Top 10 Babolat Badmintonschläger – Badmintonové rakety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LANGNING

#ad

Badmintonová pálka 24 lbs pouze 85 g, vysoká kvalita Profi Carbon celá pálka je z uhlíkových vláken červená+modrá, LANGNING badmintonová raketa sada 2

#ad
LANGNING #ad - Nízká hmotnost: tato badmintonová raketa od langning je vyrobena z ultralehkého a vysoce flexibilního karbonu. Celková hmotnost rakety činí pouze 82–86 g, což téměř odpovídá hmotnosti kachní vejce. Nabízí vynikající zážitek při hře badmintonu.
ZnačkaLANGNING #ad
VýrobceShishi Celis Sportartikel Co., Ltd. #ad
Výška1.1
Délka26.69
Hmotnost0.18
Šířka7.87
Záruka2 roky

2. Talbot Torro

#ad

Talbot-Torro badmintonová raketa Arrowspeed 399

#ad
Talbot Torro #ad - Velmi odolný elastický multifile lawntex Struna 0, 8 mm. Klasický tvar hlavy s torzně tuhým trojúhelníkovým profilem. Střední pružnost holeně, vyvážená rovnováha. Hmotnost: 84 g bez napnutí, napnuto 89 g. Vysoce kvalitní jednodílná konstrukce One-Piece. Arrowspeed 399 je plně grafický rám First-Price od Talbot-Torro s skvělým poměrem ceny a výkonu.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot-Torro #ad
Výška1.18
Délka26.38
Hmotnost0.24
Šířka7.68
Číslo dílu439883
Modelka439883
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Senston

#ad

Senston N80 Ultra Lict 100% grafitová badmintonová raketa Carbon badmintonová raketa s taškou na pálku

#ad
Senston #ad - Balení: 1 raketa / 1 kapsa na pálku pro ochranu a snadné nošení. Materiál: 100% high-modulus grapit, hmotnost nenatažená, předstrhovací napětí 24lbs-26lbs, zvyšuje flexibilitu dříku a umožňuje ještě nikdy dosažený výkon při úderech nad hlavou.

Vhodné: ambiciózní hráči, kluboví hráči a začátečníci, sport v přírodě, trénink, milovníci sportu a soutěže jsou dobrou volbou. Zabudovaný v t-joint: one-piece design, dále vylepšená stabilita, dosahují vysoce přesného kontrolního výkonu. Zabraňuje také deformacím způsobeným hraním badmintonu, zabudovaný T-Joint, díky čemuž jsou rakety stabilnější a snadnější. Parametry výrobku: 5u 75–79 g, maximální napětí struny 28LBS. Izometrický tvar hlavy: podélné struny jsou ještě paralelnější a tím efektivně zvyšují míru zásahů.
ZnačkaSenston #ad
VýrobceSenston #ad
Hmotnost0
Číslo díluSenston-N80-Jin-SJ-K4

4. VICTOR

#ad

Victor Badmintonová raketa V-3700 Magan modrá

#ad
VICTOR #ad - Hodí se také pro žáky a mládež. Vyvážená rovnováha pro perfektní manipulaci. Absolutní univerzální badmintonová raketa. Hotově napnutá trvanlivým multifilrovým řetězcem a včetně tašky na celou velikost. Z vysoce kvalitního vysoce modulárního grafitu.
ZnačkaVICTOR #ad
VýrobceVICTOR Europe GmbH #ad
Výška1.18
Délka27.56
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo dílu100204
Modelka100204
Zárukazákonem

5. Babolat

#ad

Babolat Badmintonová raketa X-ACT 85XF útočná raketa špičkové třídy

#ad
Babolat #ad - Jak to zvládne tato skvělá badmintonová raketa – to je zaprvé kvůli zátěžové rovnováze, díky čemuž existuje jednoduše více setrvačníku a zajišťuje lepší zrychlení míče. Ať už jste začátečník, ambiciózní hobby hráč nebo solidní klubový hráč, X-Act 85 XF si určitě zamilujete.

Spolehlivý, kvalitní a robustní materiál navíc podporuje. Mohu rychle počítat s prvními úspěchy na badmintonovém poli – ano, protože hratelnost babolat x-act 85 XF je opravdu skvělá. Na druhé straně vám flexibilní dřík pomáhá dosáhnout mimořádně efektivního efektu biče. Různé srovnávací portály označily babolat x-act 85 XF vítězem testu 2020, 2021 a 2022. Proč potřebuješ babolat x-act 85 xf – pocítíš, dlouhé údery se vám podaří výrazně snadněji, že se vaše smashs ztvrdnou, budete mít mnohem více zábavy při hraní badmintonu.

Mohu rychle počítat s prvními úspěchy na badmintonovém poli – ano, protože hratelnost babolat x-Act 85 XF je opravdu skvělá. Navzdory zátěžové rovnováze se však badmintonová raketa necítí těžká. Pro koho je babolat x-act 85 xf vhodná – z této kvalitní badmintonové rakety může profitovat opravdu každý. Různé srovnávací portály označily babolat x-act 85 XF za vítěze testu v letech 2019, 2020 a 2021.
ZnačkaBabolat #ad
VýrobceBabolat #ad
Hmotnost0.19

6. VICTOR

#ad

Růžová černá, 087/0/9, VICTOR Badmintonová raketa Ultramate 8, černá/purpurová, 68 cm, dámská raketa

#ad
VICTOR #ad - Pro ambiciózní hráče – promyšlená a lehká 81 g vysokomodulová grafitová badmintonová raketa: Pro ambiciózní hráče klubu a volný čas absolutní přidaná hodnota v zápase.

Další vlastnosti – victor ultramate 8 je středně flexibilní raketa, takže existuje dobrá rovnováha mezi dobrým "Clear" a kontrolou nad raketoplánem. Perfektní manipulace – vyvážená rovnováha zajišťuje variabilní použití v jednotlivém a dvojitém provedení. Vysoce kvalitní materiál – racket je vyroben ze 100% grafitu a je potažen odolným a robustním multifilním strunou, která vám zaručuje dlouhotrvající zábavu ze hry. Izometrická hlava rakety zaručuje vysokou kontrolu úderů. Kvalitní victor – všechny rakety a sportovní zboží světové značky Victor byly vyvinuty a testovány profesionálními hráči badmintonu a squashu.
ZnačkaVICTOR #ad
VýrobceVICTOR Europe GmbH #ad
Výška1.18
Délka27.56
Hmotnost0.18
Šířka7.87
Číslo dílu087/0/9
Modelka087/0/9
ZárukaZákonem

7. Talbot Torro

#ad

Talbot Torro Badmintonschläger Isoforce 9051

#ad
Talbot Torro #ad - Das ultra carbon 4 material des isoforce 9051 ermöglicht eine verwindungssteife Konstruktion für höchste Schlagpräzision leichter, bruchsicherer als normales Graphit, härter, Premium 2-piece Bauweise.

Das racket / der schaft ist um 1cm verlängert Longbody für mehr Hebel, Druck und Power. Die perfekte kombination aus Schlagpräzision und extremer Ballbeschleunigung. Mega power zone = vergrößerte Ösen auf 3 und 9 uhr. Sie ermöglichen ein durchschwingen der Saite auch im Bereich des Rahmens und erzeugen einen noch größeren Trampolineffekt und mehr Beschleunigung. Mittlere schaftflexibilität, ausgewogene Balance.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot Torro #ad
Výška1.18
Délka26.57
Hmotnost0.2
Šířka7.87
Číslo dílu439567
Modelka439567
ZárukaGestzlich

8. Talbot Torro

#ad

Talbot Torro Badmintonová raketa Isoforce 951

#ad
Talbot Torro #ad - Hmotnost: 84 g bez napnutí, napnuto 89 g. Izometrický tvar hlavy pro hru odpouštějící chyby, Airflex rukojeť pro větší flexibilitu a sílu, velmi odolný elastický multifile Lawntex strun 0, 8 mm. Další z mnoha technologií jsou: Powerbridges, Powerwaves. Racket / dřík je prodloužen o 1 cm Longbody pro větší páku, tlak a výkon. Isoforce 951 je velmi útočný racket pro pokročilé hráče ze 100% karbonu 4 v prémiové 2dílné konstrukci.
ZnačkaTalbot Torro #ad
VýrobceTalbot-Torro #ad
Výška1.18
Délka26.57
Hmotnost0.18
Šířka7.87
Číslo dílu439564
Modelka439564
ZárukaRazítko

9. VICTOR

#ad

Matná černá/červená, VICTOR 085/0/9 badmintonová raketa Ultramate 6 pro začátečníky z uhlíku a hliníku

#ad
VICTOR #ad - Značka kvality victor – všechny rakety a sportovní zboží světové značky VICTOR jsou vyvíjeny a testovány profesionálními hráči badmintonu a squashu. Model pro začátečníky – badmintonový racket pro ambiciózní začátečníky a amatérské hráče.

Další vlastnosti – victor ultramate 6 je středně flexibilní raketa, takže existuje dobrá rovnováha mezi dobrým "Clear" a kontrolou raketoplánu. Izometrická hlava rakety kromě toho zaručuje vysokou kontrolu úderu. Také ideální pro děti a mládež, jakož i pro vybavení školy nebo univerzity. Raketa je navíc potažena dlouhou životností a robustním multifilním strunou,. Vysoce kvalitní materiál – dřík pálky je vyroben z uhlíku, hlava rakety je vyrobena z hliníku. Dokonalá manipulace – vyvážená rovnováha zajišťuje perfektní a snadnou manipulaci s pálkou.
ZnačkaVICTOR #ad
VýrobceVICTOR Europe GmbH #ad
Výška0.39
Délka25.98
Hmotnost0.21
Šířka7.87
Číslo dílu085/0/9
Modelka085/0/9
Zárukazákonem

10. Senston

#ad

Senston S300 Graphit Badminton Set Carbon badmintonová raketa badmintonová raketa s kapsou na rakety a 6 kusy nylonových penálů

#ad
Senston #ad - Zlepší také obranu, zvýší efektivní dosah. Balení obsahuje: 1 badmintonovou tašku; 2 badmintonové rakety; 2 overgrip v náhodném stavu; 6 kusů nylonových kuliček.

Plně karbonové kompozitní materiály také zlepšují sílu rakety a snižují riziko deformací rámu. Vysoce kvalitní nylon je odolnější než badminton. Vhodné pro začátečníky a milovníky a rodinnou zábavu, klub, všechny druhy her. Rakety iso quareframe: izometrické square head shape mají větší Sweetspot, lepší míru zásahů. Solidní konstrukce: raketa má solidní konstrukci s jednodílným designem venku a integrovaným T-kloubem uvnitř. Zlepšuje stabilitu, dosahuje vysoce přesného řídícího výkonu. Kompozitní korková kulová hlava: dobrá elasticita, dobré údery a trvanlivost, snadno se neroztrhne.
ZnačkaSenston #ad
VýrobceSenston #ad
Hmotnost0.19
Číslo díluSenston-S300-HEILAN-20-K4
ModelkaSenston-S300-HEILAN-20-K4