Top 10 Webcam mit zoom – Webkamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TONGVEO

#ad

TONGVEO 20násobný optický zoom PTZ kamera, týmem, 1080P 60fps videokonferenční kamera pro církevní služby, vzdělávání a práci se Zoomy, vMix, OBS, Facebookem a, USB/HDMI/LAN IP živá streamovací kamera

#ad
TONGVEO #ad - Ip live streaming hd video streaming přímo z rtsp, můžete proud, jste schopni bezpečně přenášet video s nízkou latencí, PTZ kamera může proudit, díky němuž je obraz hladší a jasnější při nízké šířce pásma, podporuje H.265 / h. 264 odhadování lan, udržovat integritu a kvalitu videa a ovládat vše přes jediný ethernetový kabel, RTMP a SRT k online streamovací službě, ovládání pomocí jediného kabelu Ethernet Cat5/6.

Používají se také algoritmy potlačení šumu 2d a 3d, což výrazně snižuje šum obrazu. Zatímco kamera funguje s bitfocus/companion, dodržujte prosím některá aktuální omezení funkce přednastavení. 3letá záruka cmos senzor s vysokou hodnotou snr může účinně snížit šum obrazu při špatných světelných podmínkách. 10 předvoleb pomocí infračerveného dálkového ovládání, GB28181 a dalšími síťovými protokoly. Dokonce i při ultra slabém světle, obraz je stále čistý a jasný a video S/N je ≥ 55 dB.

V případě problémů s řízením sítě se na nás obraťte, podporuje kompletní ovládání pomocí sériového protokolu Visca. Upozornění: tato kamera nemá zabudovaný mikrofon. 1080p při 60 fps video ze hdmi, hdmi a ip, kompatibilní s vmix, multikamerová video produkce pro live streaming na YouTube a Facebooku, OBS, BlueJeans a jiným softwarem pro videokonference.20× zoom hdmi ptz kameranaše ptz kamera používá 1/2, zorzorpole, realistické barvy a pěknou kvalitu obrazu, a stabilním automatickým zaostřováním.
ZnačkaTONGVEO #ad
VýrobceTONGVEO #ad
Číslo díluVL20N
ModelkaVL20N
Záruka3letá záruka a technická podpora

2. TONGVEO

#ad

10x optický zoom USB2. 0/HDMI/LAN IP Live Streaming kamera POE Support, 1080P 60fps videokonferenční kamera pro konference, TONGVEO PTZ kamera pro konferenční místnost, církevní bohoslužby/akce

#ad
TONGVEO #ad - Ip live streaming profesionální full hd live streamovací kamera má několik standardních formátů, video a audio přenos s nízkou latencí, ip streamování přes vstup rj45 s poe, pelco-d, rtmp, mezi nimi je podporováno vis. Upozornění: tato kamera nemá zabudovaný mikrofon. 10násobný optický zoom hdmi ptz kamera hd 1080p ptz kamera s 10násobným optickým zoomem, efektivní pixely 2, maximální rozlišení až 1920 × 1080 při 60 fps, 38 megapixelů, nabízí automatické vyvážení bílé, přesné a rychlé snímání dynamických snímků, 1/2, funkce automatického zaostřování, automatické expozice, představuje jasné a realistické HD video.

Náš tým aktivně pracuje na aktualizaci. Standardní ip adresa je 192. 168. 1. 205. Upozorňujeme, dodržujte prosím některá aktuální omezení funkce přednastavení. Balení obsahuje 3 roky zárukybalení obsahuje 1x ptz kameru; 1 x usb kabel; 1 x síťový adaptér; 1 x držák na stěnu; 1 x příručka, nabízíme 3letou záruku a technickou podporu, zda máte dotazy, tv, k dostání pro instalaci na stěnu, obraťte se prosím na zákaznický servis, stativ a montáž stativu, bez ohledu na to, psací stůl, náš zákaznický servis Vám bude dodán v rámci 24 hodin odpověodpověodpověa bude pro vás jistě uspokojivým řešením.

Kompatibilní s protokolem Visca a Pelco P/D protokolem. Další informace naleznete v části video na stránce produktu "jak propojím živou streamovací kameru s IP nebo sítí?" Pokud si přejete POE feed, potřebujete přepínač s funkcí POE.
ZnačkaTONGVEO #ad
VýrobceTONGVEO #ad
Číslo díluVL10N

3. Elgato

#ad

Bleskové odstranění pozadí pro živé přenosy, Zoom, ovládací prvky podobné DSLR, pro Mac, hry, PC, Elgato Pro Chroma Key Bundle – webkamera ve Full HD s 1080p60, týmy, videokonference v OBS

#ad
Elgato #ad - Produkt 1: skutečné full hd: ohromující 1080p při plynulých 60 snímcích za sekundu. Produkt 2: okamžité ponoření: zelená obrazovka optimalizovaná pro fotoaparát Chroma-Keying.

Produkt 1: senzor starvis cmos od Sony: Optimalizováno pro interiéry. 4 24 mm* ve studiové kvalitě. Produkt 1: pokročilý zorný modul: nekomprimované video bez artefaktů. Produkt 2: pop-up technologie: po zatažení za rukojeť se pneumatický X-Frame Green Screen napíná a zaaretuje ji do polohy. Produkt 2: super rychlé složení a složení během několika sekund. Produkt 1: elgato prime lens: celoskleněný objektiv f/2. Výrobek 2: praktický, prostorově úsporný design: po zasunutí do skořepinového pouzdra lze Green Screen prostorově úsporně uložit.
ZnačkaElgato #ad
Hmotnost0.21

4. ViewSonic

#ad

Viewsonic VB-CAM-001 webkamera pro videokonference s automatickým zaostřováním Full HD 1080p, kompenzace protisvětla, Plug&Play USB 2.0, mikrofon s potlačením šumu, zorné pole 120°

#ad
ViewSonic #ad - Vhodné pro microsoft teams, Google Meet, FaceTime, Skype, atd.1080p webkamera s automatickým zaostřováním. Integrovaný mikrofon s potlačením šumu. Kompenzace WDR a protisvětla. Plug&play usb 2. 0 windows, mac, Android, Chrome OS.
ZnačkaViewSonic #ad
VýrobceViewSonic #ad
Výška1.2
Délka4.7
Hmotnost0.21
Šířka1.5
Číslo díluVB-CAM-001
ModelkaVB-CAM-001
ZárukaZáruka výrobce

5. Logitech

#ad

Webová kamera Logitech Pro Webcam 1080p, černá

#ad
Logitech #ad - Skypování v rozlišení full hd 1080p a v plynulé HD kvalitě v rozlišení 720p přes FaceTime pro Mac. Rozšířená h. 264 komprimace. Dva mikrofony, optimálně umístěné pro přirozený stereo zvuk. Natáčí videa v plném full hd rozlišení 1080p a pořizuje fotografie v rozlišení 15 MP.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.14
Délka0.94
Hmotnost0.36
Šířka3.7
Číslo dílu960-001055
Modelka960-001055
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

6. Logitech

#ad

Schůzky se zoomem, Logitech C920 HD Pro a Logitech for Creators Litra Glow – perfektní řešení pro působivý efekt před kamerou, PC a Mac, webovou kamerou a osvětlením pro videokonference

#ad
Logitech #ad - Litra glow splňuje i ty nejpřísnější testovací směrnice UL pro bezpečné používání po celý den. Technologie truesoft od litra glow zajišťuje vždy optimální prezentaci a poskytuje vyvážené plnospektrální světlo s věrností barev v kino kvalitě pro přirozené tóny pleti bez ostrých stínů.

Prémiový hd skleněný objektiv pro full hd video v rozlišení 1080p nebo 720p s plynulým, velmi ostrým automatickým zaostřováním. Lampa litra glow, která vydává silné led světlo přizpůsobené dennímu světlu, zajišťuje optimální osvětlení na psacím stole a prezentuje Vás ostatním vždy optimálně ve Full HD.

Ve videohovorech a nahrávání ve full hd s 1080p při 30 fps s c920 hd pro je zcela snadné udělat opravdu silný dojem, když na to záleží: s jasnými, detailními videozáznamy v živých barvách. Zkreslené zobrazení a špatné osvětlení patří minulosti díky C920 HD PRO a Litra Glow: perfektní kombinaci nástrojů pro perfektní prezentaci před kamerou obratem ruky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad

7. Logitech

#ad

Práci doma a Zoom, PC a Mac, sada z webové kamery a mikrofonu pro videokonference, Logitech C920 HD Pro a Blue Microphones Yeti Nano – perfektní řešení pro působivé videohovory

#ad
Logitech #ad - Prémiový hd skleněný objektiv pro full hd video v rozlišení 1080p nebo 720p s plynulým, velmi ostrým automatickým zaostřováním. Ve videohovorech a nahrávání ve full hd s 1080p při 30 fps s c920 hd pro je zcela snadné udělat opravdu silný dojem, když na to záleží: s jasnými, detailními videozáznamy v živých barvách.

Kombinace s yeti nano s legendárním zvukem blue studio: to je vše, co potřebujete k optimálnímu využití vybavení pracovního prostoru a pro zajištění křišťálově čisté komunikace ve videohovorech. Skryjte nežádoucí zvuky pomocí blue vo!ce a vytvořte zvuk svého hlasu tak, jak jej potřebujete pro své účely.

Design dvojitých kapslí a obě směrové charakteristiky ledviny a koule zajišťují zvuk v neuvěřitelné kvalitě a všestranné možnosti použití, zda jste v místnosti sami nebo společně s ostatními, bez ohledu na to, kterým je třeba rovněž porozumět. S yeti nano a c920 hd pro budete působit profesionálně v obraze a zvuku.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad

8. Logitech

#ad

Krycí panel, připojení USB, Full-HD 1080p, černá, PC / Mac / ChromeOS / Android / Xbox One, pro Skype, Hangouts atd., zorné pole 78 °, korekce expozice, automatické zaostřování, Webová kamera Logitech C920s HD PRO, FaceTime

#ad
Logitech #ad - Jasný obraz: skleněný objektiv webové kamery s prvotřídním automatickým zaostřováním zaručuje vynikající rozlišení. Kompatibilita: webová kamera logitech c920s hd je kompatibilní se systémy Windows 10 nebo vyššími a Windows 8 a Windows 7.

Doporučujeme také: naše webkamera logitech c922 pro streamování, nahrávání ve Full HD kvalitě, extrémně rychlé HD přenosy v 720p s 60 snímky za sekundu. Krycí obrazovka: umožňuje úplnou kontrolu nad zobrazeným obsahem a chrání objektiv přesně padnoucím krytem. Vynikající stereofonní zvuk: dva mikrofony integrované do webové kamery HD zajišťují vysokou kvalitu zvuku.

Optimalizovaný barevný displej: automatická korekce expozice HD webové kamery C920s zajišťuje přirozené barvy a dobré kontrasty. Videohovory v prémiové kvalitě: webová kamera logitech c920s zaručuje vynikající rozlišení obrazu díky přenosu Full HD v rozlišení 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška7.2
Délka4.96
Hmotnost0.44
Šířka0.75
Číslo dílu960-001252
Modelka960-001252
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

9. Insta360

#ad

Speciální režimy, pro laptop, ovládání gestem, mikrofony s potlačením šumu, videokameru pro videokonference, Insta360 Link – PTZ 4K webkamera se senzorem 1/2", HDR, sledování AI, live streaming

#ad
Insta360 #ad - Díky automatickému zoomování a snímání zůstanete vždy uprostřed obrazu. Univerzální režimy: s inovativní technologií ai a všestrannými režimy, vám link pomůže lépe komunikovat než kdy dříve.

Ovládání gesty: ovládejte kameru 3 jednoduchými gesty rukou. Dva mikrofony s potlačením šumu: minimalizují hluk v pozadí a zesilují váš hlas. Pro lepší komunikaci zajišťují jasný a zřetelný zvuk. Sledování ai: díky svému gimbalovému systému a výkonnému algoritmu ai točí link objektiv tak, aby sledoval každý váš pohyb. Díky vynikajícímu 1/2" senzoru zachycuje Link detaily realisticky a s vynikajícím dynamickým rozsahem.

Plně kompatibilní s zoom, jako je režim whiteboard, DeskView, Microsoft Teams, Overhead a Portrét, Google Meet a dalšími. Rozlišení 4k se 1/2" senzorem: vždy vypadají nejlépe v dech beroucím rozlišení Ultra HD 4K. Aktivovat sledování ai | = dovnitř/oddálení | ️ = aktivovat režim bílé tabule. Není třeba nic klikat.
ZnačkaInsta360 #ad
VýrobceInsta360 #ad
Výška1.77
Délka2.48
Hmotnost0.62
Šířka1.38
Číslo díluInsta360
ModelkaInsta360

10. Insta360

#ad

Gestensteuerung, Insta360 Link Stativ-Kit PTZ 4K Webcam mit 1/2"-Sensor, HDR, Spezialmodi, Webcam für Laptop, Videokamera für Videokonferenzen, Mikrofonen mit Rauschunterdrückung, KI-Tracking

#ad
Insta360 #ad - Ki-tracking: dank ihrem gimbal-system und einem leistungsstarken KI-Algorithmus dreht die Link ihr Objektiv so, dass es jeder deiner Bewegungen folgt. Es muss nichts angeklickt werden. Gestensteuerung: steuere die kamera mit 3 einfachen handgesten.

Sie sorgen zur besseren Kommunikation für einen klaren und deutlichen Ton. Ki-tracking aktivieren | = Hinein-/Herauszoomen | ️ = Whiteboard-Modus aktivieren. Durch automatisches Zoomen und Framing bleibst du immer mittig im Bild. Vollständig mit zoom, microsoft teams, Overhead- und Porträt-Modus hilft dir die Link dabei, Google Meet und weiteren kompatibel. Zwei mikrofone mit rauschunterdrückung: Diese minimieren Hintergrundgeräusche und verstärken deine Stimme.

Mit ihrem hervorragenden 1/2"-Sensor fängt die Link Details lebensecht und mit exzellentem Dynamikbereich ein. 4k auflösung mit 1/2"-sensor: sieh immer in atemberaubender ultra HD 4K Auflösung bestens aus. Vielseitige modi: mit innovativer ki-technologie und vielseitigen modi wie dem Whiteboard-, DeskView-, besser als je zuvor zu kommunizieren.
ZnačkaInsta360 #ad
VýrobceArashi Vision (U.S.) LL #ad
Výška2.71
Délka1.77
Šířka1.37
Číslo díluLink-T