Top 10 Wischmopp Mit Auswringfunktion – Mopy na mokré a suché čištění pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vileda

#ad

Vileda SuperMocio 3Action mop náhradní hlavice – dvojité výhodné balení

#ad
Vileda #ad - Opakovaně použitelné a lze prát v pračce – pokaždé, když chcete vyčistit podlahy, použijte svěží a čistý mop. Zóny pro hloubkové čištění – tři různé silové zóny s jedinečnými čisticími silami umožňují optimální hloubkové čištění vašich zapečetěných tvrdých podlah doma.

Hlava ve tvaru citronu – díky jedinečné citrónové hlavě mopu můžete snadno čistit těžko přístupná místa, jako jsou rohy nebo pod nábytkem. Perte s podobnými textilie. Vileda supermocio 3action lze prát v pračce až na 60 °C.

Odstraňuje více než 99 % bakterií pouze vodou* – vyrobeno z nejjemnějších mikrovláken, odstraňuje náplň Vileda SuperMocio 3Action přes 99 % bakterií pouze vodou. Vysoce savá vlákna – s vysoce savými vlákny se snadno nasává i velká znečištění a přebytečná voda, čímž se optimalizuje proces sušení.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.42
Šířka5.12
Číslo dílu122615
Modelka122615

2. VILEDA

#ad

2 Stück 1er Pack, Mikrofaser, VILEDA Ultramax Power Wischer Nachfüllpack, weiß/rot, Blanc/Rouge Nachfüllpackung für Flachbesen

#ad
VILEDA #ad - Vileda ultramax power wischer nachfüllpack für Flachbesen, Mikrofaser, weiß/rot, 2 Stück 1er Pack.
ZnačkaVILEDA #ad
VýrobceVILEDA #ad
Výška6.3
Délka10.63
Hmotnost0.33
Šířka1.57
Číslo dílu167720
Modelka167720
ZárukaHersteller.

3. Vileda

#ad

účinný proti mastným nečistotám a skvrnám, Vileda SuperMocio Soft mop náhradní hlava, mop z 30% mikrovlákna, výhodné balení 2 ks

#ad
Vileda #ad - Inný proti mastným nečistotám a skvrnám. Náhradní mop pro systémy SuperMocio. Složení: 50 % viskóza, 30 % pe mikrovlákno, 20 % polypropylen. Dvojité výhodné balení. Jednoduchá výměna stírací hlavy díky zacvakávacímu systému. S 30% mikrovláknem pro obzvlášť silnou savost. Hlava mopu ve tvaru citronu pro lepší přístup do rohů. S flísovými vlákny pro zachycení nejmenších částic nečistot.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda GmbH #ad
Výška1.18
Délka5.12
Hmotnost0.22
Šířka5.12
Číslo dílu11099
Modelka11099

4. Leifheit

#ad

Leifheit Podložka na podlahu šetrná k zádům Profi XL micro duo Telescope, otočný kloub o, s potahem na dlaždice a laminát, mop k uvolnění s klikem na nohy, teleskopická rukojeť 87 – 142 cm z oceli

#ad
Leifheit #ad - Potah z mikrovlákna – mop leifheit se 2 vlákny je všestranný talent, uvolňuje nečistoty na laminátových a kamenných podlahách. Nejjemnější štětiny čistí odolné nečistoty bez námahy.

Ideální pro odšťavňovač, který je k dostání samostatně. Click-system – čistič podlah má patentovaný systém leifheit Click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s teleskopickou násadou. 55049. Chytrá rukojeť – drhnutí s teleskopickou násadou z vysoce kvalitní oceli lze nastavit na výšku mezi 87 – 142 cm, má šířku stírání 42 cm a otočný kloub o 360 stupňů.

Rozsah dodávky – mop na podlahu leifheit profi xl micro duo včetně mopu z mikrovlákna, teleskopická násada 87–142 cm se zacvakávacím systémem nekompatibilní se sérií Leifheit Professional, výr. Etří záda – s profesionálním mopem na podlahu nezatěžuje záda, protože ji lze ovládat kliknutím na nohu bez ohýbání. č.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška2.5
Délka43.7
Hmotnost1.7
Šířka8.7
Číslo dílu55049
Modelka55049

5. MAM

#ad

Profesionální 42 cm ušlechtilá ocel Bodenexpress Made in Germany 3X mop násada vhodná pro Hara

#ad
MAM #ad - 3x profesionální bavlněný mop vnitřní rozměry 42 x 10 cm Materiál: směs bavlny a polyesteru. S profesionální násadou z hliníku, teleskopický styl, 170 cm, otočný uzávěr, délka 95 cm – 170 cm, vysouvací.

Utěrka na podlahu je velmi dobré kvality a lze ji prát do 95 °, vlasy a žmolky, má dlouhou životnost a spolehlivě absorbuje nečistoty, je vhodná pro všechny šířky stěračů s rozměry 42 x 9 cm Ha-Ra Bodenexpress, Leifheit atd. Profesionální skládací držák z ušlechtilé oceli 42 x 9 cm Made in Germany. Skládací držák z ušlechtilé oceli se vyrábí v jedné z nejlepších německých oceláren, otočný do všech směrů, skládací držák extra třídy.
ZnačkaMAM #ad
Výrobcewischmop-discount #ad

6. Ha-Ra

#ad

Ha-Ra Utěrka na podlahu Nano Gold Soft I stěrka na podlahu s dlouhou životností pro čištění podlah a stěn I potah na mop ze 100% polyesterového mikrovlákna I silně čistitelný a savý I 42,5 cm

#ad
Ha-Ra #ad - Dlouhá životnost – mop na podlahu ha-ra přesvědčí díky použití vysoce kvalitních mikrovláken, vysoké plošné hmotnosti a speciální povrchové úpravě zad s vysokou životností. Neuvěřitelná čisticí síla – tento potah na mop je vybaven jednou z nejvyšších plošných závaží dostupných na trhu – mop na podlahu s přesvědčivými výsledky čištění.

Všechny strukturované podlahy – tento ultra jemný vysoce zhutněný vysoce výkonný podlahový ručník z mikrovlákna je zárukou vysoce účinného čištění všech strukturovaných podlah a dlaždic se spárami. Utěrka z mikrovlákna – čisticí hadřík z mikrovlákna je zárukou nejlepšího zachycování nečistot a nejefektivnějšího výsledku čištění – maximální plošný výkon dostupný na trhu, čištění až 50 m² v kuse.

Vyrobeno v německu – všechny komponenty našich čističů jsou 100% vyráběny v Německu a ručně šité – přesvědčte se sami o vynikající kvalitě našich čističů podlah.
ZnačkaHa-Ra #ad
VýrobceHa-Ra #ad
Číslo dílupart_B005W0QQJC
Modelka.

7. Leifheit

#ad

Mop k uvolnění kliknutím na nohy, otočný kloub o 360°, s potahem z mikrovlákna na dlaždice a laminát, Leifheit mop na podlahu Profi XL micro Duo s ocelovou násadou 140 cm, zacvakávací systém

#ad
Leifheit #ad - č. Mopu z mikrovlákna, ocelová násada 140 cm se zacvakávacím systémem nekompatibilní se sérií Leifheit Professional, výr. Click-system – čistič podlah má patentovaný systém leifheit Click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s ocelovou násadou.

Díky 42 cm širokému potahu šetří tento mop čas a námahu i na velkých plochách. Etří záda – s profesionálním mopem na podlahu nezatěžuje záda, protože ji lze ovládat kliknutím na nohu bez ohýbání. Také nohy stolu a židle nejsou díky otočné hlavě o 360 stupňů žádný problém.

Potah z mikrovlákna – potah na mop leifheit se 2 vlákny uvolňuje nečistoty na dlaždicích a kamenných podlahách. Ideální pro odšťavňovač, který je k dostání samostatně. 55048. Velká šířka stírání – díky 42 cm širokému mopu šetří tento mop čas a námahu i na velkých plochách. Rozsah dodávky – mop na podlahu leifheit profi xl micro duo vč.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška59.06
Délka59.06
Hmotnost1.2
Šířka39.37
Číslo dílu55048
Modelka55048
ZárukaGaranzia produttore: 3 anni.

8. Vileda

#ad

Vileda Easy Wring/Clean Turbo Set smeták s kbelíkem + 2 náplně

#ad
Vileda #ad - Dva druhy vláken: bílá vlákna ze 100% mikrovlákna pro maximální absorpci každodenních nečistot a červená vlákna nerayanttes pro odolné nečistoty, také na citlivých podlahách. Vroubkování pro držení rovné násady: praktické uložení. 2 kusy náhradních gum. Podélná rukojeť pro lepší stabilitu. Nálevka a rukojeť: Kbelík lze snadno vyprázdnit.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška10.63
Délka17.72
Hmotnost2.86
Šířka10.63
Číslo dílu151706
Modelka163424

9. Vileda

#ad

Ideální pro tvrdé podlahy, 1 balení, hlavice mopu z mikrovlákna se silnými vlákny pro sady Vileda Turbo, barva fialová bílá, Vileda Turbo 3v1 EasyWring&Clean náhradní mop

#ad
Vileda #ad - Pokročilá technologie mikrovlákna – mop turbo 3 v 1 se skládá z mikrovlákna, powerpadu a přídavných vláken, která společně zajišťují vynikající výsledek čištění. Pro všechny systémy rotačních mopů vileda – náhradní hlavice turbo 3v1 je kompatibilní se všemi systémy mopu Vileda jako např.

Podložka z mikrovlákna a vlákna odstraňují i odolné nečistoty a skvrny. Vileda turbo, vileda Turbo Smart a Vileda Easy Wring & Clean. Po asi 6 měsících by se měla hlava mopu vyměnit. O 40 % více čisticí síly – mop vileda turbo 3 v 1 spojuje vlastnosti našeho nejlepšího plochého mopu s vlastnostmi nejlepšího rotačního mopu a odstraňuje více než 99 % bakterií* pouze vodou.

Pro všechny tvrdé podlahy – hlavice mopu lze použít na všech tvrdých podlahách, dlaždice, jako je dřevo, linoleum a další. Istý po dobu 6 měsíců – mop lze bez problémů prát v pračce na 30 °c, aniž by ztratil čisticí sílu.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška11.81
Délka2.17
Hmotnost0.33
Šířka8.66
Číslo dílu167750
Modelka4023103227439
ZárukaBez záruky.

10. Vileda

#ad

Mop a kbelík s výkonným odstřeďováním, modrá, Vileda Turbo EasyWring & Clean kompletní sada

#ad
Vileda #ad - Kvalitní stírací hlava 2v1 se skládá z jedinečné kombinace mikrovlákna a červených silových vláken. Vlhkost potahu lze pomocí pedálu a praku kbelíku individuálně určit pro každou podlahovou krytinu. Důkladně a bez námahy odstraňuje mastné nečistoty a je přitom enormně savý. Kompletní sada se skládá z hlavy mopu, teleskopické násady a kbelíku s nožním pedálem a prakem pro pohodlné ždímání bez námahy.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVILEDA GMBH #ad
Výška11.54
Délka11.65
Hmotnost0.52
Šířka19.13
Číslo dílu167756
Modelka167756