Top 9 beyerdynamic In Ear – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. beyerdynamic

#ad

Beyerdynamic Free BYRD HiFi In Ear sluchátka Bluetooth® Stereo černá Noise Cancelling nabíjecí pouzdro

#ad
beyerdynamic #ad - Výdrž baterie až 11 hodin po jednom nabití, nabíjecí pouzdro s funkcí nabíjení Qi. Osvědčený zvuk beyerdynamic s funkcí Active Noise Cancelling ANC a režimem Transparency. Vysoký komfort při nošení s osmi páry ušních tipů, díky certifikaci IPX4 chráněné proti stříkající vodě. Bluetooth je registrovaná značka Bluetooth SIG, Inc. Výkonný mikrofon s qualcomm cVcTM pro velmi dobrou srozumitelnost řeči.
Značkabeyerdynamic #ad
Výrobcebeyerdynamic #ad
Výška2.3
Délka5.4
Hmotnost0.03
Šířka5.1
Číslo dílu728926
ModelkaFree BYRD Black
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. beyerdynamic

#ad

True Wireless Bluetooth, dlouhá výdrž baterie, aktivní potlačení hluku, beyerdynamic Sluchátka do uší Free BYRD, IPX4, přizpůsobení zvuku a vestavěná Alexa, mikrofon

#ad
beyerdynamic #ad - Nadprůměrně dlouhá výdrž baterie až 11 hodin po jednom nabití, nabíjecí pouzdro s funkcí nabíjení Qi. Kvalitní materiály a koncepce náhradních dílů, díky certifikaci IPX4 chráněné proti stříkající vodě. Bluetooth 5. 2, alexa built-in, google fast pair a nejnovější audio kodeky Qualcomm aptX Adaptive & AAC. Perfektně sedí a vysoký komfort při nošení, 8 ušních nástavců v různých velikostech a materiálech. Pohyblivý zvuk beyerdynamic s režimem anC a transparentnosti a vynikající mikrofon s Qualcomm cVcTM pro nejlepší srozumitelnost řeči.
Značkabeyerdynamic #ad
Výrobcebeyerdynamic #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.03
Šířka19.69
Číslo dílu728934
ModelkaFree BYRD Grey

3. Marshall

#ad

Marshall Mode EQ sluchátka do uší, sluchátka – černá a mosaz

#ad
Marshall #ad - Marshall design – moderní ekvalizér má ikonické logo Marshall na kabelovém klipu a M logo Marshall na sluchátkách. Režim glitch: zapnuto – moderní ekvalizér s jedinečným tlačítkem EQ, kterým si můžete hudbu individuálně přizpůsobit.

Perfektní tvar – moderní ekvalizér se dodává se čtyřmi různými velikostmi špuntů do uší, aby dokonale sedly. Mikrofon a dálkové ovládání – přes integrovaný mikrofon a dálkové ovládání můžete moderním ekvalizérem přijímat telefonní hovory a ovládat hudbu. Velký zvuk v malém balení – s ovladači na míru nabízí moderní ekvalizér prvotřídní zvukový výkon při minimálním zkreslení.
ZnačkaMarshall #ad
VýrobceZound Industries #ad
Výška2.05
Délka7.28
Hmotnost0.04
Šířka3.82
Číslo dílu04090940
Modelka04090940
Záruka1 year

4. Sennheiser

#ad

Poslech hudby a telefonování s adaptivní funkcí akustiky a potlačením okolního hluku, černá, Sennheiser Sport True Wireless sluchátka – Bluetooth sluchátka do uší pro sportovní životní styl

#ad
Sennheiser #ad - Dlouhá výdrž baterie: s vysoce kvalitním pouzdrem, které je součástí dodávky, můžete na cestách přehrávat hudbu až 27 hodin. Ip54 dust, splash & sweat: vychutnejte si vynikající audio zážitek, bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo kolik překračujete své hranice.

Kompletní digitální ovládání: s naší aplikací smart control pro ios/android lze funkce sluchátek přizpůsobit vašim každodenním potřebám; plně přizpůsobitelné ovládání hudby, hovorů a hlasových asistentů a nezávislé používání sluchátek. Přizpůsobitelná akustika: otevřené adaptéry uší pro vnímání situace, aby se zabránilo rozptýlení, a uzavřené adaptéry uší pro pasivní minimalizaci hluku, takže můžete zůstat v souladu se světem, abyste se mohli soustředit na svůj trénink.

Bezpečný, na míru střižený tvar: kompaktní, ergonomický design, vyměnitelné ploutve a výběr ušních adaptérů zajišťují optimální komfort a bezpečný střih. Vynikající zvuk, personalizovaný integrovaným ekvalizérem a řadou Bluetooth kodeků AAC, aptX, žádné kompromisy: poháněno převodníkem Sennheiser TrueResponse, SBC.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška1.64
Délka2.54
Hmotnost0.12
Šířka1.57
Číslo dílu509299
Modelka509299
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Shure

#ad

Kompatibel mit Apple & Android -Geräten, Schwarz, langlebige Qualität, Shure AONIC 215 Wired Sound isolierende Ohrhörer, Einzelfahrer, abnehmbares Kabel, sichere In -Ear -Passform, klarer Sound

#ad
Shure #ad - Höre die musik in all ihren-Details. Das formbare kabel sorgt für einen sicheren Halt der Ohrhörer und kommt dir beim Tragen nicht in die Quere. Der sichere sitz der ohrhörer und die Sound Isolating Technologie garantieren ein immersives Hörerlebnis beim Sport oder auf Reisen.

Die sound isolating technologie-reduziert umgebungsgeräusche um bis zu 37 dB. Abnehmbares ohrhÖrer-kabel mit 3, 5-mm-klinke zum anschließen an laptop, entertainmentsysteme im Flugzeug und andere Mobilgeräte. Legendäre Shure-Qualität. Einfache steuerung von Anruffunktionen, Sprachbefehlen, Lautstärke und Musikwiedergabe. Beeindruckender fullrange-sound mit einem einzelnen balanced-Armature-Treiber mit Bassreflexöffnung. Geniesse transparenten klang beim telefonieren und volle kontrolle durch die integrierte fernbedienung und das-Mikrofon.

Hochwertige verarbeitung für eine lange lebensdauer. Lieferumfang: 2-jahres-garantie, 6, 5-mm-klinke, abnehmbares ohrhörer-Kabel mit 3, aonic 3 sound isolating ohrhörer, Fit Kit mit-verschiedenen Ohrpassstücken für einen perfekten Sitz, 3-mm-Klinkenadapter und Transport-Case. In vier farben erhÄltlich schwarz, blau, transparent oder Weiß. Frequenzbereich: 22 Hz - 17, 5 kHz. Kompatibel mit dem gesamten mmcx-zubehÖr für noch mehr anschlussoptionen-Verbinde die Ohrhörer mit jedem Gerät, an jedem Ort.
ZnačkaShure #ad
VýrobceShure #ad
Hmotnost0.26
Číslo díluSE215DYBK+UNI-EF
ModelkaSE215DYBK+UNI-EFS
Záruka2 Year Manufacturer

6. LINSOUL

#ad

2pólový odnímatelný kabel bez mikrofonu, černá, HiFi kovová sluchátka s přední deskou z ušlechtilé oceli, LINSOUL KZ ZS10 Pro 4BA+1DD In Ear monitor

#ad
LINSOUL #ad - Díky speciálnímu designu může zvuky efektivně izolovat na 26 dB a nabízí tak lepší zážitek při požitku z hudby. Zs10 pro má celkem dynamické basy a jasné rozlišení. I při intenzivním tréninku sedí stále bezpečně v uchu. Doporučujeme aktualizovat kabel na kabel Tripowin, abychom dosáhli zlepšení zvuku.

Prosíme o pochopení. Příjemné i na dlouhou dobu. Havá známka od 15. Odnímatelný, zatímco dutina je z dovážené pryskyřice. Vylepšená hybridní sluchátka 4ba + 1dd a magnetická dynamická jednotka jako aktualizovaná verze kz zs10 má pro vlastní přizpůsobení symetrické armatury, mezi nimi dva ovladače 30095 pro výšky a dva ovladače 50060 pro středy. Oba různé materiály zajišťují nejen elegantní vzhled a třpytivý vzhled, aby se tužka zlomila a prodlužuje životnost rozhraní.

Září 2021 se dodávají 4 typy kabelů náhodně. Tyto verze sdílejí stejný výkon s POUZE SVĚTLOVÁNÍ. Při zachování dosavadního výkonu jsou výšky tohoto modelu rozšířeny o 40 kHz. Je vědecky vytvarován tak, aby se do ucha hodil jako ušní sluchátka na míru. Oddělovací deska desek plošných spojů přidává se deska, aby umožnila všem ovladačům plnou reprodukci a poskytla plynulý, rozumný a detailní hudební zážitek.
ZnačkaLINSOUL #ad
VýrobceLINSOUL #ad
Výška1.18
Délka3.74
Hmotnost0.13
Šířka2.76
Číslo díluKZ ZS10 Pro
ModelkaKZ ZS10 Pro

7. Sennheiser

#ad

červená, Sennheiser CX 300S sluchátka do uší s univerzálním chytrým dálkovým ovládáním

#ad
Sennheiser #ad - Sluchátka do uší s detailním zvukem a lepší reprodukcí basů. Integrovaný mikrofon a integrované dálkové ovládání pro ovládání volání a hudby. Ergonomický design do uší pro tlumení hluku v pozadí a nerušený zážitek z poslechu. Odolný, nezamotaný kabel pro dlouhotrvající požitek z poslechu.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost0.03
Šířka0.59
Číslo díluCX 300s
Modelka508595
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Sennheiser

#ad

Realistickou intonací a působivými basy – černá, vynikajícím Hi-Fi zvukem, Sennheiser IE 200 kabelová audiophile stereo sluchátka – sluchátka do uší s kabelem – s jasným

#ad
Sennheiser #ad - Decentní, jasnost a síla v klasicky minimalistickém a atraktivním vzhledu, sytě černá a estetická: detaily, který vás bude doprovázet všude. Vynikající komfort pro dlouhé sezení: nastavitelné ušní třmeny, adaptér do uší a osvědčený ergonomický design zajišťují pohodlné a bezpečné držení na každém uchu – ať už velké nebo malé.

Hi-fi kvalita: vnímejte každý zvuk – se silnými basy, sladěnou akustikou pro vyrovnání difuzního pole, minimálním harmonickým zkreslením, vysokým rozlišením a rozšířením vysokých tónů. Personalizované basy: optimalizujte spodní oblasti a reprodukci basů pomocí dvou různých nastavení pro upevnění špuntů do uší – jedinečná tuningová funkce pro milovníky hudby.

Nová kvalita zvuku: 7 mm širokopásmový transformátor trueresponse transducer byl zdokonalen více než 15 let – náročný postup zajišťuje, že dynamické miniaturní ovladače nevykazují téměř žádné rozdíly.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška0.39
Délka47.24
Hmotnost0.01
Šířka0.2
Číslo dílu700249
Modelka700249
Záruka2 roky výrobce

9. beyerdynamic

#ad

Hi-Res, beyerdynamic XELENTO Remote 2. generace High-End sluchátka do uší s ovladačem Tesla.11, s kabelem Pentaconn, kabelové připojení

#ad
beyerdynamic #ad - Elegantní, ergonomicky navržený kryt s logem z 24karátového pravého zlata, pozlacených přípojek a postříbřených kabelů. Na audible piece of Jewellery – Handcrafted in Germany.

Miniaturní technologie tesla: ovladač tesla. 11 pro nejvyšší účinnost a zvuk s vysokým rozlišením certifikováno Hi-Res Audio. Dva připojovací kabely s mmcx konektorem: kabel jack symetrický 4, kabel jack 3, 4 mm Pentaconn pro DAP a kompatibilní HiFi komponenty, 5 mm s dálkovým ovládáním a mikrofonem hands-free. Perfektně sladěné koncovky do uší v 10 velikostech 7 párů silikonových násadek do uší od Beyerdynamic, 3 páry pěnových nástavců do uší od Comply, rozsáhlý rozsah dodávky.
Značkabeyerdynamic #ad
Výrobcebeyerdynamic #ad
Výška2.4
Délka10.5
Hmotnost0.05
Šířka8.5
Číslo dílu728560
ModelkaBD728560
Záruka2 roky