Top 10 Stilllampe Baby Dimmbar – Svítidla se svorkou

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Reer

#ad

Reer 52010 Mummy and Me LED stylové světlo, balení 1 ks

#ad
Reer #ad - Po krmení v noci můžete oba rychle vklouznout zpět do země snů. Výdrž baterie minimálně 200 hodin pro mnoho osvětlených nocí. Flexibilní husí krk: flexibilní, otočný a ohebný husí krk umožňuje nasměrovat světlo přesně tam, kde to potřebujete.

Stojan a svorka v jednom: odpojte světlo na svém nočním stolku nebo ho pevně připněte, kdekoli to potřebujete. Již nikdy nebledne při nočním kojení: jemné žluté světlo poskytuje dostatek světla pro jednoduché nasazení, aniž by oslňovalo. Dva stupně jasu vám a vašemu dítěti získají atmosféru při odložení. Alternativa k noční stolní lampě šetrná k očím. Baterie 3 x aaa jsou součástí dodávky.
ZnačkaReer #ad
VýrobceReer #ad
Výška8.27
Délka11.42
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo dílu2144268
Modelka52010

2. Smilodon

#ad

Baby Stilllicht, Dimmbar, Holzfarbe LED Nachttischlampe Tischlampe, Wiederaufladbar Eingebauter Akku, Smilodon Nachtlicht Lampe mit Timer, Nachtlicht für Kinder und Erwachsene

#ad
Smilodon #ad - Schlafhilfe nachtlicht nachttischlampe doppelklicken sie auf das Nachtlicht, um den Schlafhilfemodus zu aktivieren. Diese funktion ist hilfreich, um das Nachtlicht einzuschalten. Das nachtlicht ändert die Lichthelligkeit rhythmisch und simuliert den Atemrhythmus des Menschen. Drehen sie den schirm, um die Zeit einzustellen, um das Nachtlicht nach dem Einschlafen automatisch auszuschalten.

Hängt von der eingestellten helligkeit ab Für den täglichen Gebrauch ist in der Regel nur einmal im Monat ein Aufladen erforderlich. Nachtlicht-nachttischlampe mit timer drücken sie einfach einmal auf den schirm, zu der sich das Nachtlicht automatisch ausschalten soll. Das nachtlicht kann Helligkeit stufenlos einstellen, nicht zu hart und nicht zu düster. Minimalistisches und rutschfestes designob als Nachtlicht für Kinderzimmer oder als stilvolle Tischlampe für das Schlafzimmer - unsere Nachttischlampe ist vielseitig einsetzbar und passt perfekt zu jedem Raum und jeder Einrichtung.

Nachtlicht lampe für kinder und erwachsenedas nachtlicht hat eine 3000k lichtfarbe, ermöglicht es Ihnen, den Raum auf Ihre bequemste Ebene zu beleuchten, die die Umgebung mit einem warmen und gemütlichen weichen Licht erhellt. Sie können im Atemmodus auch eine Abschaltzeit einstellen. Dies kann Ihnen helfen, schneller einzuschlafen. Nachttischlampe ohne kabel die lampe mit eingebautem akku kann bei eingeschaltetem Licht 10 bis 100 Stunden halten. Sie können eine beliebige Zeit innerhalb von 90 Minuten einstellen.
ZnačkaSmilodon #ad
VýrobceSmilodon Innovation #ad
Výška3.54
Délka4.33
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo díluSNL-8
ModelkaSNL-8
Záruka1.

3. G Keni

#ad

Noční lampa, USB dobíjecí lampa teplé světlo energetická třída A, noční světlo, dětská dotyková kontrola, G Keni LED lampa na noční stolek, noční světlo, stmívatelné

#ad
G Keni #ad - Při tichém osvětlení v noci a když děti spí, není nutné světlo pokaždé znovu nastavovat. Noční světla g keni snižují potřebu noční lampičky v noci zapínat. Jednoduché ovládánítouch contro, dotykové světlo, jako je dětský pokoj, ložnice, kanceláře, velké množství nastavitelných možností osvětlení pro splnění požadavků na celou řadu scén, kempování a turistika.

Dobíjecí baterie s dlouhou životností lampa má velmi příjemné světlo do dětského pokoje, aby dítě mohlo klidně spát a nebát se tmavé noci, doba provozu až 65 hodin při režimu slabého světla, noční světlo je nejlepším společníkem pro dítě ve spánku, noční světlo a poskytuje vhodné měkké světlo bez probuzení vaší rodiny. Večerní lampa na noční stolek vždy jsme spali s naší lampičkou na noční stolek, nízká spotřeba energie, ale byla prostě příliš světlá.

Funkce paměti díky paměťové funkci se nastavuje režim jasu a nastavuje se po opětovném zapnutí lampy. Nakupujte s důvěrou výrobek je opatřen jednoletou zárukou, pokud máte nějaké problémy, můžete nás kdykoliv kontaktovat pro zákaznický servis, my Vám poskytneme pozorný zákaznický servis. Také pro zavinutí v noci nahoře. Jednoduché ovládání, ideální noční světlo do postele.
ZnačkaG Keni #ad
VýrobceG Keni #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.51
Šířka4.72

4. Aisutha

#ad

Plynulé stmívání, USB nabíjecí, dětské kojící světlo do ložnice,, LED lampa, stolní lampa, s dálkovým ovládáním, dřevo, Aisutha Lampa na noční stolek Touch, noční světlo pro děti s funkcí načasování

#ad
Aisutha #ad - Nejlepší dárek pro všechny led lampa od aisutha je malá, lehká, lampa do dětského pokoje, kolegy, děti a rodinu. Doprovází vás nejen spoustou tmavých nocí, ale také se perfektně hodí k nošení při kempování nebo na cestách. Také jas a barvu světla lze pohodlně nastavit pomocí dálkového ovládání. Požadovaný režim si můžete vybrat dotykem horní strany nebo pomocí dálkového ovládání podle nálady vybrat jednu z 9 barev.

Paměťová funkce zachovává stupeň jasu, 6000 k, 4500 k, který jste nastavili pro každou teplotu barvy, takže ji nemusíte při dalším použití často upravovat. Jedno nabití cca 3 hodiny stačí na jeden týden používání. Dotyková lampa od aisutha je nepostradatelným životním asistentem pro každého. Nabízíme 18měsíční záruku a doživotní technickou podporu, rodiče, snadno se s ní manipuluje a perfektně se hodí jako lampa na noční stolek, lampička na čtení nebo romantická lampa pro vytvoření nálady. Vhodné pro sledování dítěte v noci, aniž byste si museli dělat starosti s probuzením rodiny.

9 barev + 4 světelné režimy dotykově stmívatelná lampička na noční stolek je k dispozici v 9 barvách a 4 různých světelných režimech 3000 k, pestrý barevný přechod. Krásný design s dřevěným žilkováním je nejlepším praktickým dárkem k narozeninám pro přátele, abychom vám zajistili šťastné nakupování. Stolní lampa aisutha je vyrobena z vysoce kvalitních abs a pp materiálů s měkkým světlem, aby se po 30, takže vaše dítě už nebude mít strach z strašidelných příšer ve tmě a může si užívat teplý a bezpečný spánek po celou noc.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška5.71
Délka3.94
Hmotnost0.42
Šířka3.94
Číslo díluEW-L07
ModelkaEW-L07

5. sympa

#ad

Paměť, stmívatelné s 8 změnami barev, silikonová LED lampa na noční stolek, nabíjecí přípojka typu C, sympa Noční světlo pro děti, kojící světlo, horolezecké háčky, vejce pro kojení spaní, časovač 1 h

#ad
sympa #ad - Dvojité poklepání na horní stranu světlo zapne nebo vypne. Baterie s dlouhou životností: naše dobíjecí led lampa na noční stolek je vybavena integrovanou baterií 2000 mah, vydrží 100 nebo 7 hodin v nejtmavším nebo Dodávaný nabíjecí kabel typu C umožňuje rychlé nabíjení.

Jednoduché dotykové ovládání: dlouhým stisknutím horní strany můžete plynule stmívat jas. 1 hodina. Vivid led barevný svět: v režimu rgb se noční světlo na vajíčko automaticky mění díky 8 sametovým barvám, že se dotknete horní strany po dobu 0, aby děti a děti mohly objevit celou řadu živých barev a vytvořit uvolněnou atmosféru ve svém pokoji. Asovač na 1 hodiny a nastavení světelného režimu lze rychle přepnout. Navíc vás červený led indikátor upozorní, pokud je stav baterie nízký.

Můžete si také vybrat požadovanou barvu tak, 5 sekundy. Kromě toho je součástí dodávky háček pro usnadnění přepravy. Modré led světlo nikdy nebliká a chrání oči vašeho dítěte. Podržte horní stranu stisknutou po dobu 1, 5 sekundy, abyste přepnuli režim nočního světla, který se perfektně hodí pro noční krmení a výměnu plenek. Spínací hodiny: noční lampu můžete zapnout nebo vypnout, nastavit jas, zvolit pevnou barvu nebo více barev pomocí dotykového ovládání.
Značkasympa #ad
Výrobcesympa #ad
Výška4.33
Délka3.54
Hmotnost0.34
Šířka3.54

6. SOLIDEE

#ad

1hodinový časovač pro ložnici/obývací, s 256 RGB teplá bílá stolní lampa, SOLIDEE Lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním, LED noční světlo pro miminko, USB nabíjení, noční světlo baterie

#ad
SOLIDEE #ad - Ochrana očí používáme lampu s vysokým jasem, který zajišťuje rovnoměrnější a citlivější světlo, teplou bílou podobně jako přirozené světlo, noční led světlo z abs a pc materiálu v kvalitě hračky, abychom zajistili přiměřené osvětlení. Režim nočního světla vám umožní kontrolovat nebo kojit své dítě, podržte horní stranu stisknutou po dobu 2 sekund, abyste světlo vypnuli a přepnuli do pohotovostního režimu.

Výběr automatické změny barvy nebo konstantní barvy pro režim RGB. Bezpečné používání. Pohotovostní režim/režim nočního světla pokud je noční světlo zapnuté, aby se režim nočního světla zapnul. V režimu teplé bílé/studené bílé stiskněte dlouze horní senzor pro ovládání plynulého jasu. Asovač 1h/paměťová funkce pro zapnutí/vypnutí nočního světla dlouze stiskněte spodní tlačítko, znovu klikněte na tlačítko pro zapnutí časovače na jeden hodiny, noční světlo má paměťovou funkci, noční světlo můžete znovu zapnout a vrátit se k jasu, led indikátor svítí po aktivaci časovače zeleně, když jste jej naposledy zapnuli.

Teplé/studené světlo & rgbrežim osvětlení 3 v 1, studená bílá a teplá bílá, režim rgb, použijte přepínač režimů na spodní straně pro přepínání mezi světelnými režimy. Spodní protiskluzový prstenec/usb nabíjenína spodní straně nočního světla se nachází vrstva protiskluzového silikonového kroužku, aby se zabránilo poškození při pádu a zajistila se vaše bezpečnost. Opětovným dvojitým kliknutím, pokud se světlo nachází v pohotovostním režimu, dvakrát klepněte na horní dotykový senzor, aniž byste probudili svou rodinu.
ZnačkaSOLIDEE #ad
VýrobceSOLIDEE #ad
Výška4.72
Délka3.54
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo dílu4623
Modelka4623

7. One Fire

#ad

LED světlo pro kojence, dotyková stmívatelná s baterií, dálkové, 10 barev, Noční světlo pro děti, nabíjecí lampička na noční stolek, malá LED lampa, dětský pokoj, na baterie, dětský pokoj, noční lampa

#ad
One Fire #ad - Lampa na baterie má háček, lehké, šetří energii a má dlouhou výdrž baterie. Noční světlo dětské noční světlo pro miminka má paměťovou funkci, která vám pomůže zachovat poslední nastavení. Hodí se pro každé místo bez zástrčky. Můžete si vybrat z celé řady barev a vytvořit tak ideální prostředí pro spaní pro vaše dítě. Lampa na baterie uklidňuje náladu dítěte a udržuje se daleko od nočních můr.

Dobíjecí noční světlo dětská stolní led lampa na baterii: noční světlo pro děti, kojící světlo bude věrným partnerem vašeho dítěte, lampa na baterie může pracovat v nejtmavším nebo nejsvětlejším režimu po dobu 200 nebo 10 hodin, lze vertikálně nabíjet přes C port, měkké teplé světlo může odvrátit strach ze tmy a noční světlo pro děti nabízí bezpečný spánek. Dlouhá výdrž baterie 1800 mAh, aby dítě doprovázelo celou noc. Okamžitě nás kontaktujte, noční světlo děti: noční světlo pro děti, led lampa na baterie, led lampou na baterie, lampičkou na noční stolek, pokud máte problémy s nočním světlem dětmi, LED stolní lampou, dotyková stmívatelná lampa na noční stolek a dětská noční lampa.

Můžete ovládat noční světlo pro děti, aniž byste vstali z postele, aniž byste si museli dělat starosti s klopýtáním, když vstanete v noci. Přenosná dobíjecí svítilna na baterie, lze bezpodmínečně vrátit na šest měsíců. Přenosná noční baterie pro více scénářů: hledáte přenosné/snadno ovladatelné/bezpečné/dobíjecí noční světlo dětské noční světlo miminko? noční světlo pro děti je malé, které je velmi vhodné pro spánek/čtení/kempování/nouzové případy. Noční světlo pro děti je stmívatelné a umožňuje novým matkám volit měkká světla při kojení, zavinutí nebo na toaletu, aniž by dítě probudilo nebo rušilo oči.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška5.12
Délka3.54
Hmotnost0.53
Šířka3.54
Číslo díluWH-B23
ModelkaWH-B23

8. beek

#ad

Kojící světlo pro králíky, lampa na noční stolek, dívky, dárek pro dětský pokoj, chlapce, stmívatelná a spínací hodiny, beek Noční světlo Baby silikon, dotyková LED lampa

#ad
beek #ad - Kromě toho jej lze darovat také jako dárek dětem, spolužákům a rodinným příslušníkům. Králíčí noční světlo super roztomilá směs králíka a nočního světla, s měkkým 3000 K teplým bílým LED osvětlením.

Bez ostrých hran mohou děti bezpečně položit na postel nebo si hrát, perfektní pro miminka a malé děti. Silikonový materiálbezpečné noční světlo pro děti je vyrobeno z netoxického silikonu bez obsahu BPA. Víceúčelové světlo kojící lampa pro kojence se hodí pro dekoraci dětských pokojů a jako domácí dekorace. Jednoduchý spínač a ovládání zapněte tlačítko na "∞", klepnutím na zajíce světlo zapnete nebo vypnete.

Nastavitelné 3 stupně jasu a časovač na 15 sekund. Je to teplé, spící, roztomilé domácí zvíře. Baterie s dlouhou životností roztomilá lampa na noční stolek má zabudovanou baterii 800 mAh, kterou lze nabíjet přes nabíjecí přípojku USB-C a nabízí přibližně 7 – 120 hodin provozu. Díky designu bez zástrčky jej lze použít jako světlo na cestování, světlo do kempu atd.
Značkabeek #ad
VýrobceBEEK #ad
Výška3.54
Délka4.72
Šířka4.13

9. MediAcous

#ad

Náladové světlo až 100, kojící světlo, USB dobíjecí noční světlo pro miminka s časovačem 1H a dotykovým ovládáním, noční lampa se 7 změnami barev a funkcí stmívání, MediAcous LED noční světlo pro děti

#ad
MediAcous #ad - Modré led světlo nikdy nebude blikat nebo poranit oči vašeho dítěte. Atraktivní barvy led v režimu rgb se noční světlo na vejce automaticky změní díky 8 sametovým barvám; dotkněte se horní strany po dobu 0, 5 sekundy a zafixujte svou oblíbenou barvu.

Asovač 1h stiskněte tlačítko 1h časovače na spodní straně, abyste šetřili energii, když vaše děti usnou. Bezpečné noční světlo lampa do dětského pokoje z abs a pc materiálu v kvalitě hračky, 100% bezpečná a přátelská pro vaše dítě při učení a hraní. Paměťová funkce vám pomůže zachovat poslední nastavení. Baterie s dlouhou životností dobíjecí led noční světlo s vestavěnou baterií 2000 mah vydrží 100 nebo 7 hodin v nejtmavším nebo nejjasnějším nastavení; LED indikátor bliká červeně, pokud je baterie vybitá.

Snadné ovládání dlouhým stisknutím horní strany plynule stmíváte; dvakrát klepněte na horní stranu pro zapnutí/vypnutí světla; podržte horní 1, 5 sekundy pro přepnutí do režimu nočního světla, abyste mohli pozdě v noci krmit a měnit plenky. Led indikátor svítí zeleně po aktivaci časovače.
ZnačkaMediAcous #ad
VýrobceMediAcous #ad
Výška4.61
Délka3.66
Hmotnost0.49
Šířka3.66
Číslo díluMED-NL01-1010
ModelkaME-NL01
Záruka365 dní záruka.

10. Suright

#ad

Lampa na noční stolek, ovládání dotykovým ovládáním a spínačem, teplé světlo a 7barevné světlo, Noční světlo pro děti, USB nabíjecí světlo pro miminka s RGB dotykem, stmívatelná, vždy pro miminka,

#ad
Suright #ad - Světla 7 barev lze zafixovat nebo automaticky zapnout, což může vytvořit romantickou a teplou atmosféru. Silikonové pouzdro je na dotek hladké a měkké a nepoškodí se ani při pádu. Univerzální usb, lampa potřebuje pouze 2, i když se dodaný nabíjecí kabel ztratí, může být nahrazen nabíječkou mobilního telefonu.

Komfortní a bezpečný materiál a jednoduchý a kompaktní vzhled: noční světlo pro miminka je vyrobeno z abs a silikonového materiálu, spodní háčkový design, splňuje certifikaci CE, je bezpečné a pohodlné a bezpečné pro miminka. Jednoduchý a kompaktní sférický vzhled, roztomilý a praktický, je ideálním dárkem pro děti. Usb nabíjení a dlouhá životnost baterie: zabudovaná 2600mah dobíjecí lithiová baterie, rozhraní typu c, 5 hodiny na nabití a může trvat 9 – 100 hodin v závislosti na jasu a barevném režimu. Teplá bílá a 7 rgb barev světla: teplé bílé světlo s plynulým stmíváním, noční světlo pro děti je jemné a neoslňující.

Současně se můžete dotknout horní strany nočního světla a nastavit jas teplého bílého světla nebo nastavit požadované barevné světlo. Funkce časového spínače: můžete si vybrat 30minutový časovač nebo 60minutový časovač, aby se stolní lampa automaticky vypnula poté, který umožňuje, co jste vy nebo vaše dítě klidně spali, abyste šetřili energii. Spínač a dotykové ovládání: na spodní straně lampy na noční stolek pro děti jsou dva spínače pro zapnutí času 30 minut nebo 60 minut a světelný režim teplé bílé světlo nebo barevné světlo nebo vypnuto. Jas světla můžete nastavit podle svých potřeb.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška3.27
Délka3.35
Hmotnost0.42
Šířka3.35
Číslo díluYD820-WH
ModelkaYD820-WH