Top 9 DeLonghi Wasserfilter DLSC002 – Vodní filtry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Balení 1 ks, péče a ochrana přístroje, bílý, optimalizuje kvalitu kávy a chrání před vodním kamenem, Originální vodní filtr od De'Longhi DLSC002 – Příslušenství pro plně automatické kávovary De'Longhi s vodním filtrem

#ad
De'Longhi #ad - Kompatibilita: vhodné pro všechny kávovary de'longhi řad ecam, etam a epam včetně řady esam 66. 67. 69. Přístroje řady BCO 41. 42. Pravidelná výměna: pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vyměňovat filtr každé 2 měsíce v závislosti na kvalitě vody.

Zvyšuje životnost vašeho přístroje: správné čištění a údržba kávovarů a plně automatických kávovarů zajišťuje dlouhou životnost přístroje. A řad eC6. Ec7. Ec8. Ec9. Vylepšená kvalita kávy: vodní filtr de'longhi zlepšuje chuť kávy díky redukci nepříjemných pachů a chutí ve vodě. Inek: vodní filtr od de'longhi redukuje usazeniny vodního kamene a při pravidelném používání prodlužuje životnost přístroje. -.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška6.5
Délka2.4
Hmotnost0.25
Šířka1.7
Číslo díluDLSC002
ModelkaDLSC002
ZárukaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

2. ARETHONE

#ad

řada Edam 6 kusů, náhrada za plně automatické kávovary De'Longhi DLSC002 filtr, Dinamica, Eletta Explorer, ARETHONE Vodní filtr, ETAM, kávový filtr kompatibilní s De'Longhi Magnifica S

#ad
ARETHONE #ad - Certifikováno tÜv süd: tyto vodní filtry jsou testovány a certifikovány tÜv süd a plastová vrstva filtračního prvku vykazuje dobrý těsnicí výkon, který brání tomu, aby aktivní uhlí ve filtračním prvku protékalo do nádržky na vodu.

Tyto náhradní filtry jsou vhodné pro celou řadu kávovarů: ecam, bco, aquahouse ah-cDE, ETAM, AquaCrest AQK-11, aquasemi, DeLonghi DLSC002, ser3017, rhodesy, esaM, EC série. Před použitím vložte do čisté vody, dokud nevzniknou žádné bubliny. Pravidelná výměna: pro optimálně filtrované výsledky vody se doporučuje filtr měnit každé 2 měsíce v závislosti na kvalitě vody.

Chraňte svůj kávovar: tento vodní filtr pro filtr De'Longhi Longhi snižuje tvorbu vodního kamene a tím zlepšuje výkon vašeho kávovaru. Dobrá kvalita: naše kávovary obsahují vysoce kvalitní iontoměnicí pryskyřici a aktivní uhlí, aby se redukovaly chlór, těžké kovy a jiné částečné znečištění ve vaší vodě.
ZnačkaARETHONE #ad
VýrobceShenzhen Juzihao Resources Management Co., Ltd #ad
Hmotnost0
ModelkaHDD891

3. De'Longhi

#ad

ETAM, Vodní filtr DeLonghi pro kávovary na kávu vhodný pro ECAM, BCO,EC... , 3 kusy balení 1 ks, ESAM

#ad
De'Longhi #ad - Filtrační kapacita: 50 litrů nebo maximálně 2 měsíce. Provedení: originál DeLonghi SER3017. Vhodné pro řadu DeLonghi ECAM. Zvyšuje životnost přístroje. Snižuje tvorbu vodního kamene a zlepšuje tak chuť kávy.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDelonghi #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost0.11
Šířka1
Číslo díluDLSC002
ModelkaXEYOW

4. ARETHONE

#ad

ETAM, EPAM série 10 kusů, kávový filtr kompatibilní s De'Longhi Magnifica S, Eletta Explorer, ARETHONE Vodní filtr, ECAM, náhrada za plně automatické kávovary De'Longhi DLSC002 filtr, Dinamica

#ad
ARETHONE #ad - Certifikováno tÜv süd: tyto vodní filtry jsou testovány a certifikovány tÜv süd a plastová vrstva filtračního prvku vykazuje dobrý těsnicí výkon, který brání tomu, aby aktivní uhlí ve filtračním prvku protékalo do nádržky na vodu.

Pravidelná výměna: pro optimálně filtrované výsledky vody se doporučuje filtr měnit každé 2 měsíce v závislosti na kvalitě vody. Dobrá kvalita: naše kávovary obsahují vysoce kvalitní iontoměnicí pryskyřici a aktivní uhlí, aby se redukovaly chlór, těžké kovy a jiné částečné znečištění ve vaší vodě. Chraňte svůj kávovar: tento vodní filtr pro filtr De'Longhi Longhi snižuje tvorbu vodního kamene a tím zlepšuje výkon vašeho kávovaru.

Před použitím vložte do čisté vody, dokud nevzniknou žádné bubliny. Tyto náhradní filtry jsou vhodné pro celou řadu kávovarů: ecam, delonghi dlsc002, Aquasemi, ESAM, ETAM, AquaCrest AQK-11, aquahouse ah-cde, BCO, ser3017, Rhodesy, EC série.
ZnačkaARETHONE #ad
VýrobceShenzhen Juzihao Resources Management Co., Ltd #ad
Hmotnost0
ModelkaHDD891

5. JORAIR

#ad

Kávový filtr Vodní filtr příslušenství kompatibilní s De'Longhi ECAM, ETAM, ESAM, BCO, Náhrada vodního filtru pro DeLonghi DLSC002, EC 6 kusů

#ad
JORAIR #ad - Takto vám připomene, kdy je čas pro nový vodní filtr. Prodloužení životnosti přístroje. Kompatibilita: tento vodní filtr dlsc002 kompatibilní s kávovary de'longhi ecam, etam a EPAM všechny série a ESAM 66/67/69, bco 41/42, EC6/EC7/EC8/EC9 série kávovarů.

Doba záznamu: otočte kryt vodního filtru, abyste zaznamenali aktuální měsíc používání. Kryt vodního filtru dlsc002 je vyroben z materiálu bez BPA, super cenově dostupný vodní filtr. Hospodárné a ekologické: 100% recyklovatelný vodní filtr, s dlouhou životností 1:1 a cena je pouze polovina originálu, rychlá a snadná instalace. Prodlužte životnost stroje: tento vodní filtr dlsc002 se skládá ze stejné kvalitní pryskyřice s iontovou výměnou a stejného aktivního uhlí z kokosových skořápek jako originál, čímž je voda měkčí a snižuje nečistoty jako oxid vápenatý, který zůstává v kávovaru.

Pro dosažení nejlepšího efektu filtrace vody doporučujeme každé 2 měsíce vyměnit vodní filtr DLSC002 v závislosti na kvalitě vody. Tento vodní filtr dlsc002 pro kávovary de'longhi zlepšil efektivitu práce, účinně redukoval zbývající chlór ve vodě a odstraňuje pachy, odstraňuje vodní kámen a jiné nečistoty a zajistil čerstvou vodu a lahodnou kávu. Zlepšete kvalitu kávy: pro milovníky kávy je chuť kávy velmi důležitá.
ZnačkaJORAIR #ad
VýrobceJORAIR #ad
ModelkaDLSC002

6. De'Longhi

#ad

Delonghi SER 3017 ECAM vodní filtr 5dílná sada

#ad
De'Longhi #ad - Filtrační kapacita: 50 litrů nebo maximálně 2 měsíce. Provedení: originál DeLonghi SER3017. Pro přístroje řady ecam a kombinované přístroje BCO420 - BCO410 Snižuje tvorbu vodního kamene a zlepšuje tak chuť kávy. Zvyšuje životnost plně automatického zařízení.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDeLonghi #ad
Výška3.15
Délka5.91
Hmotnost1.1
Šířka3.94
Číslo díluSER3017

7. iRhodesy

#ad

Kávový filtr Water Filter kompatibilní s DeLonghi ECAM, iRhodesy Vodní filtr pro DeLonghi DLSC002, EC. balení 6 ks, ETAM, ESAM, BCO

#ad
iRhodesy #ad - 100% recyklovatelný vodní filtr s rychlou a snadnou instalací. Filtrační prvek lze měnit pomocí zobrazení času na vodním filtru. Vysoce kvalitní filtrační materiál: tyto kávové filtrační patrony obsahují vysoce kvalitní iontoměničovou pryskyřici a aktivní uhlí, které odstraňuje nečistoty, jako je uhličitan vápenatý, aby se zlepšila kvalita vody pro lepší chuť kávy.

Před použitím prosím čistič vody zcela namočte pod tekoucí vodou. Lepší výkon motoru: náhradní filtr kompatibilní s delonghi zlepšuje výkon a účinnost stroje. Kompatibilní s modely: včetně kávovarů typu ecam, etam, esam, rhodesy, delonghi dlsc002 a běžných kávovarů s pumpičkou řady EC680 a EC800.

Certifikace vysoké kvality: filtry jsou certifikovány tÜv sÜd, iapmo r&T podle NSF/ANSI 42 pro bezpečnost materiálu. Prodlužte životnost přístroje tím, že budete udržovat vedení čisté. Zabraňte ucpání kávovaru vápenatými usazeninami. Ivotnost 2 měsíce: vyměňte vodní filtr minimálně 2 měsíce, abyste zajistili trvalou vodu a prodloužili životnost přístroje.
ZnačkaiRhodesy #ad
VýrobceiRhodesy #ad
Výška7.09
Délka3.74
Hmotnost1.68
Šířka6.73
Číslo díluRHS002
ModelkaRHS002
Záruka2.

8. Aiitomg

#ad

BC Serie, Wasserfilter Delonghi Magnifica s DLSC002 Siebträgermaschine Delonghi Wasserfilter für De'Longhi ECAM, EC, ETAM, 2Stücks Kaffeemaschine Wasserfilter für DeLonghi

#ad
Aiitomg #ad - Wenn damit begonnen wird, den Kohlenstaub auszuspülen, den Filter zu spülen, ist dies normal. Für eine ausführliche Anleitung lesen Sie bitte die Bedienungsanleitung in der Box. Empfehlungen: für beste ergebnisse und kontinuierliche Erfrischung wird empfohlen, den Filter alle 1-2 Monate zu ersetzen.

Einfache installation: kein werkzeug erforderlich. Kompatibles modell: ersatz für delongie-Filtermodelle einschließlich ECAM, ETAM-Serie Kaffeemaschinen und konventionelle EX-Serie. Bevor der filter zum ersten Mal verwendet wird, ist es notwendig, nur um den Kohlestaub auszuspülen.

Lieferumfang: 2 x Ersatz-Wasserfilter für Kaffeemaschine. Hochwertige materialien: mit dem fortschrittlichen ionenaustausch-harz und granulat-aktivkohle können Sie frischen und köstlich schmeckenden Wasser für Kaffee bereiten. Verlängern sie die lebensdauer der Maschine, indem Sie die Schläuche sauber halten.
ZnačkaAiitomg #ad
VýrobceAiitomg #ad
Hmotnost0.55
Číslo díluRB0001

9. Waterdrop

#ad

Waterdrop Filtrační kartuše, kávovar a kávovar na espresso, Dinamica® a ECAM série, kompatibilní s De'Longhi Longhi® Magnifica® S, Eletta® Explorer, náhrada za vodní filtr De'Longhi Longhi® DLSC002

#ad
Waterdrop #ad - Tento filtr není originální produkt. Naše filtry byly testovány nezávislými laboratořemi na snížení těžkých kovů a jiných potenciálně škodlivých nečistot ve vodě. Náš filtr nabízí rozumnou cenu bez kompromisů v kvalitě a nabízí vám lepší kávu za zlomek ceny.

Tato filtrační kartuše je také náhradou za vodní filtry de'longhi dls c002, fiitas fts002, milux vaf006, wessper WES039, ETAM, arethone hdd891, iRhodesy RHS002, bco, AQUA CREST AQK-C11, Maxblue MB-C11. Prvotřídní iontový výměník a granulární aktivní uhlí efektivně snižují chlór, kotelní kámen a jiné nečistoty ve vodě, zápach, aby dodaly čerstvou vodu a zlepšily chuť nápojů.

Tento filtr může redukovat PFAS, chuť, PFOA/PFOS. Testováno třetí laboratoří. Tento náhradní filtr je kompatibilní s kávovary de'longhi od ecam, epam, esam, ec. Náš filtr je testován a certifikován TÜV SÜD pro snížení chlóru ve vodě. Pro dosažení nejlepších výsledků a nepřetržitého osvěžení doporučujeme filtr vyměňovat každé 2 měsíce, což závisí na kvalitě vaší vody.
ZnačkaWaterdrop #ad
VýrobceWaterdrop #ad
Výška7.09
Délka6.75
Hmotnost1.37
Šířka4.41
Číslo díluWD-11-6
ModelkaWD-C11