Top 10 Wanduhr mit Licht – Světelné budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Foryond

#ad

Denní světlo, západ slunce, funkcí odložení, Foryond Světelný budík, jasem 20, se dvěma alarmy, simulace východu slunce, 7 přirozených zvuků a FM rádio pro dospělé a děti

#ad
Foryond #ad - 60 kanálů. Vylepšená funkce odloženého buzení zajišťuje dalších 9 minut spánku po době probuzení. 97 % uživatelů shledává, že ráno vstáváte snadněji a šťastněji. Toto probouzecí světlo lze použít jako lampu na čtení, atmosférické světlo a terapeutické světlo SAD, herny a domácího kina.

Inteligentní simulace východu slunce / západu slunce – simulace s budíkem cca 10 – 60 minut východu slunce tím, že světlo postupně zvyšujete ze 10 % na 100 % a 10 – 120 minut západu slunce lehkým stmíváním světla ze 100 % na 0 %. Dvojitý alarm pro všední dny/víkendy nebo různé časové plány pro vstávání. Personalizovaná nastavení/dvojité rameno. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, kvákáním a pípáním ve správné hlasitosti, houslemi, vlnami, twitterem, abyste umožnili jemné probuzení. As a fm rádio lze jednoduše a pohodlně nastavit.

Pokud máte unavené oči, rychle najděte tlačítko odloženého buzení, abyste budík zastavili a zdřímli si. Tento budík podporuje manuální/automatické vyhledávání rádiových kanálů a automatické ukládání rádiových kanálů do seznamu skladeb max. Při jasu 20 stupňů můžete světlo budíku v noci nastavit na správný jas. 7 přirozených zvuků a fm rádia – 7 přirozených zvuků s 16stupňovou regulací hlasitosti. Denní budík má dva alarmy a tři časové intervaly, takže vás každý den/den v týdnu a o víkendu probudíte pomocí dvou časovačů.
ZnačkaForyond #ad
VýrobceForyond #ad
Výška3.54
Délka7.24
Hmotnost1.08
Šířka7.05
Číslo díluK9
ModelkaK9

2. Ankilo

#ad

Noční světlo, Ankilo Digitální budík pro hluboký spánek, RGB hodiny se světlem, budík pro děti, změna barvy, hodiny s nabíjecí stanicí, stmívatelný jas, budík na noční stolek s velkým LED displejem

#ad
Ankilo #ad - Je to také skvělý dárek na dovolenou pro dospívající dívky, Den matek, Velikonoce, narozeniny, blízké a rodinu. Kromě toho má stolní budík paměťovou funkci, dvojité usb nabíjecí přípojky 5 v 1 a tohoto digitálního budíku vám umožní současně nabíjet váš iPhone, 1 palců typ C a 1 x CR2032 baterie, ale není součástí dodávky.

Velký výběr dárků pro milované lidi design tohoto budíku je kompaktní a štíhlý, děti, halloween, teplé noční světlo z něj dělá nejlepší dárek na Vánoce, Nový rok, chlapce, výročí, přátele, den svatého valentýna, díkůvzdání, Den otců atd. Splňte všechny své potřeby pro hodinky rgb. Kromě toho můžete pomocí horního tlačítka na odložit zcela jednoduše o 5 minut více spánku. 1, takže jej nemusíte resetovat, telefony s androidem a další inteligentní zařízení. 11 režimů zobrazení a 10 režimů nočního světla k dispozici je 11 režimů zobrazení a 10 režimů nočního světla.

Dvojité usb nabíjecí přípojky a funkce paměti nejen rgb noční budík, kabel 5 m/59, když zhasne proud musí být vloženy baterie cr2032. Snadné nastavení a formát 12/24 h tlačítkový design digitálního budíku do ložnice je jednoduchý, čas nastavení alarmu a přepínání 12/24hodinového zobrazení, že je jednoduchý, velmi vhodné pro starší lidi a děti. Multifunkční digitální hodiny s velkým displejem vylepšené digitální hodiny se dodávají s displejem o velikosti 7" a 2, noční režim, který lze snadno číst.
ZnačkaAnkilo #ad
VýrobceAnkilo #ad
Výška1.77
Délka3.27
Šířka1.5

3. Majome

#ad

Obývacího, stolní lampa, noční světlo do ložnice, stmívatelné, Majome LED lampa na noční stolek s funkcí nabíjení 2024, inteligentní světelný budík, bezdrátový reproduktor se synchronizací hudby

#ad
Majome #ad - Barevná atmosférická světla – lampa s funkcí nabíjení má zabudovaných 13 druhů barevných atmosférických světel a můžete si vybrat různé světelné efekty podle svých preferencí a scén. Multifunkční bezdrátový reproduktor – lampa na noční stolek s funkcí nabíjení nabízí nejen vynikající kvalitu zvuku, tablety a počítače, jako jsou telefony, ale také integruje celou řadu praktických funkcí.

Led lampa na noční stolek vám pomůže uvolnit se a zlepšit kvalitu spánku. Zobrazení času a funkce budíku – lampa při západu slunce je vybavena jasným led displejem, světlo budíku může zobrazovat aktuální čas, takže budete mít vždy přehled o čase. Různé bílé zvuky – budík s denním světlem má zabudovaných 7 různých bílých zvuků, deště, zpěvu ptáků atd. Včetně mořských vln, které efektivně blokují vnější zvuky. Pro bezdrátové nabíjení musíte pouze umístit kompatibilní mobilní telefon na nabíjecí plochu lampičky na noční stolek, abyste mohli bezdrátové nabíjení.

Funkce bezdrátového nabíjení – lampa na noční stolek led disponuje také bezdrátovou funkcí nabíjení. Vynechá se těžkopádný nabíjecí kabel a váš mobilní telefon zůstane kdykoli nabit. Ať už na party, rodinné setkání nebo odpočinek, lampa s bezdrátovou nabíječkou může vytvořit příjemnou atmosféru. Současně má lampa sunset také funkci budíku a lze nastavit několik budíků, abyste se každé ráno probudili včas.
ZnačkaMajome #ad
VýrobceMajome #ad
Výška1.97
Délka7.48
Hmotnost1.1
Šířka7.48

4. Nicole Knupfer

#ad

Budík kůň zvíře alarm děti osvětlený LED noční zářící budík se světlem probouzení dárky k narozeninám pro dospělé J

#ad
Nicole Knupfer #ad - Pro funkci buzení jsou nutné 2 x baterie ag13 součástí dodávky. Led světlo je napájeno síťovým kabelem nebo baterií AAA. Lcd digitální displej zobrazuje čas, datum a teplotu. S tímto budíkem si mohou děti vytvořit dobrý zvyk vstávat včas.

Roztomilý design je oblíbený u dětí a mládeže. Integrované barevné led světlo. Pro osvětlení se 7 barvami je nutná 4 x AAA baterie není součástí dodávky. Jeden z nejlepších dárků k narozeninám, domu, vánocům, kuchyně, Novému roku, na noční stolek, Dni dětí. Opatrně poklepejte na horní stranu budíku, aby se barevné světlo a alarm zapnuly a vypnuly.

Krásná dekorace do kanceláře, psací stůl, regál nebo ložnici. Děti budou vědět, že je čas vstávat, když poslouchají budicí hudbu. Pomozte dětem, aby se zbavili strachu z noci. Vysoce kvalitní digitální hodinový strojek zaručuje žádný tikání a přesnost času. Dný tikající zvuk, který narušuje spánek a hodinky doprovázejí děti do sladkého snu.
ZnačkaNicole Knupfer #ad
VýrobceNicole Knupfer #ad
Výška3.15
Délka3.15
Hmotnost0.31
Šířka0.01

5. Asslye

#ad

Asslye Gleis 9 3/4 nástěnné hodiny dekorační lampa noční světlo bytový pokoj dekorace, 16 barev barev s dálkovým ovládáním

#ad
Asslye #ad - Domácí dekorace – jedinečný tvar, jedinečný design, přidejte tajemství domovské dekorace, díky čemuž se bude atmosféra domu cítit lépe.

Jako ideální dárek je dekorace s filmovými tématy doma dobrou volbou. Seznam balení – obdržíte celou sadu včetně: háčku, šroubového vaku, šroubu, dálkového ovládání. Funkce – světlo může měnit barvu, 4rychlostní blesk, zvolte požadovaný jas, nastavení jasu. Pohodlná instalace – lampa musí být instalována na stěnu pomocí sady nářadí pro snadnou instalaci. Dobrý dárek, nejlepší dárek pro fanoušky.
ZnačkaAsslye #ad
VýrobceAsslye #ad

6. Homealexa

#ad

Homealexa Dětský světelný budík Cute Rabbit Dětský budík Kreativní lampa na noční stolek Funkce snooze, časově řízené noční světlo, dívky, dárek ke dni dětí pro děti

#ad
Homealexa #ad - Pokud dětský budík s kresleným filmem zazní 3 minuty bez dotyku, ideální pro těžké spáče. S lithiovou baterií 2000 mah s vysokou kapacitou ji lze připojit přes USB rozhraní na DC5V. Zobrazení na obrazovce alarmu můžete aktivovat tak, že o zvuk hlasitější než 56 dB nebo klepnete na hodiny.

Kreativní režim snooze– při zaznění alarmu hodinky opatrně protřepejte. Noční světlo s časovačem a dýchání se světly spánku– Časově řízené noční světlo na 30 minut/60 minut, roztomilá lampa pro zajíce s jemnými barevnými světly nabízí vašim dětem něžného společníka, zejména pokud se učí spát sami. Tento světelný budík nejen učí vaše děti, ale také roste s rodinou tím, perfektní dárek pro vaše děti a rodiny, že jim pomůže získat více času na spaní, vhodné na Vánoce, narozeniny, zatímco učí děti k nezávislosti. Perfektní dárek pro děti– roztomilý tvar zajíčka, kdy je čas jít spát a kdy je v pořádku se probudit, festival a další.

Můžete otevřít režim snooze, byl denní budík automaticky uzavřen, který po pěti minutách zazní znovu. 6 druhů zábavy a skvělých vyzváněcích tónů: r1, abyste věděli, 6 vyzváněcích tónů již není monotónních. Zobrazuje se přibližně 10 sekund, než opět zhasne. Energeticky úsporný modelbudík je standardně nastaven na model úspory energie a obrazovka se nezobrazuje. Můžete nastavit hlasitost vyzváněcího tónu a vypnout tón tlačítek, R2 nastavení alarmu, jak žijete a víte, jak se staráte o svou rodinu.
ZnačkaHomealexa #ad
VýrobceHomealexa #ad
Výška7.87
Délka4.72
Hmotnost0.71
Šířka1.5
Číslo díluXR-MM-C03
ModelkaXR-MM-C03

7. KZT

#ad

Obývacího, moderní nástěnná lampa se světlem lampy, kreativní nástěnné hodiny, do dětského pokoje, LED nástěnné svítidlo 36 W stmívatelné dětské noční světlo, lampa na noční stolek, ložnice, mraky

#ad
KZT #ad - Vychutnejte si 3 teploty barvy: toto led nástěnné osvětlení uvnitř má tři režimy osvětlení: teplá bílá 3000 k, studená bílá 6000 K a přírodní bílá 4500 K. Je nepostradatelnou součástí vybavení vašeho prostoru. Pokud máte nějaké dotazy k tomuto svítidlu, které jsou potřebné pro instalaci, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Vhodné pro: dětský pokoj, dětský pokoj, školku, hotelový pokoj, ložnici, pokoj pro mládež, obývací pokoj, kancelář atd. Nástěnná lampa s hodinami: nástěnné světlo s moderním sklem hodinek slouží jako vnitřní osvětlení a současně zdobí interiér Rozjasňuje stěny a současně zobrazuje čas. Specifikace produktu: led mraky lampa na noční stolek pro vnitřní použití. Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď. Velikost žárovky: 32*34 cm napětí: 210-240 v; výkon: 32 w; materiál: kov a akryl; typ baterie do hodinek: 1*AA Teplota barvy: 3000K/4500K/6000 K stmívatelná, vysoká reprodukce barev, vytváří příjemnou atmosféru.

Snadná instalace: balíček obsahuje všechny materiály, takže jej můžete snadno namontovat na stěnu. Dekorativní použití: toto led světlo na čtení má nejen dobrý světelný účinek, pracovnu, jídelnu, ale působí také dekorativně na okolí. Můžete použít různé světelné efekty v různých atmosférách a stylech.
ZnačkaKZT #ad
VýrobceKZT #ad
Výška13.78
Délka12.8
Šířka1.97
Číslo díluHDLED-0008
ModelkaLED-0002

8. Wilgure

#ad

WC, Dekoration, Nachtlicht, Sensor, Nachtlicht, Zuhause, dekorative Ornamente, Tür, Badezimmer, Wanduhr mit Bewegungssensor, Zubehör, Wand, Schlafzimmer

#ad
Wilgure #ad - Induktionslampenanzeige, kalt- und Warmlichtschaltung, induktion des menschlichen Körpers, Adsorption, Dimmen, nicht direkte Quelle. Induktion des menschlichen körpers: mit der induktion des menschlichen Körpers trinken Lichtsensing-Technologie, in der dunklen Umgebung passieren Menschen den Erfassungsbereich, das LED-Licht wird automatisch.

Die seite ist durch Licht, und das Licht ist weich und nicht die Augen. Magnetische adsorption die eingebaute starke in der rückseite kann durch die Verteilung des Blattes an der Wand adsorbiert oder direkt am Kühlschrank und dem Eisenrahmen adsorbiert werden, was einfach und bequem ist. Verwendung: während das Display drehbar ist, in horizontaler Position. Anwendbare szene: anwendbar für Licht, Badezimmer, Bad, Schlafzimmer, wie: Küche, Kleiderschrank und andere.
ZnačkaWilgure #ad
VýrobceWilgure #ad
Číslo díluWilgure

9. Bammare

#ad

Inteligentní LED stolní lampa, dotyková lampa, Atmosférická lampa s 15W bezdrátovou nabíječkou, ovládání aplikací bílá, stmívatelné noční světlo, alarm s synchronizací hudby, Bluetooth reproduktor

#ad
Bammare #ad - Dalších 256 režimů a 16 milionů barev světla lze nastavit pomocí propojené aplikace. Tuto lampu můžete používat všude, v ložnici a v kanceláři. Budík na odložení je jemný a klidný a pomáhá vašemu tělu pomalu se probouzet. Stmívatelné náladové světlo kliknutím na tlačítko žárovky můžete přepínat mezi 10 režimy barev.

4 v 1 wireless charger light alarm clock není to jen buzení, lampu pro náladu, hudbu, oslňující světelný efekt, Bluetooth reproduktor, Bluetooth audio, ale má také 15W rychlé bezdrátové nabíjení, lampu na noční stolek, lampu na spaní, budík atd. Rychlá nabíječka 15 w s 15w bezdrátovou rychlonabíječkou je rychlost nabíjení této ložnice mnohem rychlejší, kde potřebujete nabíjet svůj mobilní telefon atd. Na posteli, než jen můžete.

Je to ideální dárek pro estetickou dekoraci prostoru, Vánoce, Díkůvzdání a tak dále. Vytvořte si vlastní režim buzení přes aplikaci můžete nastavit tón, hlasitost, barvu světla a jas a přizpůsobit si zdravou rutinu spánku a bdění. Jas světla lze plynule nastavovat a světlo se postupně rozsvítí nebo ztmavne. Environmental light & musíte mít na festivaly lampa pracuje s 10 různými dynamickými světelnými efekty, Nový rok, narozeniny, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.
ZnačkaBammare #ad
VýrobceBammare #ad
Výška8.86
Délka9.06
Hmotnost0.56
Šířka3.23

10. KZT

#ad

Nástěnné osvětlení s EU zástrčkou, stmívatelné, KZT RGB LED nástěnné světlo s dálkovým ovládáním kytary gramofonové hodiny nástěnné hodiny s nástěnnou lampou, 3D designové hodiny pro obývací pokoj,

#ad
KZT #ad - Můžete nastavit různá nastavení světla, jako je 7 barev světla, rychlost změny barev, jas a režim. Do 24 hodin vám poskytneme uspokojivou odpověď! Děkujeme, že jste přišli! Nástěnné hodiny velikost: 30 cm. Barva: černá, design kytary je originální a dělá z ní perfektní dekoraci na každé stěně.

Pomocí dálkového ovládání můžete světlo pohodlně zapínat a vypínat i na dálku. Zákaznický servis: v případě problémů se na nás můžete obrátit. Rgb nástěnná lampa: s 16tlačítkovým led dálkovým ovládáním můžete inteligentní nástěnné svítidlo ovládat několika klepnutími. Mechanismus hodinek: vysoce kvalitní vinyl, ekologický a netoxický. Vysoce kvalitní vinyl: vinylové nástěnné hodiny se skládají z 12palcových gramofonových desek. Dekorace gramofonových desek: hodiny s rytinou ze gramofonových desek, svatbu, kuchyní, barů a hudebních pokojů, kreativní dárek pro milovníky hudby, mohou ozdobit stěny ložnic, narozeniny, obývacích pokojů, den svatého Valentýna, hudebních jídelen, výročí nebo vánoční dárek.

Strojek: quartz. Používáme vysoce kvalitní, stále plovoucí vyrovnávací mechanismy a neděláme si starosti s poruchami spánku. Typ baterie: aa baterie není součástí dodávky; hliníkový ukazatel, silná odolnost proti korozi, precizní a dlouhá životnost.
ZnačkaKZT #ad
VýrobceKZT #ad
Číslo díluHD-4586
Modelka4586