Top 10 Personalisierte Kugelschreiber mit Gravur – Zatahovací kuličková pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Lamy Model 206 Kuličkové pero s logem, přizpůsobitelné, povrch brushed kartáčovaný

#ad
Lamy #ad - Balení: dodání včetně dárkového balení Lamy. Obsah: 1 kuličkové pero s velkokapacitní náplní M16 černé barvy. Materiál: nerezová ocel.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu5335G
Modelka206

2. laser-diele

#ad

Laser-diele Senator kuličkové pero se jménem – nápad na dárek k narozeninám – vysoce kvalitní personalizované kuličkové pero s rytinou v dárkové krabičce – personalizovaná psací sada

#ad
laser-diele #ad - Vysoce kvalitní zpracování: u senator image black je kuličkové pero až do nejmenšího detailu kvalitně zpracované, velmi dobře v ruce. Jsme vám k dispozici s radou a činy. Darujte osobně: laserové gravírování propůjčuje tomuto kuličkovému peru osobní ráz a dělá z něj vkusný a individuální dárek pro výjimečné lidi.

Rytina se provádí nejmodernější laserovou technikou. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Nadčasový design: toto kuličkové pero zaujme svým decentním vzhledem a matně černou pogumovanou holeninou s antracitovými aplikacemi.

Stylový dárek: elegantní kuličkové pero senator s personalizovaným gravírováním a příslušnou dárkovou krabičkou, která je praktickým a vysoce kvalitním dárkem pro každou příležitost. Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška1.06
Délka2.56
Šířka6.5
Číslo dílusen-ant

3. DecorsConcept

#ad

Narozeniny, DecorsConcept 50 kusů personalizovaných kovových kuličkových per s gravírováním – svatební dárky pro hosty, přijímání, křest – 55 grafických symbolů na výběr – bílá barva

#ad
DecorsConcept #ad - Upozornění: zobrazený náhled je pouze vizualizací. Nabízené tužky jsou doplňovány modře. Zajistěte, aby byl dodaný text správný, protože se text zkopíruje a pak vloží na kuličkové pero. Suvenýr na dlouhou dobutužky mají vyměnitelné náplně, jaký vytvoříte. Není možné, takže je lze používat po mnoho let.

Mějte na paměti, že tužka nemusí křičet barvami nanesenými na celý povrch. Personalizace po kliknutí na "přizpůsobit nyní" můžete zadat text, a vybrat druh písma a obrázek. Trvanlivost naše gravírované svatební tužky se vyznačují velmi dlouhou životností. Méně je více tužky s rytinou jsou velmi dobrým prvkem obrazu, protože jsou spojeny se stabilitou, exkluzivitou a pozorností na kvalitu a pravděpodobně s nimi chce být každý z nás spojen. Díky tomu se naše tužky perfektně hodí jako svatební dar, Den matek, jako jsou svatební den, narozeniny, Den otců, dlouhou životností a vysokou kvalitou, Vánoce atd.

Tužky mají jednostranné laserové gravírování, všech 50 ks. Vždy se snažíme sladit přijatý text tak, který chcete vygravírovat, aby na tužkách vypadal nejlépe. Mají stejný text, aby každá tužka měla jiný text. Někdy se vyplatí dodržovat princip "méně je více", což znamená eleganci a jednoduchost. Elegancenaše gravírované kovové tužky se vyznačují neobvyklou elegancí, osobní svatební dar a pro všechny ostatní příležitosti, svatební dar pro hosty, která zprostředkuje pocit exkluzivity.
ZnačkaDecorsConcept #ad
VýrobceDecorsConcept #ad
Číslo díluWPD001

4. laser-diele

#ad

Laser-diele Dřevěné kuličkové pero a dřevěná krabička se jménem – nápad na dárek k narozeninám – psací sada ze dřeva – s individuální rytinou jako dárek čtyřlístek

#ad
laser-diele #ad - S bambusovými kuličkovými pery vyzařujete ekologickou přívětivost. Jsme vám k dispozici s radou a činy. Dárek na rozloučenou – jedinečný a zvláštní nápad na dárek například pro školní třídy nebo učitele jako dárek na rozloučenou.

Profitujte z našeho prvotřídního servisu – máte-li ještě dotazy k našemu produktu, nebo dodávka neodpovídá vašim představám? Kontaktujte nás. ServicorovanÉ – objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a rychlém odeslání. Malá pozornost – vysoce kvalitní zpracování bambusového dřeva a individuální gravírování dělají z kuličkového pera s krabičkou trvalý upomínkový kousek.

Všestrannost – individuálně gravírované kuličkové pero z bambusového dřeva s kovovou sponou a dřevěnou krabičkou, ideální pro každodenní použití v kanceláři, doma nebo na cestách. Pro životní prostředí – bambus je jednou z nejrychleji obnovitelných surovin na světě.
Značkalaser-diele #ad
Výrobcelaser-diele #ad
Výška0.91
Délka2.05
Hmotnost0.26
Šířka6.89
Číslo dílukuli-ho-kl
Záruka1 měsíc právo na vrácení a odstoupení od smlouvy. Personalizované zboží nelze vyměnit

5. #teamludorf

#ad

#teamludorf 25 x kovové kuličkové pero s rytinou na přání – personalizované kulisy – pero se jménem – 14 barev a 20 druhů písma – 25 kusů – barevný mix

#ad
#teamludorf #ad - Všechny barvy bohužel nejsou možné. Skvělý nápad na dárek pro zákazníky na akcích, pro zaměstnance, akcích a veletrzích, jako poděkování, dárek pro hosty na svatbách a oslavách nebo jako dárek na rozloučenou.

Naše kulisy se optimálně hodí jako reklamní propiska pro firmy, podniky, spolky a organizace nebo jako dárek s jedinečným gravírováním jména. Klademe velký důraz na vaši spokojenost & jsme tu kdykoli pro Vás v případě dotazů nebo připomínek. Naše mixovací balíčky se skládají z cca 10 různých barev. Naše kvalitní kovová propiska s gravírováním na přání jsou k dispozici v různých množstvích, 14 barvách a 20 druzích písma a jsou tak individuálně přizpůsobitelná.

Voděodolná 14cm propiska se nanáší pomocí vysoce přesného laseru na ploše cca Gravírování 6 x 60 mm a nabízí dostatek místa i pro delší názvy firem. Vysoce kvalitní tužky mají modrou velkoobjemovou minu z kovu s ozdobnými kroužky.
Značka#teamludorf #ad
Výrobce#teamludorf #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka0.39
Číslo dílu3RGAMMA-MIX-25
ModelkaGAMMA 3R

6. #teamludorf

#ad

50 x kovové kuličkové pero se 3 ozdobnými kroužky vč. vyrytého přání barva | modrá | vyberte si z 20 druhů písma a 14 různých barev kuličkové pero dle vašeho přání

#ad
#teamludorf #ad - Kolíky jsou cca 14 cm dlouhý. 20 druhů písma – vyberte si vhodný druh písma pro vaši značku. Modrá tuha – kuličkové pero mají modrou tuhu a píšou vodu. 11 barev – na výběr jsou následující barvy: antracitová, červená, černá, růžová, fialová, modrá, tyrkysová, bílá, zelená, oranžová a žlutá.

Precizní laserová rytina – kulisy se používají laserem na ploše cca 6 × 60 mm. Pro zaměstnance – ideální jako dárek a vybavení pro všechny zaměstnance s personalizovaným gravírováním jména. Vysoká kvalita – elegantní kovová kuličková pera jsou robustní, ergonomická a se 3 ozdobnými kroužky upoutá pozornost. Pro zákazníky – překvapte zákazníky při akcích, akcích a veletrzích užitečným reklamním dárkem.

Možné jediné jméno – pro tento účel nám přidejte seznam Excel s požadovaným textem. Ideální jako reklamní zboží – jako reklamní propiska jsou pera ideálním reklamním nosičem pro firmy, podniky, spolky a jiné organizace. Dostatek místa i pro delší názvy firem. Praktická sada – vysoce kvalitní kovové kuličkové pero s vyrytým přáním k dispozici v různých množstvích pro mnoho účelů použití.
Značka#teamludorf #ad
VýrobceGenerisch #ad
Výška0.39
Délka5.51
Hmotnost1.65
Šířka0.39
Číslo dílu#teamludorf
ZárukaZáruka úpravy

7. STREADVE

#ad

STREADVE Personalisierte benutzerdefinierte Stifte mit Namen graviert Logo Text Stift Kundenspezifische glatte Schreibstifte Personalisierung Geschenk für Männer Frauen Hochzeit Büro Business

#ad
STREADVE #ad - Egal zu welchem Festival, dies ist eine gute Geschenkwahl. Personalisierte stift-geschenke: personalisierte stifte für Kollegen, Weihnachten, Freund, Vater, wie Geburtstag, Jahrestag, Mutter sind voller Bedeutung und nicht leicht zu verlieren. Gute kundenzufriedenheit: die gute verpackung schützt den benutzerdefinierten Stylus gut.

Benutzerdefinierte stifte personalisierbar: Die benutzerdefinierten Kugelschreiber mit kostenloser Gravur bieten bis zu 2 Zeilen Gravurraum. 10 farben und 30 symbole verfügbarroségold, rosa, es gibt immer eine farbe für sie. Hochwertiger stift zur förderung des geschäfts: individuelles Schreiben, Gummibeschichtung, angenehmes Handgefühl. Alle Gravuren sind kostenlos. Wenn sie ihr eigenes logo oder firmenlogo gravieren möchten, Schwarz, Weiß, Grün, und wir gravieren Ihr eigenes Logo und Ihren eigenen Text.3

30 muster stehen zur verfügung, senden sie uns bitte das Logobild, Orange, blau, rot, Rose, Lila, wie Kreuz, Rot, Ring, Pfote usw. Wenn sie fragen zu personalisierten stiften haben, uns zu kontaktieren, zögern Sie nicht, wir werden Ihnen so schnell wie möglich antworten oder eine Rückerstattung bieten. Verschiedene Farben bieten mehr Auswahl. Lasergravur text, vermeiden Sie die Mühe der Farbe verblassen.
ZnačkaSTREADVE #ad
VýrobceSTREADVE #ad
Číslo dílu0116-AWA

8. Skartam

#ad

Bis zu 500 Stück Personalisiert Kugelschreiber mit Gravur Name Text Logo, Personalisierter Kugelschreiber Set Hochwertig Metall Stift mit Stylus für Geschenk Frauen Männer Hochzeit

#ad
Skartam #ad - Personalisierte geschenke - personalisierte kugelschreiber in großen mengen sind ideale Geschenke für Weihnachten, Muttertag, Schulabschluss, Jubiläum, Hochzeit, Vatertag, Mitarbeiter, Erntedankfest usw. Kostenlose gravur - kugelschreiber metall stift mit gravur können mit jedem Namen oder Text angepasst werden.

Personalisierte benutzerdefinierte Stifte können bis zu 35 Zeichen einschließlich Leerzeichen in jeder Zeile haben, bis zu 2 benutzerdefinierte Zeilen. 2. Klicken sie auf die schaltfläche "jetzt anpassen". Wir haben verschiedene personalisierbarer kugelschreiber set für sie zur auswahl aufgelistet: 1 Stück, 36 Stück, 288 Stück, 108 Stück, 300 STÜCKE, 60 Stück, 504 STÜCKE. Während sie ein erstklassiges schreiberlebnis erhalten, können Sie Notizen auf jedem Telefon, Tablet oder Touchscreen-Gerät machen.

Einzigartige anpassbare stifte, 72 stück, 24 stück, 204 stück, 144 Stück, 84 Stück, 12 Stück, besondere Geschenkideen. Kugelschreiber mit gravur geschenk - 2 in 1 kugelschreiber mit touchpen haben eine ultraglatte schwarze Tinte an einem Ende und eine aufnahmefähige Stylus-Spitze am anderen. Perfektes geschenk für lehrer, Kollegen, Absolventen, Geburtstag, Schüler, Freunde oder Familie. Bitte überprüfen sie sorgfältig ihre Rechtschreibung, da wir Ihre Informationen vollständig kopieren und genau so einfügen, wie sie geschrieben sind. 3.
ZnačkaSkartam #ad
VýrobceSKartam Factory #ad
Číslo díluSKPEN-003

9. Lamy

#ad

Vč. laserového gravírování, barva palladium, Lamy Kuličkové pero Lx Pd model 258

#ad
Lamy #ad - Orientace gravírování: pro praváky standardně – pro leváky prosím vyberte odpovídajícím způsobem. Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit".
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu1231631G
Modelka258

10. Lamy

#ad

Možnost přizpůsobení, Propiska Lamy Logo, černá, vč.-laserové rytiny, model 205, matný vzhled

#ad
Lamy #ad - Obsah: 1 kuličkové pero vč. Balení: dodávka vč. Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Velkokapacitní M16 v černé barvě. Materiál: ušlechtilá ocel/plast. Dárkového balení Lamy.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu3800G
Modelka205