Top 10 USB Tischlampe Aufladbar – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LASTAR

#ad

5 stupňů jasu, Lampa na psací stůl Lastar, noční světlo, stolní lampa síťový zdroj, stmívatelná 12W LED lampa na noční stolek s USB nabíjecí přípojkou, 1 časovač, paměťová funkce, 5 barevných režimů

#ad
LASTAR #ad - Ochrana očí led: led světelný zdroj bez stroboskopického světla vysoké kvality, jasný a rovnoměrný, bez blikání nebo oslnění. Noční světlo a časovač automatického vypnutí: noční světlo může stimulovat produkci melatoninu a usnadnit tak usínání.

Více režimů osvětlení: více možností osvětlení pro různé potřeby osvětlení. Stolní lampa lastar led je perfektní do ložnice, obývacího pokoje a domácí kanceláře. Usb nabíjecí přípojka: má zabudované usb nabíjecí přípojky, které usnadňují nabíjení malých zařízení. Tak můžete najít ideální světlo pro čtení, relaxaci a spaní. Víceúhlové nastavení: pro přizpůsobení světelného úhlu vašim potřebám je k dispozici objímka lampy otočná o 90 stupňů a stožár nastavitelný o 180 stupňů.

Nemá žádné škodlivé záření pro oči a zabraňuje únavě očí blikajícím a oslňujícím světlem. Nastavte časovač a noční světlo se automaticky vypne, když usnete. Moderní, minimalistický design a sklopné rameno a hlava zajišťují, že toto svítidlo nezabere příliš mnoho místa. Tato led stolní lampa má 5 barevných režimů a 5 stupňů jasu, učení, které lze ovládat jednoduchým dotykovým ovládacím panelem.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLASTAR #ad
Výška11.93
Délka4.72
Hmotnost1.68
Šířka11.34
Číslo díluMA-XI-93
ModelkaLS-DL023
ZárukaPůl roku záruční doba.

2. EYOCEAN

#ad

EYOCEAN LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním, dotykové ovládání kancelářská stolní lampa, matná černá, nastavitelná lampa s husím krkem, nastavitelné stmívání a teploty barev, 12 W

#ad
EYOCEAN #ad - 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční záruka Yocean. Dodávka: 1 x upínací světlo na psací stůl, 1 x dálkové ovládání, 8 metru, 1 x ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, nikdy neztrácejte elektřinu tím, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení.

Ochrana očí a bezstupňová stmívatelná upínací lampa: 34 cm dlouhá hlava lampy nabízí jasný, rovnoměrný světelný zdroj, hraní, hobby, kreslení, teplota barvy od 3000 K do 5500 K, ideální pro každou příležitost: čtení, který osvětluje celý psací stůl. Plynulé nastavení jasu 10 % – 100 %, práce, kutilství atd. Tato lampa se okamžitě zapne a vypne, kompatibilní s nástěnným spínačem: extra široká a silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm, takže stolní lampu lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, pokud světlo ovládáte pomocí nástěnného spínače nebo inteligentního reproduktoru.

Funkce ukládání a funkce časovače: naše stolní lampa má paměťovou funkci, může se vrátit do posledního režimu osvětlení. Energeticky úsporná lampa: s vysoce účinnými 84 led může spotřebovat o 80 % méně energie než běžné žárovky. Extra široké kovové spony, abyste ušetřili místo na psacím stole. Dotykové ovládání a dálkové ovládání: jednoduché ovládání se čtyřmi tlačítky pro snadnou obsluhu.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška47.24
Délka2.17
Hmotnost3.53
Šířka1.57
Číslo díluZY-EJ-0821-43
ModelkaCLED-0196C

3. Lepro

#ad

Ochrana očí, 3000 K-6500 K, 3 barvy a 5 stupňů jasu, Lepro Stolní lampa, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, stolní lampa, stolní lampa, 15 W, LED stolní lampa, 655 lm, stmívatelná s USB přípojkou

#ad
Lepro #ad - Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a.

Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, čtení, jako např. 1× led lampa na psací stůl, 1× 10 v/2 a ce síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, učení, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, prodloužená životnost. Práce, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, spaní atd. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.

Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami. Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, 5 metru, perfektní pro dospělé a děti.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

4. LIBORA

#ad

šetrná k očím, stmívatelná lampa na psací stůl se 3 barvami a 10 stupni jasu, lampa na psací stůl, LED lampa na psací stůl, lampa na psací stůl, černá

#ad
LIBORA #ad - Buďte si jisti ohledně kvality našich výrobků. Dá se jednoduše připevnit na psací stůl a nezabere téměř žádné místo. Ochrana očí a funkce ukládání stolní lampa je vybavena vysoce účinnými energeticky úspornými led diodami, které nemihotají a neoslňují, aby se zabránilo namáhání očí způsobenému plápolajícím nebo ostrým světlem.

Každý režim osvětlení nabízí 10 stupňů jasu. Díky tomuto flexibilnímu designu husího krku můžete volně nastavit výšku a zvolit různé úhly osvětlení, abyste dosáhli nejlepšího osvětlení. Flexibilní design husího krku a dlouhá životnost s husím krkem potaženým silikonem, který lze otáčet o 360°. Kvalitní servis naše exportní produkty jsou 100% testovány na kvalitu. Má 3 stupně teploty barvy: teplé světlo 2700 k, teplé bílé světlo 4500 K a studené světlo 6500 K.

Světelná deska je vyrobena z kvalitního hliníku, což vede k lepšímu odvádění tepla a prodlužuje životnost lampy. Pokud narazíte na problémy během používání, neváhejte nás kontaktovat. Stolní lampa může být napájena přes USB port notebooky/PC/PowerBank/USB adaptér. 3 stupně teploty barev a 10 stupňů jasu s citlivými tlačítky může černá stolní lampa individuálně regulovat teplotu barvy a jas. Usb připojení a robustní držák lampa pro denní světlo nabízí usb připojení pro zvýšenou mobilitu.
ZnačkaLIBORA #ad
VýrobceLIBORA #ad
Výška28.35
Délka3.15
Hmotnost1.43
Šířka1.97
ModelkaYTDL-501

5. HASKARE

#ad

HASKARE Schreibtischlampe LED Dimmbare Tischlampe, 5 Farbmodi und 5 Helligkeitsstufen Blendfreie Augenschutz-Desk Lamp, USB-Ladeanschluss,Mit 5V/2A Netzadapter(Weiß)

#ad
HASKARE #ad - Es gibt einen um 180 grad verstellbaren Lichtmast und einen um 180 Grad drehbaren Kopf, der je nach Bedarf auf den entsprechenden Winkel eingestellt werden kann. Sie ist für büros, Malzimmer, Arbeitszimmer, Nagelstudio usw. Kümmern sie sich um die augen von ihnen und ihrer familie: die led-lampe verfügt über einen mattierten, beides zu arbeiten, der mit 56 LED-Lampenperlen ausgestattet ist.

60-minuten-timer und nachtlicht: die led-schreibtischlampe verfügt über 2 Nachtlichter und einen 60-Minuten-Timer für die automatische Abschaltung, dass Sie einschlafen, sodass Sie sich beim nächtlichen Lesen keine Sorgen machen müssen, was Ihnen Strom spart. Ein tolles Geschenk! ". Usb-ladeanschluss: die schreibtischlampe ist mit einem 5v/2a 10w-adapterstecker europäische CE-Zertifizierung ausgestattet und verfügt über einen integrierten USB-Ladeanschluss. ". 25 beleuchtungsmodi, mehrfachwinkeleinstellung: die schreibtischlampe verfügt über 5 farbmodi und 5 Helligkeitsstufen, und mit einem Touch-Dimmer können Sie einfach und schnell das Licht auswählen, das zu unterschiedlichen Beleuchtungsbedürfnissen passt.

Das ausgestrahlte licht ist sehr gleichmäßig und flackert nicht, blendfreien Lampenschirm, Lesen, Es ist ideal für Sie, was die Augen wirksam schützen und Augenermüdung vorbeugen kann ist Lernen, damit Sie es über einen längeren Zeitraum nutzen können. Speicherfunktion und mehrere szenen: schreibtischlampe für heimbüro verfügt über eine power-on-memory-funktion, Babyzimmer, die Ihren letzten Beleuchtungsmodus behalten kann und Ihnen hilft, Nachttischbeleuchtung, Lesezimmer, Werkbänke geeignet, sich an die Lichtfarbe und Helligkeit zu erinnern. Die lebensdauer übersteigt 50
ZnačkaHASKARE #ad
VýrobceZ-Huge #ad
Výška1.97
Délka16.93
Šířka4.72

6. Lepro

#ad

Lampa na psací stůl pro děti,, lampa na denní světlo, lampa na noční stolek 655 lm, Lepro Lampa na psací stůl, stolní lampa, 3 barvy a 5 stupňů jasu, LED stolní lampa, stmívatelná, ochrana očí

#ad
Lepro #ad - Funkce paměti a časovače: tato lampa pro denní světlo automaticky převezme poslední nastavení, když se opět zapne a lze ji časově vypnout. Dotykové ovládání & nastavitelné: dotykové ovládání je citlivé a snadno ovladatelné, a hlavu a rameno lze nastavit na optimální úhel pro použití.

Při práci, při čtení, aby splňovala potřeby osvětlení různých lidí v různých aplikacích, při učení dětí. Bezpečné a ekologické: tento stolní člověk pracuje s 12 v a je o 75 % energeticky účinnější než běžná žárovka se stejným jasem, neobsahuje těžké kovy ani UV záření a je bezpečná a stabilní při nízkém vývoji tepla.

Ochrana očí: díky použití 96 led diod a neprůhlednému krytu na pc difuzní kryt vydává tato stolní lampa měkké světlo bez oslnění nebo blikání, takže vaše oči nebudou ani při delším používání příliš suché a unavené. Stmívatelné stupně jasu a barvy: tato 655lm led stolní lampa má 3 barvy 3000 k-6500 k a 5 světelných režimů, např. K dispozici pouze s vlastním ovládáním stmívání Lepros.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška5.51
Délka16.54
Hmotnost1.54
Šířka1.97
Číslo díluPR310001-DWW-EU
Záruka2 roky záruka.

7. Wanjiaone

#ad

Schreibtischlampe Kinder LED, Tischlampe 10W Touch Dimmbar, Nachttischlampe Tischleuchte 7 in 1 mit 3 Helligkeitsstufen/USB-Anschluss/256 RGB/Stifthalter/Uhr/Kalender und LCD-Bildschirm Leselicht Büro

#ad
Wanjiaone #ad - Beachtung. Schützen sie die augen, kann als Nachttischlampe, angenehmes und weiches Licht erzeugen. Kann gedimmt werden, um die ideale Beleuchtung in Ihrem Büro oder Schlafzimmer zu erreichen. Multifunktionen: 7 in 1 schreibtischlampe kinder mit USB-Ladeanschluss, Uhr, Stifthalter, 256 Farbwechsel Sockel, Kalender und LCD-Bildschirm, erfüllt alle Ihre Anforderungen.

Wenn sie den spektralring 2 Sekunden lang gedrückt halten, würde die Farbe automatisch wechseln. Buntes licht: berühren sie den spektralring, um die 256-farbwechselbasis einzustellen und nachts eine beliebige Atmosphäre zu schaffen. 3 helligkeitsstufen die tischlampe kann drei arten von hellem licht erzeugen. Die led tischleuchte kann ein gleichmäßiges, schattenfrei. Jetzt können sie ihre Nacht und Ihr Leben mit dieser magischen schreibtischleuchte färben.

Usb ladefunktion: lampe schreibtisch led usb ihre USB-Geräte können Sie ganz bequem über den integrierten USB-Ladeanschluss 5 V/2 A aufladen. Notiz! ! bitte ziehen sie vor dem Gebrauch die Isolierfolie an der Unterseite der Lampe heraus. Wählen sie je nach Leseumgebung aus drei Beleuchtungsmodi. Schwanenhals-design der flexible lampenkopf und -arm können um 90-180° eingestellt werden. Flimmerfrei, blendfrei, Leselicht, Stimmungslicht.
ZnačkaWanjiaone #ad
VýrobceWanjiaone #ad
Výška18.5
Délka5.12
Hmotnost1.72
Šířka5.43
Číslo díluT188
ModelkaT188

8. uuffoo

#ad

8 barev LED stolní lampa, IP45, bezdrátová, bar,, vodotěsnost pro venkovní použití, uuffoo Stolní lampa bezdrátová, ložnice, stmívatelná, kov, LED stolní lampa, dotyková stmívatelná, outdoor

#ad
uuffoo #ad - Tato lampa je absolutně ideálním dárkem na vánoce, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, den svatého Valentýna nebo jako dárek na party. Dobíjecídlouhý dotyk pro přizpůsobení jasu světla. Jednoduché ovládání jedním prstem lze lampu intuitivně zapínat a vypínat dotykovým spínačem a stmívat.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Bezdrátově svítí 9 hodin při maximálním jasu a až 24 hodin v tlumeném stavu. Díky třídě ochrany ip45 ochrana proti stříkající vodě vydrží i přeháňky deště. Použitelná uvnitř i vně stmívatelná rgb led stolní lampa na zahradu, balkon, terasu a obývací prostor. Automaticky vybírejte barvy z červeno-zeleno-modrého spektra nebo si jednoduše vyberte svou oblíbenou barvu a zastavte ji tak, že se dotknete světla.

S přiloženým usb síťovým zdrojem lze stolní lampu pohodlně nabíjet. Oblast použitílampa na noční stolek se velmi dobře hodí pro uvolněnou atmosféru pozadí a dekoraci a hodí se do ložnice, kanceláře, obývacího pokoje a exteriéru. Seznam balení a nejlepší dárky 2 x barevná stolní lampa, dovolenou, svatbu, narozeniny, halloween, 2 x 1 m bílý nabíjecí kabel micro USB.
Značkauuffoo #ad
Výrobceuuffoo #ad
Výška14.96
Délka4.72
Šířka4.72
Číslo dílu1238
Modelka1238

9. Madrigal

#ad

Stilosa Classica 3 – stmívatelná LED akumulátorová stolní lampa IP54 pro vnitřní i venkovní použití – nabíjecí – teplá barva světla – designová stolní lampa s portem USB-C – bronzová barva

#ad
Madrigal #ad - Nová klasická 3: nová stylová kulatá základna. Ochrana ip54: má ideální stupeň ochrany proti kapalinám pro vnitřní i venkovní použití. Lampa classica ukládá poslední nastavení jasu. Nastavení dotykovým stmívačem: zapínání a vypínání krátkým dotykem dotykového povrchu slunečníku.

Uživatelem vyměnitelné baterie. Jednoduché, reverzibilní připojení USB-C. Dlouhá životnost a výměnné baterie: 2 lithiové baterie s dlouhou životností: 9 až 48 hodin nepřetržitého osvětlení, v závislosti na nastavení jasu. U classica 3 lze baterii samostatně vyměnit. Nastavuje se tlumená tím, že držíte prst na dotykovém povrchu.

Plně nabité za 6 hodin s USB-C kabelem. Součástí balení je usb nabíječka a USB-C kabel vhodný pro lampu. Teplé a komfortní světlo: nastavitelný světelný zdroj 3, relaxační světlo, 5 w a 240 lumenů, skládající se z 20 + 6 led s teplotou barvy 2700 – 2900 K, pro přirozené, ideální pro stůl a všechny aktivity v okolí domu.
ZnačkaMadrigal #ad
VýrobceMadrigal #ad
Výška11.81
Délka4.33
Hmotnost1.65
Šířka4.33
Číslo díluClassica 3 Bronze
ModelkaClassica 3 Bronze

10. bravzurg

#ad

5 barev, 360° husí krk světlo s nabíječkou, bravzurg LED lampa na psací stůl, stmívatelná, 12 W, kancelář, pro monitor, stolní lampa se svorkou, 5 stupňů jasu, stolní lampa s funkcí časovače

#ad
bravzurg #ad - Tato led lampa se dodává s 1, 5 m dlouhým usb a nabíjecím kabelem a adaptérem USB-A, powerbanky a dalších zařízení. Dokáže rovnoměrně osvětlit celý psací stůl a hodí se pro monitory o velikosti až 28, 7 palců. Kovová svorka podporuje maximální tloušťku 5, aby se udržel čistý.

Jednoduchá instalace a použití instalace je dokončena pouze ve třech krocích. Co dostanetestolní lampa led x 1, 5 m, adaptér 5 v/2, šrouby × 4, 5 m usb kabel, 1, 1× šroubovák × 1, 4 a × 1, vícejazyčný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Po vypnutí si můžete uložit poslední nastavení. Můžete jej napájet také přes usb port vašeho notebooku, počítače, aby se usnadnila přeprava. Hlavu lampy a tyč lampy lze rozložit, usb rozbočovače, aniž byste museli kupovat další adaptéry. Flexibilní a stabilní tato led lampa na psací stůl se skládá z kovové trubky a nastavitelného husího krku.

Vhodná velikost a úspora místa stmívatelná hlava této stolní lampy je 40 cm dlouhá, 5 cm a šetří místo na psacím stole, maximální pracovní výška 65 cm a výkon 12 W. Kovová trubka je vyrobena z vysoce pevného hliníku, má dlouhou životnost a je odolná vůči deformaci. Nastavitelný jas a teplota barvy stolní lampa bravzurg s klipem má 5 stupňů jasu a 5 barevných teplot 3200 k-6500 k. Tato lampa je ideální pro osvětlení monitoru, kanceláře, učení, malování a ruční práce pro vás a vaši rodinu.
Značkabravzurg #ad
VýrobceHuizhou Ledsun Lighting Co.,Ltd. #ad
Výška17.13
Délka5.2
Hmotnost1.74
Šířka1.89
Číslo díluLS51
ModelkaLS51