Top 10 Werkstattstuhl Mit Rollen – Židle do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VERSEE

#ad

VERSEE Výškově nastavitelná pracovní stolička LIBER z pravé kůže – černá – komfortní polstrování – nosnost do 150 kg – ideální do kanceláře a ordinace

#ad
VERSEE #ad - Bezpečnost – testováno tÜv pro kůži a plynovou pružinu + testováno sgS pro mechaniku, plynovou pružinu a kolečka – nejvyšší bezpečnostní standardy a kvalita pro vaši kancelářskou židli.

Praktické – plynulé nastavení výšky sedadla pomocí kroužku – už není nutné hledat nastavovací páčku – jednoduché přizpůsobení výšky sedáku pro maximální komfort a ergonomickou podporu. Novinka: výška sedáku nyní až 62 cm – pravá kožená sedací plocha – masivní kovový rám – stolička s nosností do 150 kg – komfort a stabilita pro náročné použití ve vaší praxi.

Materiál – masivní hliníkový kříž leštěný – bezpečnostní dvojitá kolečka pro měkké podlahy – stabilní a bezpečná mobilita s elegantním designem pro vaši kancelář nebo domácí kancelář. Komfort – plynule výškově nastavitelná kancelářská židle, pracovní stolička se silným polstrováním a robustním hliníkovým podstavcem pro mnohostranné použití a nejvyšší komfort.
ZnačkaVERSEE #ad
VýrobceVersee #ad
Výška18.11
Délka22.83
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo dílu3.0909.L.113-2
Modelka3.0909.L.113-2

2. Deco4Me

#ad

Deco4Me XL stolička skládací 40 cm vysoká, koně, nosnost až 150 kg, na zahradu, dílnu – tmavě šedá, 1 stupeň, děti, protiskluzová – skládací stolička do auta, kempování

#ad
Deco4Me #ad - Praktická stolička je skládací: 52 cm vysoká, 39 cm široká a pouze 6 cm úzká. Bezpečné stání díky pogumovaným nožkám a protiskluzovým nopům na sedadle, zabraňují sklouznutí a poskytují dodatečnou bezpečnost. Skládací nášlapný stupeň je 40 cm vysoký a nosnost až 150 kg. Rovněž vhodné jako nášlapný stupeň, toaletní stolička, koupelnové šlapání a umyvadlo – není vhodné do sprchy. Zajistí při postavení pro větší stabilitu. Deco4me stolička xL, tmavě šedá. Pro domácnost, kuchyň, koupelnu a obytné vozy.
ZnačkaDeco4Me #ad
VýrobceDeco4Me #ad
Výška15.75
Délka12.6
Hmotnost4.85
Šířka15.35
Číslo dílu3983

3. Interstuhl

#ad

Interstuhl Stojací stolička UP – ergonomická stojací stolička – výškově nastavitelná – stolička s protiskluzovou plochou a ochranou proti překlopení – stolička pro zdravější práci UP stojací

#ad
Interstuhl #ad - Všechny materiály jsou vyrobeny v Německu a recyklovatelné. Je pro všechny, kteří chtějí do každodenního života začlenit podporované stání. Vyrobeno v německu: 10letá dlouhodobá záruka je naším závazkem. Ergonomická a zdravá: naše ergonomická kancelářská židle podporuje flexibilní, aktivnější a zdravější práci na každém stojacím pracovišti.

Plynulé nastavení výšky: výškové nastavení se provádí pohodlně červeným, textilním poutkem na ruku. Současně je manipulace intuitivní a jednoduchá. Navíc má naše kancelářská židle pečeť "GS testovaná bezpečnost" a "Modrý anděl". Designový vzhled: moderní design upoutá pozornost v každé kanceláři nebo soukromé místnosti. Tak je výška plynule jemně nastavitelná a lze ji individuálně a ergonomicky nastavit a přizpůsobit.

Bezpečné stání: díky zaoblené a protiskluzové ploše s integrovanou ochranou proti překlopení udržuje stolička bezpečné stání a nabízí tak vynikající ochranu pro kancelářské nebo soukromé použití. Vysoká praktičnost: naše kancelářská sukně se vyznačuje možností minimalizace výšky produktu až na 620 mm a snadnou přenosností díky obvodovému okraji rukojeti a nízké hmotnosti výrobku.
ZnačkaInterstuhl #ad
VýrobceInterstuhl #ad
Výška25.98
Délka13.78
Hmotnost12.81
Šířka13.78

4. Prova Nova GmbH

#ad

Kulaté sedadlo Ø 33 cm, výška sedáku cca 54 – 73 cm, čalouněný dekor: černá dekorace, kolečka/podlahové kluzáky: měkká bandáž kol, Prova Nova GmbH Stolička na kolečkách Comfort 4400

#ad
Prova Nova GmbH #ad - Pracovní stolička musí zůstat tam, mohou však sklouznout, a zůstanou pevně na místě, když posunete profesionální stoličku, které se samy odemknou, když vstanete. Potahový materiál celková konstrukce: 89% pvc compound, din en 1021 1+2, din 68082, din 53438 část 2, cpart 1+2, požární bezpečnost: din 4102 b1, 11% bavlna a polyester - povrchová úprava: 100% pvc compound, bs 5852 cpart 1+2, lassement m 1.

Mechanismus spouštění s jednou pákou odolná proti roztržení, plynule výškově nastavitelný chromovaný bezpečnostní plynový sloupek s hloubkovým odpružením, rozsah zdvihu. Plastový nožní kříž ø cca 600 mm = blízký přístup k pracovnímu prostoru. Z tohoto důvodu jsou naše kolečkové stoličky opatřeny univerzálními dvojitými kolečky ø 50 mm, brzděnými v závislosti na zatížení, že ačkoliv se kolečka v zaaretovaném stavu již neloupí, nosnost cca 120 kg.

Vezměte prosím na vědomí, hmotnost cca 8 kg, kam je umístíte, když sedíte, aniž by se pak sami rozvalila. Při správném použití se podle din en iso 10993-5 neočekávají žádné cytotoxické účinky a podle DIN EN ISO 10993-10 žádné primární podráždění kůže. Cca 54 - 73 cm. Ručně polstrované kulaté sedadlo, otočný o 360°, prodyšný potah sedadla pro nejlepší komfort sezení při každém klimatu, průměr cca 330 mm, tloušťka sedáku cca 60 mm, odolný proti poškrábání a oděru, dezinfekčním prostředkům = dlouhá životnost.
ZnačkaProva Nova GmbH #ad
VýrobceProva Nova® #ad
Hmotnost15.56
Číslo dílu4400.0300.w

5. WOLTU

#ad

Otočná stolička, rolovací rocker s nízkou opěrkou, výška sedáku 43 – 54,5 cm, umělá kůže BS133sz, výškově nastavitelná, pracovní stolička černá, WOLTU Kancelářská stolička s kolečky

#ad
WOLTU #ad - Sedadlo otočné o 360° a kolečka vám umožňují volně se otáčet a pohybovat se při různých příležitostech. Ergonomická stolička: tato stolička na kolečkách byla vyvinuta s ohledem na komfort a ergonomii. Nastavitelná výška se perfektně hodí k vašim potřebám a nízké opěradlo může lépe podporovat spodní část zad.

UpozornĚnÍ: před montáží odstraňte ochranný kryt plynové pružiny. Snadná montáž: díky dodávanému příslušenství a snadno srozumitelnému návodu český jazyk nelze zaručit můžete pracovní stoličku WOLTU obratem ruky sestavit. 5 polyuretanových koleček na noze tiše roluje, chrání podlahu a nezanechávají žádné stopy. Stylové a komfortní: sedadlo kosmetické stoličky je kompletně polstrované novou bavlnou a opatřeno měkkým potahem z umělé kůže, což zajišťuje elegantní vzhled a také optimální pocit při sezení.

Stabilní a bezpečná: tato otočná stolička je vybavena robustní chromovanou kovovou nohou a má dobrou stabilitu a vysokou nosnost 120 kg. Výškově nastavitelná a flexibilní: výška této stoličky s nízkou opěrkou zad je nastavitelná mezi 53 a 65, 5 cm.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška25.79
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka11.81
Číslo díluBS133sz
ModelkaBS133sz

6. Office Marshal

#ad

Office Marshal Stolička na kolečkách | testováno TÜV + GS | mnoho barev | plast nebo ocel červená, kov

#ad
Office Marshal #ad - Bezpečnost kolečkové stoličky byla potvrzena certifikátem TÜV Süd. S ním získáte 40 centimetrů velikosti, pokud chcete něco dosáhnout v nedosažitelných výškách! Samozavírací kolečka – díky podložkám z protiskluzové gumy nabízejí oba stupně dobrou stabilitu při stání.

Mnohostranně použitelný – díky dvěma různým pracovním výškám a samozapuštěným kolečkům lze stoličku flexibilně používat. Vysoce kvalitní a robustní materiál zajišťuje dlouhou životnost a nabízí nejvyšší stabilitu v každé situaci! Testováno tÜv – kromě své originální funkce lze "sloní nohu" dostupnou ve čtyřech barvách samozřejmě použít také jako místo k sezení pro krátký odpočinek nebo jako odkládací plochu. Jakmile je stolička zatížena hmotností, pružná kolečka se zatlačí dovnitř a stolička stojí pevně a bezpečně na podlaze.

Robustní kryt z oceli – extrémně stabilní stolička na kolečkách z oceli je praktickým pomocníkem pro domácnost, kancelář nebo prodejny. Vlastnosti produktu – materiál: ocel // výška: 40 cm // průměr nahoře: 29 cm // průměr dole: 43 cm // maximální nosnost: 150 kg // gumové podložky // kov extrémně stabilní // certifikát: TÜV Süd číslo certifikátu: z1a 15 10 61536 011! .
ZnačkaOffice Marshal #ad
VýrobceFloordirekt #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost6.61
Šířka15.75
Číslo díluEZ-5PAT-2LQF
ModelkaEZ-5PAT-2LQF

7. Dynaseat

#ad

Varianta 45 – 65 – ergonomická stolička do kanceláře – stolička na psací stůl s houpacím efektem – pomůcka pro stání, Dynaseat Ergonomická výškově nastavitelná stolička k sezení a stání černá

#ad
Dynaseat #ad - Navíc nabízí pohodlný sedací polštář. Malá stolička je vhodná pro normální i velké pro oba typy psacích stolů. Extrémní a šetrná poloha sezení – efekt houpacího se stoličky adHD zajišťuje nepřetržitým ale minimálním pohybem vzpřímenou polohu páteře a méně bolestí zad.

Rychlá montáž a pohodlí – složená z několika částí lze ergonomickou stoličku rychle postavit během několika minut. Kancelářská stolička s otočným efektem – s naší stoličkou na psací stůl získáte efektivní prostředek k úlevě od potíží se zády a ke zlepšení vzpřímené a zdravé polohy při sezení.

Více soustředění a produktivity – svislá poloha sezení a neustálý pohyb umožňují lepší transport kyslíku, tím se podporuje koncentrace a produktivita. Výškově nastavitelné varianty – vyberte si mezi dvěma výškově nastavitelnými variantami pro normální a vysoké psací stoly.
ZnačkaDynaseat #ad
VýrobceDynaseat #ad
Výška25.59
Délka12.99
Hmotnost24.1
Šířka12.99
Číslo díluDS001
ModelkaDS001

8. KKTONER

#ad

Pracovní stolička, otočná z umělé kůže, černá, 51–67 cm, KKTONER Rolovací barová stolička, výškově nastavitelná

#ad
KKTONER #ad - Pohodlná a pohyblivá: s 5 kolečky s lehkým chodem se s touto stoličkou snadno pohybuje. Nosnost: až 136 kg. Výškově nastavitelná: otočná židle je plynule výškově nastavitelná pákou od 51 cm do 67 cm, otočná o 360 stupňů.

Lze použít také doma v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo v kanceláři. Odolná a snadná péče: se zesílenou konstrukcí sedadla a umělou kůží je tato stolička odolná a snadno se čistí. Snadná montáž: pomocí přiloženého montážního návodu lze otočnou židli snadno sestavit. 10 cm silná sedací plocha vám poslouží extra komfort. Max. Mnohostranně použitelný: ideální pro kadeřnické salony, tetovací umělce a kosmetičky.
ZnačkaKKTONER #ad
VýrobceKKTONER #ad
Výška7.4
Délka16.7
Hmotnost9.48
Šířka16.5
Číslo díluBBS0301
ModelkaBBS0301

9. WOLTU

#ad

WOLTU 1 x nastavitelná stolička židle jídelní židle stolička na líčení komerční obchod víceúčelový 360° otočný sametový růžový sedák 38-49,5 cm vysoký

#ad
WOLTU #ad - Sedák na sedací stoličce je opatřen pěnovým polstrováním, aby bylo dosaženo pohodlného sezení. Barové křeslo woltu s volným sedátkem otočným o 360° má nastavitelnou výšku sedáku 38–49, 5 cm. Maximální nosnost činí až 120 kg.

Barovou židli woltu můžete namontovat zcela jednoduše během několika minut. Protiskluzový kroužek pod podstavcem může chránit podlahu před poškrábáním a snížit hluk při pohybu. Podrobný návod k montáži a nářadí jsou součástí dodávky. Ergonomický design: vyklenutí opěradla je zcela přizpůsobeno tvaru vašeho těla. Jednoduchá a rychlá montáž: celková výška nastavitelná: 60, 5 cm; výška opěradla: 23, 5 cm.

Protiskluzový podstavec: podstavec je vyroben z nerezového matného kovu. To vás ochrání před únavou nebo nepohodlím způsobeným dlouhým sezením. Po delším sezení se polštář nedeformuje. Dbejte prosím na to, 5 - 72 cm; sedací plocha: 35 x 42, 5 cm; průměr konstrukce 38, abyste před montáží sundali ochranný kryt plynové pružiny. Povrch stoličky je odolný proti roztržení. Je robustní a má dlouhou životnost.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška28.35
Délka13.78
Hmotnost11.02
Šířka16.73
Číslo díluBH300rs-1

10. SONGMICS

#ad

O 360 ° otočná barová stolička, kancelář stolička, výškově pomůcka pro postavení sedadla, výška sedadla 50 – 70 cm, s Protiskluznými podlahové kroužkový, Songmics na kuchyňskou stolička

#ad
SONGMICS #ad - 100% zufriedenheits: songmics bietet ihnen en Kundenservice vor und nach dem Bestellen. Einfach zu montieren: die stange muss nur in die Löcher der Basis und des Sitzes gesteckt werden, es ist kein Werkzeug erforderlich.

Voll gepolstert: gepolstert mit 6, 6 cm starkem schaumstoff mit hoher Dichte und Elastizität, der große Sitz Ø 38 cm ist extra bequem und verformt sich auch nach längerem Gebrauch nicht. Aktives sitzen: holen sie sich diesen ergonomischen Arbeitshocker, schwenken und neigen Sie ihn leicht, damit Sie den ganzen Tag voller Energie und Produktivität sind. Berlegen sie nicht lange und schlagen Sie einfach zu! Einstellen auf ihre ideale hÖhe: 2 hebel befinden sich unter dem Sitz; Sie können sie benutzen, um die Stuhlhöhe von 50 cm bis 70 cm zu verstellen und Ihre verschiedenen Anforderungen zu erfüllen.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška27.56
Délka14.57
Hmotnost17.42
Šířka14.57
Číslo díluOSC01BK
ModelkaOSC01BK