Top 10 Reiskocher Dampfgarer Gleichzeitig – Rýžovary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yum Asia

#ad

Mini rýžovar od Yum Asia Panda s keramickou miskou Ninja a pokročilou fuzzy logikou 3,5 šálku, 4 funkce vaření rýže, 4 funkce multicooker, 0,63 litru, 220–240 V Cobalt Grey

#ad
Yum Asia #ad - 24 hodin přednastaveného časovače a funkce udržování teploty. 7 fází vaření automaticky zajistí nejlepší chuť, texturu a aroma. Včetně návodu k obsluze český jazyk nelze zaručit, napařovací koš, lopatka na rýži a polévková naběračka. 10minutové odpočítávání pro funkce rýže.

Moderní, 63 litru, expertů na rýžovary – objem 3, šedém nebo bílém a šedě zvýrazněném těle! ideální pro malé kuchyně, jasný led displej ovládacím panelem 'smart button' navrženým v Korei v úžasném kawaii sladkém bílém, 220–240 v, 5 šálků nevařené rýže 1–3 osoby, 0, jednotlivce nebo páry od 'yum asia', 50 Hz s odnímatelným síťovým EU kabelem s ochranným kontaktem. Rýžovar s rozšířenou technologie fuzzy logic – digitálně řízená vícefázová 3d technologie tepelného prostředí s užitečnými dodatečnými, ovesnou kaši, na míru upravenými možnostmi jako nastavení pro páru, pomalé vaření a pečení koláčů.

Vysoce kvalitní 5vrstvý 2 mm silný keramický potah vnitřní misky ninja – dlouhá životnost, odměrka na rýži, zdravotně nezávadná s vnořenými rýžovými úrovněmi. Perfektní rýže jedním stisknutím tlačítka – nastavení pro bílou dlouhozrnnou rýži, kulatou/sushi rýži a hnědou rýži s funkcí rychlého vaření.
ZnačkaYum Asia #ad
VýrobceYum Asia #ad
Výška8.27
Délka11.81
Hmotnost4.41
Šířka8.86
Číslo díluYUM-EN06
ModelkaYUM-EN06G
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Joseph Joseph

#ad

2 litry – kámen/pomeranč, parní hrnec, Joseph Joseph M-Cuisine – mikrovlnná trouba na rýži a obilí

#ad
Joseph Joseph #ad - Ideální načechraná rýže a obiloviny v jednom rozměru, umýt, vařit a servírovat. Cestovní pádlo může víko hrnce uzamknout a současně nabízí dvě praktická držadla.

Pádlo lze použít také jako lžíci k uvolnění a servírování vařené rýže. Sada se skládá z 2litrového hrnce, síta, odměrky a víceúčelového cestovního pádla. Vyhněte se použití silných barviv, jako je kurkuma, abyste zabránili tvorbě skvrn. Vhodné pro použití v mikrovlnných troubách do 900 wattů. Všechny mikrovlnné trouby se liší, proto upravte dobu vaření vašemu zařízení. Jmenovitý výkon wattový výkon uvedený na obalu slouží pouze k orientaci.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška7.1
Délka8.7
Hmotnost1.18
Šířka5.3
Číslo dílu45002
Modelka45002

3. Reishunger

#ad

časovač a prémiový vnitřní hrnec | multifunkční hrnec, 7fázová technologie, 12 programů, REISHUNGER Digitální rýžovar a parní hrnec, 1,5 l až 8 osob | funkce udržování teploty, černý

#ad
Reishunger #ad - Odměrky, návod k obsluze český jazyk. Tepelně odolná vnější skořepina z bronzu a praktická ucha. Intuitivní ovládání a pohodlné používání – intuitivní ovládání díky jednoduchému menu a dobře osvětlenému modernímu displeji. Užitečná funkce časovače a udržování teploty pro nádherně chutnou rýži v požadovaném čase.

12 režimů vaření – objevte 12 rozmanitých programů pro plný požitek: rýže, obiloviny, turbo, congee, celozrnná rýže, suši rýže, crispy, quinoa, bílá rýže, polévka, funkce vaření v páře a pečení. Perfektní rýže stiskem tlačítka – plná rýžová vůně, perfektní konzistence a příprava šetrná k živinám díky průlomové 7fázové technologii vaření. Zdravě nezávadný keramický povrch zajišťuje perfektně uvařenou rýži a nedovolí rýži přilepit na dno.

2, 3. Výkonný prémiový cestovní vařič, 5 litru až pro 8 osob / hmotnost: 5, parní hrnec a multifunkční vařič – vysoce kvalitní zpracování / dlouhá životnost / 220 V / dobře čitelný LED displej v angličtině / rozměry: 39 x 29 x 24 cm / pojme 1, lžíce rýžovaru ooooooel, 05 kg / 860 W / vč. Prvotřídní vnitřní hrnec bez připalování – kvalitní vnitřní květináč se skládá ze 3 různých vrstev zevnitř ven: 1. Dvojnásobný nepřilnavý povrch z keramiky, 0 mm silná hliníková slitina, 2.
ZnačkaReishunger #ad
VýrobceReishunger #ad
Výška11.42
Délka15.35
Hmotnost9.92
Šířka9.45
Číslo dílu538-DRK
Modelka538-DRK
ZárukaZáruka výrobce

4. Reishunger

#ad

časovač a prémiový hrnec | malý multifunkční hrnec a parní hrnec, černý, 8 programů, 0,6 l až 3 osoby | funkce udržování teploty, REISHUNGER Digitální malý rýžovar, 7fázová technologie

#ad
Reishunger #ad - Dvojnásobný nepřilnavý povrch z keramiky, 0 mm silná hliníková slitina, 2. Tepelně odolná vnější skořepina z bronzu a praktická ucha. Po uvaření se rýžovar automaticky přeskočí do režimu udržování teploty. 2, 3. Etrná a rovnoměrná příprava prostřednictvím dynamického přívodu tepla.

Výkonný prémiový cestovní vařič, parní hrnec, multifunkční vařič – dlouhá životnost / velmi snadné čištění / stylový a kompaktní v kuchyni / vysoce kvalitní zpracování / dobře čitelný LED displej / perfektní pro malé domácnosti. Můžete také ještě připravovat quinoa nebo jiné druhy obilovin, napařovat zeleninu, ryby a maso nebo upéct koláč. Zdravě nezávadný keramický povrch zajišťuje perfektně uvařenou rýži a nedovolí rýži přilepit na dno. Malý všeuměl má 8 programů vaření – díky tomu se vám po stisknutí tlačítka podaří nejen rýžové speciality jako suši nebo tahdig perská rýže z kůrky.

Užitečná funkce časovače a teplé vody – nádherně chutná rýže v požadovaný čas s intuitivním ovládáním. Kompaktní a stylový – 26 cm × 22 cm × 21 cm/ 0, 6 l/350 W / 220 V / 3, 02 kg. Perfektní rýže stiskem tlačítka – plná rýžová vůně, perfektní konzistence a příprava šetrná k živinám díky průlomové 7fázové technologii vaření. Pomocí tlačítka časovače můžete proces vaření odložit až o 24 hodin.
ZnačkaReishunger #ad
VýrobceReishunger #ad
Výška8.27
Délka10.24
Hmotnost6.61
Šířka8.66
Číslo dílu542-MDRK-B
Modelka542-MDRK-B
ZárukaZáruka výrobce

5. Yum Asia

#ad

LED ukazatel motoru, Yum Asia Rýžovar Bamboo s indukčním ohřevem IH a keramickou miskou, stříbrná metalíza, 220–240 V EU, 4 multifunkční funkce, 8 šálků, 7 funkcí vaření rýže, 1,5 litru

#ad
Yum Asia #ad - 24 hodin přednastaveného časovače a funkce udržování teploty. Umai induction heating ih rice cooker technology – 'umai ih' nebo smart brain je pokročilý systém vaření rýže ih, který zajišťuje perfektní výsledky s užitečnými multifunkčními funkcemi na míru jako pára, ovesná kaše, pomalé vaření, pečení koláčů a kůrka tahové nastavení.

Povrchová úprava pro dlouhou životnost. Mistr vaření na cestách – nastavení pro bílou rýži/dlouhé zrno, přírodní rýže, krátké zrno/sushi, textury, GABA a Yumami extra chuť. Kde se setkává se stylem a funkcí dokonalosti – moderní digitální leD displej s korejským ovládáním "Motouch" v elegantním kovově stříbrném krytu s černým víkem a diamantovými akcenty. První pro velkou británii a evropu od "yum asia", odborníka na cestovní vařiče – objem 8 šálků nevařené rýže 1–8 osob, 1, 220–240 v, 5 litru, 50 Hz s odnímatelnou zástrčkou EU Schuko a síťový kabel.

Vícefázové cykly vaření pro automatické dosažení nejlepší chuti, nejlepší nutriční hodnoty a aroma. Zahrnuje naši vynikající 2letou záruku od Yum Asia. Včetně návodu k obsluze, odměrky, parní koše, rýžové špachtle a naběračky na polévku. Obsahuje naše signální 5vrstvé 3mm silné keramické misky joubu – s jasnými rýžovými liniemi se sítotiskem a jednoduchými zvedacími úchyty pro zdravější vaření.
ZnačkaYum Asia #ad
VýrobceYum Asia #ad
Výška9.45
Délka14.57
Hmotnost12.13
Šířka10.63
Číslo díluA-1
ModelkaYUM-IH152
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Sistema

#ad

Z umělé hmoty, 940 ml, Nádoba Sistema pro vaření rýže, jednotná velikost, červená

#ad
Sistema #ad - Nikový ventil pro páru na víku. Jednoduše naplňte spodní část nádoby vodou, přidejte rýži na vložku a vložte nádobu do mikrovlnné trouby. Pouzdro pro mikrovlnnou troubu. 4 klipy na víku které zůstanou chladné, i když je jídlo v kontejneru horké. Odnímatelná vložka pro vaření v páře.
ZnačkaSistema #ad
VýrobceSistema #ad
Výška6.33
Délka8.5
Hmotnost0.68
Šířka7.67
Číslo dílu1110
Modelka1110ZS

7. Yum Asia

#ad

6 funkcí vaření rýže, 1,5 litru, 6 funkcí multivaření, Yum Asia Rýžovar Sakura s keramickou miskou a Advanced Fuzzy Logic 8 šálků, 220–240 V EU černá a stříbrná, LED displej Motouch

#ad
Yum Asia #ad - Vnitřní víko z ušlechtilé oceli. Advanced fuzzy logic ai technologie cestovního vařiče – počítačově řízená 7fázová technologie rýžového vaření s užitečnými multifunkčními možnostmi na míru jako pára, ovesná kaše, pečení koláčů, polévka, rendlík, kůrka tahdig, pomalé vaření a jogurt.

Perfektní rýže s použitím jednoho tlačítka – nastavení pro bílozrnnou, krátkozrnnou / sushi a hnědou rýži se 7 různými fázemi vaření, pro automatické dosažení nejlepší chuti, textury a aroma. Krok do budoucnosti vaření na cestách – moderní, ledově modrý, jasný a světlý led displej. Mnohostranná velikost – kapacita 8 šálků nevařené rýže 1–8 osob 220–240 V, 50 Hz s odnímatelnou EU Schuko zástrčkou. Korejský ovládací panel "motouch" a 3d vícefázová technologie topení ve stylovém, lesklém krytu s naším charakteristickým víkem z kartáčovaného stříbra.

Vysoce kvalitní 5vrstvý 2mm ninja keramický obal – dlouhá životnost a zdravá s dobře čitelnými liniemi hladiny vody s hedvábným potiskem a snadno se zvedajícími rukojeťmi. Včetně návodu k obsluze, stručného návodu, rýžové špachtle, parního koše, rýžové odměrky, držáku na špachtle a naběračky. Standardně obsažena od výrobce. Včetně 24hodinového časovače a funkce udržování teploty. 10minutové odpočítávání pro cestovní funkce.
ZnačkaYum Asia #ad
VýrobceYum Asia #ad
Výška9.45
Délka15.35
Hmotnost4.41
Šířka11.42
Číslo díluYUM-EN15
ModelkaYUM-EN15
Záruka2 year yum asia warranty.

8. Russell Hobbs

#ad

Het meten van de cup, 2,5 l, Russell Hobbs 23570-56 fornuis MaxiCook rijst, 1000 watt, incl. Dampfgarer gebruik, houden warme functie, RVS/zwart, rijst de lepel

#ad
Russell Hobbs #ad - Vyjímatelný květináč s nepřilnavým povrchem. Včetně rýžové lžičky bez bpa/bps a odměrky, přídavného parního koše bez BPA/BPS na vaření zeleniny nebo ryb. Skleněná poklice pro sledování procesu vaření. Objem 2, 5 l pro vaření až 14 šálků rýže odpovídá 14 malým porcím, 1000 wattů. Automatická změna funkce udržování teploty, když je rýže uvařená.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška8.94
Délka10.43
Hmotnost7.39
Šířka13.31
Číslo dílu23570-56
Modelka23570-56
ZárukaZáruka 2 roky + 1 rok extra záruka při online registraci.

9. Yum Asia

#ad

3 funkce multicooker, 5 funkcí vaření rýže, 1 litr, 220–240 V EU tmavá ušlechtilá ocel, Yum Asia Rýžovar Kumo YumCarb s keramickou miskou a pokročilou fuzzy logikou 5,5 šálků

#ad
Yum Asia #ad - Perfektní rýže s použitím tlačítka – nastavení pro bílou rýži / dlouhá zrna, krátké zrno/sushi a hnědou rýži s jedinečnou funkcí s nízkým obsahem sacharidů yumcarb pro zdravé vaření. Advanced fuzzy logic rice cooker technologie – automatické přizpůsobení teploty a časování pro optimální vaření rýže v kombinaci s užitečnými doplňkovými možnostmi na míru, jako je pára, ovesná kaše a pomalé nastavení vaření.

Nejnovější technologie cestovního vaření – moderní, čistě bílý a jasný LED displej s korejsky navrženým ovládacím panelem 'Smart Button' a 3D prostorovým topením ve stylovém krytu v průmyslovém designu. Vysoce kvalitní 5vrstvá tloušťka 2 mm ninja keramicky povrstvená vnitřní miska – dlouhá životnost, odměrku na rýži, zdravá s rýžovými liniemi s hedvábným potiskem pro různé druhy rýže.

Mnohostranná velikost – 5, 5 šálků nevařené rýže 1 – 5 osob, 220–240 V, 1 litr, 50 Hz s EU Schuko zástrčkou. Vícefázové vaření znamená perfektní texturu, chuť a aroma. Standardně obsažena od výrobce. Obsahuje návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, parní koš z ušlechtilé oceli, rýžovou stěrku a naběračku na polévku.
ZnačkaYum Asia #ad
VýrobceYum Asia #ad
Výška10.24
Délka9.84
Hmotnost4.41
Šířka9.84
Číslo díluAcier inoxydable foncé
ModelkaYUM-EY10DEU
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Midea

#ad

Midea Reiskocher mit Dampfgarer & Warmhaltefunktion,5L Multikocher,Antihaftbeschichteter,Messbecher,2 Reislöffeln,Reis ohne Anbrennen, 24H-Timer-Funktion

#ad
Midea #ad - Reiskocher mit dampfgarerunbegrenzte vielfalt: weißer reis, Vollkornreis, reis-congee, dampf, babybrei, suppe, brauner Reis, Eintopf und Aufwärmen. Umfanginklusive 2 reislöffeln und messbecher und zusätzlichem dampfkorb für das garen. Außerdem kann das Gerät als Schongarer verwendet werden.

Die zusätzliche 24h-timer-Funktion ermöglicht mehr Flexibilität beim Kochen. Automatische warmhaltefunktion und drehbarer GriffDer Midea Reiskocher schaltet sich automatisch aus und wechselt in die Warmhaltefunktion, sobald der Reis gar ist. Der midea reiskocher ist sehr einfach zu reinigen, auch wenn Klebreis im Innentopf gekocht wird. Komfortable bedienung und 24h-timer-funktion dank der led-digitalanzeige und der einfachen Menüführung kann das Kochen mit nur einer Taste ohne langwierige Bedienung abgeschlossen werden.

Der dampfkorb ist bpa-frei, entspricht der fDA-Norm und ermöglicht ein gesundes Dämpfen von Fleisch und Gemüse sogar bei gleichzeitiger Zubereitung von Reis. Weee nr. De 5703080 Mit dem drehbaren Griffdesign kann er zudem leicht transportiert werden. Ideal für Familien. Kein anbrennen von reisdank dem antihaftbeschichteten und herausnehmbaren Innentopf brennt der Reis nicht an.
ZnačkaMidea #ad
VýrobceMidea #ad
Výška11.33
Délka16.65
Hmotnost11.02
Šířka12.48
Číslo dílu839724011760
ModelkaMB-FS5017