot jsou vysoce kvalitní výrobky vyvíjeny a vyráběny v Německu, v Burghaslachu. Pro přívěsy je vpředu a vzadu tažné zařízení. Ta je odnímatelná a lze ji prát.

Další podrobnosti – navíc má protiskluzová pomůcka elektronickou houkačku a úložný prostor vpředu. Příjemné sezení – extra měkký potah sedadla zajišťuje vysoký komfort na dětském autě. Kromě klasického bobby car má tato varianta sériově šeptající pneumatiky, přístrojovou desku s dotykovým senzorem a další skvělé detaily. Super komfort – pro malý otočný kruh, stejně jako u protiskluzového auta bobby Car Classic zajišťuje plynulé otáčení čepu nápravy.

Dvojité světlomety s dlouhou životností LED technologie se po 10 minutách automaticky vypnou. Deluxe varianta – pro všechny, kteří chtějí víc. Díky tomu se pohodlně a hygienicky čistí. Značka big – big ručí za robustností, odolností a stabilitou.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška12.99
Délka16.93
Hmotnost9.48
Šířka11.02
Číslo dílu800056230
Modelka800056230
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Italtrike

#ad

Italtrike ABC La Cosa krokodýl

#ad
Italtrike #ad - Kola s hladkým profilem. Intuitivní vlastnosti řízení i pro nejmenší. Roluje zcela tiše. Speciálně pro použití v domě nebo bytě. Bezúdržbová průmyslová kuličková ložiska ABEC s dlouhou životností.
ZnačkaItaltrike #ad
VýrobceItaltrike #ad
Výška8.54
Délka7.48
Hmotnost5.51
Šířka18.5
Číslo díluLA001ANI2CRO

5. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Nosnost až 50 kg, BIG-Bobby-Car Classic Flower – dětské vozidlo s květinovými nálepkami pro chlapce a dívky, zelená, protiskluzové vozidlo pro děti od 1 roku, pastelově růžová

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Vyrábí se za přísných směrnic kvality v Německu, Burghaslachu. Značka big – bobby car je jedno z nejoblíbenějších dětských vozidel a nadchne děti a rodiče. Neklouzavý bezpečnostní volant s mechanickou houkačkou dělá radost z jízdy kompletní.

Včetně nálepky – měkké barevné odstíny a krásný design v kombinaci s hravými květinovými vzory okouzlí nejen dívky, ale také dělají z bobbyho auta nadčasovou eleganci. Bezpečná zábava ze hry – dětské auto má nosnost až 50 kilogramů. Sofistikované detaily – malý otočný kruh zajišťuje plynulé klouzání nápravy protiskluzového vozu.

Příjemná jízda – díky ergonomickému sedáku sedí děti velmi příjemně na protiskluzovém vozidle. Pokud mají děti přívěs, je zde vpředu a vzadu tažné zařízení. Z důvodu bezpečnosti je hračka vyrobená v Německu testována podle přísných směrnic TÜV.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Hmotnost6.39
Šířka11.81
Číslo dílu800056110
Modelka800056110
Záruka2. Roky záruka výrobce

6. Smoby

#ad

S integrovanou ochranou proti překlopení, pro děti od 1, včetně aretace řídítek, výška rukojeti 40 cm, Big Spielwarenfabrik 800056445, 2 v 1 pomůcka pro chodce a opěradlo v jednom, Bobby Car Walker

#ad
Smoby #ad - Bezpečnost je na prvním místě – díky ochraně proti překlopení a aretaci řídítek nabízí dětská běžecká pomůcka velkou bezpečnost. U vysoce kvalitních plastových hraček se totiž klade důraz na sílu, robustnost a odolnost.

Díky tomu mají děti příjemné držení při jízdě. Příjemné opěradlo – pokud by děti raději jezdily na svém protiskluzovém autě, může být pomůcka přeměněna na opěrku. Tím blokuje řízení a děti dostanou větší bezpečnost. Značková kvalita – hlavní zásada nezní přibližně: velký buvolí silný. Aretace volantu – tato je součástí dodávky.

Aretace a opěradlo jsou namontovány několika pohyby. Naučte se běhat – bobby-car walker má širokou plochu rukojeti, jejíž výška se nachází na 40 cm. Díky tomu mohou malé dětské ruce perfektně dosáhnout rukojeti a obsáhnout je. Podporuje malé děti od jednoho roku při jejich prvních krocích.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška7.87
Délka3.35
Hmotnost0.81
Šířka17.13
Číslo dílu800056445
Modelka800056445
Záruka2. Roky záruka výrobce

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Pro chlapce a dívky, protiskluzové vozidlo pro děti od 1 roku, BIG-Bobby-Car-Classic Candy – dětské vozidlo s nálepkami v designu sladkostí, nosnost až 50 kg

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Sofistikované detaily – malý otočný kruh zajišťuje plynulé klouzání nápravy protiskluzového vozu. Vyrábí se za přísných směrnic kvality v Německu, Burghaslachu.

Značka big – bobby car je jedno z nejoblíbenějších dětských vozidel a nadchne děti a rodiče. Pokud mají děti přívěs, je zde vpředu a vzadu tažné zařízení. Láskyplné nálepky v designu Candy jsou vhodné pro chlapce a dívky. Z důvodu bezpečnosti je hračka vyrobená v Německu testována podle přísných směrnic TÜV. Neklouzavý bezpečnostní volant s mechanickou houkačkou dělá radost z jízdy kompletní.

Bezpečná zábava ze hry – dětské auto má nosnost až 50 kilogramů. Včetně nálepky – pro skvělé uspořádání je součástí dodávky sada nálepek. Příjemná jízda – díky ergonomickému sedáku sedí děti velmi příjemně na protiskluzovém vozidle.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška14.96
Délka22.83
Hmotnost7.67
Šířka11.81
Číslo dílu800056129
Modelka800056129
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Bandits & Angels

#ad

Bandits & Angels FIAT 500 skluzavka bílá

#ad
Bandits & Angels #ad - S houkačkou a dalšími zvuky na volantu. S opěradlem, které zabraňuje sklouznutí a slouží také k zasunutí. Se zarážkou na zadní straně, aby se zabránilo překlopení dozadu. Vhodné pro děti od 1 roku díky výšce sedáku 25 cm. Praktický úložný prostor pod sedadlem.
ZnačkaBandits & Angels #ad
VýrobceBandits & Angels #ad
Výška14.96
Délka22.44
Hmotnost5.73
Šířka11.02
Číslo díluNPT8106

9. HOMCOM

#ad

žlutá + černá, bagr, protiskluzová hračka s lopatou, 78 x 29,5 x 54 cm, úložný prostor pod sedadlem, dětský bagr k sezení na něm s houkačkou, HOMCOM Bagr, protiskluzové auto pro děti od 12 měsíců

#ad
HOMCOM #ad - Kolečka s profilem nabízejí širokou plochu. Zde můžete uložit hračky, klíče, sladkosti a jiné maličkosti pro vaše dítě. Skvělý dětský bagr: výjimečný dárek pro malé stavitele: uvnitř je tento dětský bagr. Tak máte volné ruce, svačinky, když jste s dítětem na cestách.

Ložný prostor lze použít také jako nouzové WC. Daje o výrobku: celkové rozměry: 78 d × 29, 5 š × 54 v cm. Nosnost: 25 kg. Doporučený věk: 1-3 roky. Skrytý úložný prostor: pod sedadlem dětského bagru se nachází praktický úložný prostor. Dokáže pojmout velké hromady písku nebo oblíbené hračky a podle libosti ji ovládat malí inženýři. To zajišťuje dodatečnou stabilitu a lepší přilnavost. Idič může nechat traktor jezdit nohama dopředu nebo dozadu.

Velmi interaktivní: když stisknete tlačítko na volantu, zazní houkačka. Upozornění: používejte pouze pod dohledem dospělých. Kromě nevyčerpatelné energie vašeho dítěte není pro tento traktor nutný žádný pohon! Ovládatelná lopata na bagr: na přední straně dětského bagru se nachází lopata na rypadlo, kterou lze ručně zvednout a spouštět. Nejvyšší bezpečnost: opěradlo a ochrana proti překlopení zabraňují, aby se dětský bagr náhle uvedl do pohybu a malí řidiči spadli dozadu.
ZnačkaHOMCOM #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška21.26
Délka30.71
Hmotnost6.61
Šířka11.61
Číslo díluDE370-262V00YL0431
Modelka370-262V00YL

10. JAMARA

#ad

Hupe/motorový sound na volantu, bílá, JAMARA 460403 – skluzavka Mercedes-Benz AMG G63 – ochrana proti překlopení, AUX-a USB, zavazadlový prostor pod sedákem, zásuvkou a rukojetí, kvalitní zpracování

#ad
JAMARA #ad - Ochrana proti převrácení. Rukojeť se zásuvkou a rukojetí. Aux přípojka, usb přípojka, houkačka a motorový zvuk na volantu. Zavazadlový prostor pod sedákem. Věrný vzhled, kvalitní zpracování.
ZnačkaJAMARA #ad
VýrobceJamara #ad
Výška17.32
Délka25.98
Hmotnost8.16
Šířka14.57
Číslo dílu460403
Modelka460403
Záruka2 Jahre gesetzliche Gewährleistung